• Informacje na temat:

  najnowsze plotki z życia gwiazd

Artykuły na temat: najnowsze plotki z życia gwiazd
 • Kirsten Dunst: Plotki o ciąży potwierdziły się!

  Najnowsze zdjęcia Kirsten Dunst (35 l.) nie pozostawiają wątpliwości – aktorka spodziewa się dziecka!

 • Ewelina Lisowska w "Tańcu z Gwiazdami"

  W najbliższy piątek w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wystąpi Ewelina Lisowska. Młoda wokalistka wykona swój najnowszy przebój - "Na obcy ląd".

 • Cameron Diaz: Plotki o ciąży znów wróciły!

  Najnowsze zdjęcia Cameron Diaz (45 l.) po raz kolejny wywołały falę spekulacji na temat jej rzekomej ciąży.

 • Gwiazdy filmu i muzyki wzywają do walki z ebolą

  Gwiazdy filmu i muzyki, a wśród nich Matt Damon, Bono i Vincent Cassel, wzywają w klipie wideo do podjęcia wspólnej walki z ebolą. W wydanym w środę komunikacie stanowiącym komentarz do klipu gwiazdy mówią, że Afryka potrzebuje pomocy całego świata.

 • Anna Przybylska: najnowsze wieści nt. filmu o jej życiu

  Bliscy zmarłej aktorki Anny Przybylskiej (†35 l.) nie zgadzali się, by powstał o niej film. Byli pełni obaw. Wiele plotkowało się na temat tego, czy obraz rzeczywiście powstanie. Najnowsze wieści są takie, że rodzina artystki zmieniła zdanie. Postawili reżyserowi jednak twarde warunki.

 • Lionel Richie ojcem Khloe Kardashian?

  Zdaniem wielu, jeśli ktoś miałby być ojcem Khloe Kardashian, to z pewnością nie jest nim Robert Kardashian. Według najnowszych plotek, ojcem Kardashianki miałby być Lionel Richie.

 • Gwen Stefani z zaokrąglonym brzuszkiem. Plotki o ciąży wróciły!

  Pod koniec ubiegłego roku w zagranicznych mediach pojawiły się pogłoski o rzekomej ciąży Gwen Stefani (48 l.). Szybko jednak okazało się, że były to tylko plotki. Teraz temat ciąży wokalistki znów wrócił, a wszystko za sprawą najnowszych zdjęć z plaży. Na fotkach bowiem można się dopatrzyć zaokrąglonego brzuszka piosenkarki. Myślicie, że coś może być na rzeczy czy Gwen Stefani po prostu za dużo...

 • Jennifer Lawrence przerywa milczenie. To "przestępstwo seksualne"!

  Jennifer Lawrence w pierwszym wywiadzie po aferze z nagimi zdjęciami nazwała proceder umieszczania w internecie prywatnych fotografii celebrytów "przestępstwem seksualnym". Aktorka jest gwiazdą najnowszego numeru magazynu "Vanity Fair".

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...zdjęcia aktorki, które zostały skradzione z tzw. "chmury" (iCloude), skonfigurowanej z jej telefonem. Rzecznik gwiazdy zapowiedział, że sprawa została zgłoszona na policję. Oprócz zdjęć Lawrence(...) jej 15 tysięcy, obrotna Bożenka nie rozbierze się ponoć za mniej niż 50 tysięcy. Czy po udziale w "Tańcu z gwiazdami" uda jej się wynegocjować takie pieniądze? Justynę Steczkowską kilka dni temu...

 • Brad Pitt jest bisesksualny?

  Brad Pitt jest biseksualistą od 10 lat? Najnowszy numer "Star Magazine" skupia się na tym, że gwiazdor... wynajmuje chłopców.