• Informacje na temat:

  najnowszy klip dody

Artykuły na temat: najnowszy klip dody
 • Doda w "Tańcu z gwiazdami" ("Sens" Virgin)

  Gościem dzisiejszego (5 maja) półfinału "Tańca z gwiazdami" będzie Doda, która wraz z grupą Virgin zaprezentuje najnowszy singel "Sens".

 • Doda i jej metamorfoza ("Kopiuj - wklej" Virgin)

  ..."Niebezpieczna kobieta" to pierwszy singel z "Choni". Utwór promuje też film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Klip do tej piosenki ma już ponad 1,1 mln odsłon. Z kolei "Kopiuj - wklej" zespół Virgin premierowo zaprezentował na gali z okazji 25-lecia "Super Expressu". Głośno komentowano jednak nie sam występ, ale kreację Dody, która przed prezydentem Andrzejem Dudą pokazała niemal nagie pośladki. Na...

 • Doda: Nowy klip, nowe zdjęcia

  ..."2 bajki" to tytuł najnowszego przeboju zespołu Virgin, którego wokalistką jest Dorota "Doda" Rabczewska. O nakręconym do niego klipie, który możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL, rozmawialiśmy z Tomkiem Lubertem, gitarzystą i kompozytorem piosenek Virgin. W teledysku Doda wcieliła się w rolę płatnej morderczyni.

 • Doda prosto na szczyt!

  To się nazywa wejście smoka! Klip do piosenki "Nie daj się" Dody błyskawicznie znalazł się na szczycie najczęściej oglądanych w INTERIA.PL.

 • Doda: Plany na 2005 rok

  Dla Doroty "Dody" Rabczewskiej i zespołu Virgin nadchodzące miesiące będą bardzo pracowite. O planach grupy w 2005 roku wokalistka opowiedziała w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Doda: Mój najnowszy teledysk będzie pełen ukrytych symboli

  Wokalistka pracuje nad drugim teledyskiem do utworu z ostatniej płyty zespołu Virgin. Klip promujący piosenkę "Sens" będzie artystyczny i pełen ukrytych znaczeń. Gwiazda pojawi się w nim między innymi jako motyl zamknięty w szklanej gablocie.

 • Karolina Korwin-Piotrowska kpi z Dody

  Dziennikarka skomentowała najnowszy klip Dody do utworu "Electrode", który określa słowami "najbardziej dyskutowaną w ostatnich miesiącach reklamą napoju energetycznego". Jednocześnie Karolina Korwin(...) w wybekiwaniu utworów muzycznych pani Doda podobno się specjalizuje" - Karolina Korwin-Piotrowska nawiązuje do słów Dody, która opowiedziała "Gali" o sukcesie w mistrzostwach w bekaniu w rodzinnym...

 • Zakopower Numerem Jeden, Doda... na 44.

  ..." GIOIA!". Na OLiS powróciła ostatnia płyta Dody zatytułowana "7 pokus głównych" (na 44.). Album do tej pory był w notowaniu przez 10 tygodni i najwyżej doszedł do pozycji 7. Zobacz klip Zakopower do(...)Przypomnijmy, że za sprawą tytułowej przebojowej piosenki o grupie Zakopower znów zrobiło się głośno. Dzięki popularności utworu, najnowszy album zespołu Sebastiana Karpiela-Bułecki szybko stał się...

 • Doda jako motyl w teledysku "Sens"

  ...​W sieci pojawił się teledysk do najnowszego singla zespołu Virgin, którym jest utwór "Sens". W klipie Doda wystąpiła jako motyl i zaprezentowała się z nieco innej strony niż dotychczas.

 • Powstają "Rany" Dody

  W czwartek, 29 stycznia, realizowane są zdjęcia do najnowszego teledysku Dody.