• Informacje na temat:

  najlepszy towarzysz

Artykuły na temat: najlepszy towarzysz
 • Chyra jako "Towarzysz Jezus"

  Urszula Antoniak, autorka kontrowersyjnego filmu "Code Blue", przygotowuje się do realizacji kolejnego projektu. Obraz zatytułowany dość prowokująco "Towarzysz Jezus" powstanie, w przeciwieństwie do poprzednich produkcji autorki, w całości w Polsce.

 • Behemoth najlepszy

  Deathmetalowcy z Pomorza uznani zostali za "najlepszy zespół koncertowy". W kategorii "Najlepszy wokalista" pierwsze miejsce zajął Nergal, frontman i lider Behemoth (pokonując m.in. takich tuzów metalowej sceny jak James Hetfield z Metalliki, Bruce Dickinson z Iron Maiden, Phil Anselmo z Pantery czy Tomas Lindberg z At The Gates). Miano "najlepszego perkusisty" otrzymał jego towarzysz Inferno...

 • Najlepsze płyty 2016 roku - Polska

  Nasze zestawienia najlepszych i najgorszych płyt 2016 roku kończy ranking najwyżej ocenionych albumów z Polski. Sprawdźcie, kto zasłużył na pochwały naszych recenzentów.

 • Najlepsze debiuty filmowe!

  ...konkursowym towarzyszą rozmowy "Szczerość za szczerość" prowadzone przez młodych krytyków. Na gości Festiwalu czeka również wiele imprez towarzyszących: bogata scena koncertowa, panele dyskusyjne, wystawy...

 • Najlepszy film wojenny

  Obraz "Full Metal Jacket" Stanley'a Kubricka został uznany przez czytelników amerykańskiego magazynu "Drills" za najlepszy film wojenny wszech czasów. Dzieło wyprzedziło w zestawieniu takie klasyczne opowieści, jak "Czas Apokalipsy" , czy "Das Boot. Okręt" .

 • Najlepsze filmy 2013 roku!

  ..., być może czegoś z tej listy jeszcze nie widzieliście i warto nadrobić zaległości... A może nie zgadzacie się z tym zestawieniem? Oto dziesięć najlepszych filmów mijającego roku! "Życie Adeli" - 10(...). Wizualnie 'Nędznicy' olśniewają. Spektakl teatralny zamienia się na naszych oczach w filmowe widowisko w starym stylu. W musical sięgający do najlepszych tradycji, jak na przykład 'Skrzypek na dachu...

 • To jej najlepsza rola?!

  Po licznych sukcesach festiwalowych "Róża" Wojciecha Smarzowskiego z tytułową rolą Agaty Kuleszy wchodzi do kin. Aktorka opowiada o emocjach towarzyszących filmowi i o zawodzie, który wykonuje.

 • Wilki najlepsze w historii?

  ...6 listopada ukazał się album "Światło i mrok" - pierwsza studyjna płyta Wilków od sześciu lat. Robert Gawliński sugeruje, że aktualny skład zespołu jest "najlepszy w historii". Fragmentów nowego albumu możecie posłuchać poniżej.

 • Najlepsze piosenki w "Must Be The Music"

  Poniżej prezentujemy 10 najlepszych utworów piątej edycji "Must Be The Music". Przypomnijmy, że półfinalistów muzycznego show Polsatu poznamy w niedzielę (14 kwietnia).

 • Gdańsk: Najlepsze teledyski po raz 19.

  Dziś (10 września) tradycyjnie w Gdańsku rusza trzydniowa 19. już edycja Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film 2010. Na uroczystej gali nagrodzenia najlepszych teledysków wystąpi m.in. Czesław Śpiewa.

Zdjęcia na temat: najlepszy towarzysz
Wideo na temat: najlepszy towarzysz
 • ​"Ameryka Express": Filip Chajzer o libacji w programie

  Filip Chajzer uznał, że najlepszym towarzyszem podróży po Ameryce Południowej będzie jego ojciec i to właśnie z nim stworzył niepowtarzalny duet w programie "Ameryka Express". Choć dzieliła ich największa wśród wszystkich par różnica wieku i na trasie zdarzały się poważne nieporozumienia, to finalnie obaj panowie są zadowoleni ze swojego udziału w tej produkcji.

Dyskusje na temat: najlepszy towarzysz
 • Re: Jolasia i Walduś: Rozwód zawiśnie w powietrzu?

  PRAWDZIWI KIEPSCY SKOŃCZYLI SIE GDZIEŚ KOŁO 100 ODC PIERSZEJ SERII..... teras nawet nie oglądam, bo mnie to w ogóle nie śmieszy, a nawet denerwuje. z ferdka też nie już zrobił dziat. a najlepszy odc w historii to "WAL MAGISTRA" he he....