• Informacje na temat:

  najnowszy projekt

Artykuły na temat: najnowszy projekt
 • Apple sfinansuje najnowszy film Martina Scorsese

  Właśnie dopinane są ostatnie szczegóły kontraktu, na mocy którego Apple sfinansuje dzieło Scorsese i jednocześnie będzie uczestniczyło w jego powstawaniu. Dystrybutorem kinowym filmu pozostaje studio Paramount, którego udział w produkcji stał pod znakiem zapytania. Powodem był budżet planowany na około 200 milionów dolarów. Z tego względu plotkowano, że projekt może przejąć inne studio bądź...

 • Najnowszy projekt DJ-a Vadima

  Wytwórnia Jazz Fudge wypuściła wreszcie długo oczekiwany mikstejp DJ-a Vadima. Płyta jest zatytułowana "Stereo Pictures Vol. 3" i zawiera 23 zmiksowane utwory, które składają się na 80 minut muzyki.

 • Film o Katyniu: Najnowszy projekt Wajdy

  Już od pewnego czasu Andrzej Wajda mówił, że chciałby zrealizować film o Katyniu. W piątek, 12 lipca, gazeta Rzeczpospolita , podała, że reżyser znalazł już tekst, na podstawie którego nakręci film o katyńskiej tragedii. Scenariusz obrazu powstanie na podstawie powieści Włodzimierza Odojewskiego, napisanej specjalnie na potrzeby produkcji.

 • Najnowszy film Toma Cruise'a przesunięty

  ...których pracował. Dla Toma Cruise'a i Douga Limana jest to drugi wspólny projekt. Wcześniej obaj pracowali z sukcesem na planie filmu sci-fi "Na skraju jutra", w którym zagrała także Emily Blunt...

 • Nowy projekt Bena Afflecka

  Laureat dwóch Oscarów Ben Affleck ogłosił swój najnowszy projekt reżyserski. Będzie to adaptacja książki Katie Allie Marshall pod tytułem "I am Still Alive". Film wyprodukuje wytwórnia Universal.

 • Robią internety. Najnowszy hit sieci

  Piosenka "Internety robię" projektu Bitsy Boys to jajcarska opowieść o środowisku internetowych przedsiębiorców.

 • Najnowszy film Magdaleny Piekorz ukończony

  Najnowszy film Magdaleny Piekorz "Zbliżenia" opowiada o trudnej relacji dorosłej kobiety z nadopiekuńczą matką. Mimo że każde spotkanie kobiet kończy się awanturą, bohaterki nie potrafią bez siebie żyć. Łukasz Simlat wciela się w rolę męża głównej bohaterki, a Ewa Wiśniewska gra nadopiekuńczą matkę.

 • Najnowszy film Harrisona Forda to finansowa klapa

  .... W ostatnich latach częściej pojawiał się na dużym ekranie na dalszym planie. Kolejnym projektem, w którym być może zobaczymy popularnego aktora, będzie piąta część przygód archeologa Indiany Jonesa.

 • Rap projektami stoi

  ...5 czerwca na półkach sklepowych pojawiła się płyta rapowego projektu Kontrabanda, który założyli Chada, Bezczel oraz Z.B.U.K.U. Czy nowa formacja zadomowi się na stałe na polskiej scenie hiphopowej, czy może będzie tylko jednorazowym wyskokiem popularnych raperów? Warto przyglądnąć się innym przedsięwzięciom tego typu.

 • ​Angelina Jolie nakręci swój najnowszy film w Kenii

  ...początku 2016 roku. W projekt zaangażowany jest także Brad Pitt, prywatnie mąż Jolie. Leakey urodził się 19 grudnia 1944 roku. Jest kenijskim antropologiem i przyrodnikiem. Swe życie poświęcił walce z działalnością człowieka skutkującą wymieraniem zagrożonych gatunków.  Najnowszy film Jolie „Nad morzem”, w którym zagrała wspólnie z Pittem, wchodzi na ekrany polskich kin 20 listopada.

Zdjęcia na temat: najnowszy projekt
Wideo na temat: najnowszy projekt
 • "Flash": Materiał zza kulis najnowszego crossovera

  Szykuje się nowy crossover między serialami DC. Bohaterowie czterech produkcji - "The Flash", "Arrow", "Supergirl", "Legendy jutra" - spotkają się w aż czterech odcinkach i zmierzą się z największym zagrożeniem, z jakim przyszło im się spotkać. Początek "eventu" - 28 listopada. Obejrzyjcie materiał zza kulis projektu.

 • Saszan szczerze o nowym teledysku „Remedium” i debiucie swojego chłopaka!

  Saszan (24 l.) podczas rozmowy z naszym reporterem opowiedziała o najnowszym teledysku „Remedium”, w którym wystąpiła ze swoim chłopakiem. Wokalistka zdradziła nam wszystkie sekrety związane z tym projektem.

 • "Druga szansa" to historia każdej kobiety

  Dorota Kośmicka-Gacke zdradziła, że odejście Małgorzaty Kożuchowskiej do "rodzinki.pl" było właśnie jej pomysłem. Od tamtego czasu, razem z aktorką, zrealizowały wiele wspólnych projektów. Najnowszym z nich jest serial "Druga szansa". O czym będzie opowiadał serial?

Dyskusje na temat: najnowszy projekt
 • Re: "Do krwi ostatniej": Propaganda i naga Anna Dymna

  Tymczasem najnowszy projekt Roskosmosu, nowa rakieta kosmiczna polegla z powodu...zlodziejstwa. Z 200 mln dolarow przeznaczony na projekt rozkradziono 150mln! Kolejne dobre info to samolot ktorym chwalil sie Iran, okazal siw...makieta z dykty. Trzecia dobra wiadomosc to zamieszki w Iranie wywolane...drastyczna podwyzka cen paliwa, w ciagu jednego dnia zastrzelono 106osob!

 • Re: Ilona Łepkowska: Mam z tyłu głowy, że telefon przestanie dzwonić...

  Udało mi się podejrzeć najnowszy scenariusz p. Ilosi. Oto fragment owego : - Sandro, kochanie, oddałem dziś zielonego kloca -och Oskarze, to cudownie. Może z tej okazji gdzieś wyjdziemy wieczorem? -świetnie, ale muszę najpierw umyć d*pe po tym klocu , bo w pracy nie miałem czasu. Ten projekt mi zabiera tyle czasu, a jeszcze było parę eventow.....