• Informacje na temat:

  najnowszy numer

Artykuły na temat: najnowszy numer
 • AdMa o niestosownych propozycjach. Posłuchaj numeru "Liberté"

  ..."Liberté" to najnowszy numer AdMy, w którym ujawnia, jakie niestosowne i skandaliczne propozycje w trakcie całej swojej kariery miała okazję usłyszeć.

 • Taylor Swift "Lover": Czego dowiadujemy się z najnowszego albumu amerykańskiej gwiazdy?

  ...23 sierpnia do sprzedaży trafił najnowszy, siódmy już album Taylor Swift "Lover". Czego dowiadujemy się z poszczególnych piosenek?

 • Hollywoodzkie gwiazdy w najnowszym filmie Xaviera Dolana

  Powiększa się obsada nowego filmu Xaviera Dolana, noszącego tytuł "The Death and Life of John F. Donovan". Do obsady dołączyli Kit Harington („Gra o tron”), Jessica Chastein („Służące”, „Wróg numer jeden”), Susan Sarandon („Czekając na wyrok”, „Spadaj, tato”) i Kathy Bates („Misery”, „American Horror Story: Freak Show”).

 • Madonna: 12. Numer Jeden

  Najnowszy singel Madonny zatytułowany "Sorry" , zadebiutował na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów, stając się tym samym dwunastym Numerem Jeden wokalistki w Wielkiej Brytanii.

 • Dawid Podsiadło ujawnił szczegóły płyty "Małomiasteczkowy" i... podał swój numer telefonu!

  Nowa płyta Dawida Podsiadło już na horyzoncie. Na Facebooku wokalisty pojawiła się zagadka, której rozwiązaniem jest numer telefonu. Gdy zadzwoni się pod niego...

 • Boba Dylana piąty Numer Jeden

  Najnowszy album amerykańskiego artysty "Together Through Life" zadebiutował na szczycie listy bestsellerów w Stanach Zjednoczonych.

 • Radiohead z Numerem Jeden

  Najnowszy album brytyjskiego kwintetu "In Rainbows", wreszcie wydany w formie płyty CD, zadebiutował na pierwszym miejscu wyspiarskiej listy bestsellerów.

 • Mariah Carey: 16. Numer Jeden!

  Mariah Carey, za sprawą swego ostatniego singla "We Belong Together", przeszła do historii amerykańskiej muzyki pop. Awans tej piosenki z 2. na 1. miejsce listy przebojów "Billboardu" dał jej szesnasty Numer 1 w karierze! Takim wynikiem nie może się pochwalić żadna inna artystka. W generalnej klasyfikacji wokalistkę wyprzedzają jedynie The Beatles (20) i Elvis Presley (18).

 • Ashlee Simpson: Drugi numer 1.

  W tym tygodniu na szczycie amerykańskiej listy bestsellerów płytowych zadebiutował najnowszy album Ashlee Simpson zatytułowany "I Am Me". Poza tym w pierwszej dziesiątce pojawiły się między innymi nowe wydawnictwa Roda Stewarta czy Depeche Mode.

 • Nickelback: Pierwszy numer jeden

  Najnowszy album kanadyjskiej formacji Nickelback "All the Right Reasons" zadebiutował na pierwszym miejscu amerykańskiego notowania "Billboardu", bijąc w wyścigu o zaszczytną pozycję między innymi nowy album rapera Twisty "The Day After".

Zdjęcia na temat: najnowszy numer
Wideo na temat: najnowszy numer
 • Brad Pitt jest biseksualistą?

  Brad Pitt jest biseksualistą od 10 lat? Najnowszy numer "Star Magazine" skupia się na tym, że gwiazdor… wynajmuje chłopców. Świadczy o tym wypowiedź Heshama Ibrahima, który twierdzi, że jakiś czas temu Brad korzystał z portalu dla bogatych mężczyzn o skłonnościach bi i homoseksualnych. To właśnie tam miał wynająć sobie kochanka. Podobno Angelina nie ma nic przeciwko temu, gdyż sama znana była ze

 • Bruce Jenner pozuje jako kobieta!

  Bruce Jenner odchodzi w zapomnienie. Od teraz miejsce byłego olimpijczyka zajęła Caitlyn Jenner. Gwiazda zadebiutowała na okładce najnowszego numeru "Vanity Fair" pokazując swoje nowe ciało. (źródło: CNN Newsource/x-news)

 • "Na sygnale": Co wydarzy się w nowych odcinkach?

  Co wydarzy się u ratowników z Leśnej Góry w najnowszych odcinkach? W odcinku numer 121 Piotr zbierze się w końcu na odwagę i… wyzna Martynie, że pragnie się z nią ożenić. - Nie miałem normalnej rodziny, ale chciałbym ją stworzyć... z tobą. Rozumiesz? Chciałbym, żebyś została moją żoną... Z kolei w odcinku numer 122 ekipa doktora Banacha odpowie na wezwanie do starszej kobiety, która straciła

Dyskusje na temat: najnowszy numer