• Informacje na temat:

  najlepszy przebój

Artykuły na temat: najlepszy przebój
 • Przebój Roku RMF FM 2019: Dawid Podsiadło i jego "Trofea"

  Aż 14 z 20 najpopularniejszych piosenek ostatnich 12 miesięcy według słuchaczy RMF FM to utwory w wykonaniu polskich twórców. Kto wygrał w plebiscycie na Przebój Roku 2019?

 • 2016: Czytelnicy Interii wybrali najlepszy przebój polski i zagraniczny oraz najlepszy polski klip

  Przez ostatnie tygodnie na stronach Interii internauci mogli głosować na polski i zagraniczny przebój 2016 roku, a także na najlepszy polski teledysk minionych 12 miesięcy. W ankietach zwyciężyli Michał Szpak, LP oraz Ten Typ Mes.

 • Wybierz polski przebój lata 2018

  Jaki powinien być polski przebój tegorocznego lata? Poniżej mamy dla was 11 utworów, które mają potencjał, aby zyskać ten tytuł. O wyborze zdecyduje głosowanie.

 • Festiwal w Opolu 2018: "Od Opola do Opola" i "Koncert przebojów stulecia". Kto najlepszy?

  ...i Ifi Ude . Koncert "Od Opola" otworzył Sławomir ze swoją żoną Magdą "Kajrą" Kajrowicz , którzy wykonali swój wielki przebój "Miłość w Zakopanem" (ponad 158 mln odsłon). Na scenie później pojawiła(...) Niemena i przebój "Polsko". Posłuchaj utworu "Polsko" w serwisie Teksciory.pl "Pozdrawiamy wszystkich przyzwoitych ludzi" - powiedział ze sceny, nawiązując do "patriotycznych" klimatów festiwalu. Na...

 • Wybierz przebój roku!

  Wybierz największy przebój roku 2007 i wygrywaj nagrody!

 • Polski i zagraniczny przebój roku. Użytkownicy Interii zdecydowali

  ..."Despacito" Luisa Fonsiego i Daddy Yankee'ego, a także piosenka "Don't Poison Your Heart" Michała Szpaka zostały uznane przez czytelników Interii za zagraniczny i polski przebój roku.

 • Wybierz przebój roku!

  Aż 20 utworów nominowanych jest w tym roku do Superjedynki w kategorii "przebój roku". Przed Łukaszem Zagrobelnym, Agnieszką Włodarczyk czy Szymonem Wydrą nie lada wyzwanie. Będą musieli zmierzyć się z faworytami.

 • To oni poprowadzą Sylwestrową Moc Przebojów

  Sylwestrowa Moc Przebojów coraz bliżej. W tym roku na Stadionie Śląskim szykuje się doskonała zabawa w rytm najlepszych dyskotekowych hitów, które rozgrzeją do tańca nawet w najmroźniejszy wieczór.

 • Przebój Roku RMF FM 2016: Cleo kontra Alan Walker

  Od dziś do 29 grudnia na naszych stronach będziemy prezentować wybrane "pojedynki" kandydatów do plebiscytu Przebój Roku RMF FM. Na pierwszy ogień idą Cleo i Alan Walker - sprawdzamy, co ich łączy, a co ich dzieli. Wybierz swojego faworyta i zagłosuj na Przebój Roku RMF FM! Zarówno "Zabiorę nas" i "Faded" to utwory, które tak naprawdę zaczęły solowe kariery obu wykonawców. Cleo dotychczas...

 • Sylwestrowa Moc Przebojów 2019/2020: Kto poprowadzi imprezę Polsatu?

  Zobaczcie kulisy nagrywania promocyjnego spotu do Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem 2019/2020. Kto pożegna 2019 rok na Stadionie Śląskim w Chorzowie?

Zdjęcia na temat: najlepszy przebój
Wideo na temat: najlepszy przebój
 • Polka sensacją w rosyjskim "The Voice"! Zaśpiewała przebój Rodowicz!

  Stosunki pomiędzy Polską a Rosją może nie są ostatnio najlepsze, ale przypadek niejakiej Renaty Wolkiewicz dowodzi, że muzyka nie ma akurat żadnych granic. Nasza rodaczka podbiła bowiem serca rosyjskich widzów muzycznego show. Oczarowała także wszystkich jurorów, którzy byli pod wielkim wrażeniem jej talentu. Warto pochwalić, że Renata na castingu zaśpiewała słynny przebój "Kolorowe jarmarki

Dyskusje na temat: najlepszy przebój
 • Re: "Barwy szczęścia": Stanisława Celińska świętuje 50-lecie pracy artystycznej

  jest niebezpieczny dla życia i zdrowia? Wiele wskazuje na to, że jest. Sukces niezwykle trudno jest powtórzyć. Jak skomponować drugą równie chwytliwą melodię? Jak zagrać kolejny wielki przebój? - Łatwo(...) z reguły nieudacznik Wypaleni twórcy to najlepszy materiał na internetowych hejterów. Hejterzy internetowi koncentrują się na atakach na ludzi sukcesu ze swojej branży. Czekają aż takiemu powinie się noga