• Informacje na temat:

  najmłodszy uczestnik

Artykuły na temat: najmłodszy uczestnik
 • Najmłodszy uczestnik Wielkiego Testu Piłkarskiego

  Dziś wieczorem, punktualnie o godzinie 20.20 rozpocznie się Wielki Test Piłkarski zorganizowany przez TVP 1. Zmierzą się w nim znani i popularni artyści, dziennikarze, politycy i sportowcy, którzy będą musieli odpowiedzieć na 24 pytania dotyczące piłki nożnej. Maciej Musiał będzie najmłodszym uczestnikiem testu. Obok niego w ławkach zarezerwowanych dla drużyny artystów zasiądą również m.in. Ewa...

 • Tak wyglądali w dzieciństwie uczestnicy "Tańca z Gwiazdami"

  Ona - od najmłodszych lat kochała taniec. Jego od zawsze rozpierała energia. Dziś możemy oglądać ich w "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". O kim mowa?

 • ...sernik i tort - dodaje Anna. Czytaj dalej na następnej stronie... Z kolei Rafał Kowal (27), najmłodszy uczestnik drugiej edycji programu, wspólnie ze swoją wybranką Justyną zdecydował, że...

 • "Mali Giganci" wywołują kontrowersje

  "Mali Giganci" to wiosenny hit telewizji TVN. Rywalizację uzdolnionych dzieci ogląda prawie 4 mln Polaków. Eksperci przestrzegają jednak, że to co dla dorosłego widza jest miłą rozrywką, dla dziecięcych uczestników show może stać się zagrożeniem dla rozwoju psychicznego.

 • "Taniec z gwiazdami": Jan Mela kolejnym uczestnikiem!

  ...niemożliwe - został najmłodszym zdobywcą obu biegunów w ciągu roku. Był na Kilimandżaro i Elbrusie. Po "Tańcu z gwiazdami" chce się jednak wycofać ze "świata zdobywców". - Odczuwam potrzebę...

 • Anna Starmach odkrywa nowe smaki

  Już po raz trzeci Anna Starmach wraz z Magdą Gessler i Michelem Moranem wybierze zwycięzcę "MasterChefa". Najmłodsza jurorka show wyznaje, że nigdy nie sądziła, że zostanie gwiazdą telewizji.

 • "Rolnik szuka żony 2": Rafał Kowal jest zakochany! Chce, żeby fanki dały mu spokój

  Rafał Kowal, najmłodszy uczestnik 2. edycji programu "Rolnik szuka żony", od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku i nie szuka już miłości. Niestety, jego adoratorki nie potrafią tego zrozumieć. Rafał postanowił wystosować do nich apel na Facebooku.

 • "Mali Giganci": Aneta Todorczuk-Perchuć odpiera zarzuty

  - Dzieci są poddawane testom i ocenie już od najmłodszych lat - odpowiada Aneta Todorczuk-Perchuć na zarzuty krytyków show "Mali Giganci". Wie bowiem z własnego doświadczenia, jak ważna jest umiejętność przyjmowania porażek.

 • "M jak miłość": Serialowcy odcisnęli dłonie na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach

  ...89-letni Witold Pyrkosz, czyli Lucjan Mostowiak z „M jak miłość”, był najstarszym, a 30-letni Jakub Wesołowski, czyli Igor Nowak z „Na Wspólnej”, najmłodszym uczestnikiem tegorocznej Gali Odciśnięcia Dłoni na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach.

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

Zdjęcia na temat: najmłodszy uczestnik
Dyskusje na temat: najmłodszy uczestnik