• Informacje na temat:

  najnowsza płyta edyty górniak

Artykuły na temat: najnowsza płyta edyty górniak
 • Górniak: Płyta w kioskach

  Najnowsza płyta gwiazdy pop Edyty Górniak trafi wkrótce do sprzedaży... w kioskach.

 • ..."Sexuality", czyli "Seksualność", to tytuł najnowszej piosenki Edyty Górniak. Utwór zapowiada nowy album popularnej wokalistki, który według zapowiedzi trafi do sklepów na początku 2006 roku. A niedawno Edyta wzięła udział w rozbieranej sesji.

 • "Perła" Edyty Górniak

  Po dwóch latach prac już wkrótce nowym albumem uraczy swoich fanów Edyta Górniak. Płyta zatytułowana "Perła" została wyprodukowana w Wielkiej Brytanii i w Stanach Zjednoczonych, a nagrania zostały zrealizowane w Olimpic Studios w Londynie i Royalton Studios w Los Angeles, gdzie nagrywali m.in. Madonna, The Cure, Christina Aguilera i Björk. Premierę wydawnictwa zapowiedziano na 9 marca.

 • Mel C: Utwór Edyty Górniak

  Doczekaliśmy się czasów, kiedy to zagraniczni artyści zaczynają śpiewać utwory znane z repertuaru naszych krajowych gwiazd. Mało tego, sprawa dotyczy wykonawców z najwyższej światowej półki. Na najnowszej płycie Mel C, jednej z wokalistek Spice Girls, usłyszymy utwór "Soul Boy", pochodzący z repertuaru Edyty Górniak.

 • Edyta Górniak: Ciężki wybór

  W ostatni weekend premierę miała najnowsza płyta Edyty Górniak, jednej z najpopularniejszych w naszym kraju wokalistek, zatytułowana "Perła". Na polskiej, dwupłytowej edycji albumu, znalazło się w sumie 20 kompozycji, które piosenkarka wybrała spośród prawie dwóch tysięcy propozycji.

 • Viva Comet: Niekontrolowane szaleństwo Edyty Górniak

  Swój udział na gali Viva Comet 2012 (Warszawa, Centrum Expo XXI, 23 lutego) potwierdziła Edyta Górniak.

 • Edyta Górniak: Mam nadzieję, że fani mi wybaczą

  Na sklepowych półkach pojawiła się już najnowsza płyta Edyty Górniak zatytułowana "Perła". Jedna z najpopularniejszych w naszym kraju wokalistek kazała swoim fanom czekać na nią ponad dwa lata. Jednak jak sama twierdzi, zrobiła wszystko, aby wynagrodzić im tę przerwę i ma nadzieję, że po wysłuchaniu albumu wielbiciele wybaczą jej długie oczekiwanie na nowy materiał.

 • Edyta Górniak przyspiesza

  Do sieci nielegalnie dostał się najnowszy singel Edyty Górniak "Oj, kotku". W związku z tym wokalistka postanowiła przyspieszyć oficjalną premierę piosenki.

 • Edyta Górniak potwierdza

  ...16 kwietnia ukaże się płyta "My Funny Valentine: The Chet Baker Songbook" kanadyjskiego wokalisty Matta Duska. Na tym wydawnictwie znajdzie się duet z Edytą Górniak.

 • Edyta Górniak: Premiera singla

  We wtorek, 12 listopada, ukazuje się nowy singel Edyty Górniak, na którym znajdzie się między innymi tytułowa piosenka z najnowszej płyty wokalistki - "Perła". Natomiast za dwa dni, w czwartek, 14 listopada, Edyta zdmuchnie 30 świeczek z urodzinowego tortu.