• Informacje na temat:

  najpiękniejsi faceci

Artykuły na temat: najpiękniejsi faceci
 • Paweł Królikowski: Najpiękniejsza bajka o miłości

  Dla wielu już na zawsze pozostanie Kusym z "Rancza". Od kilku lat sprawdza się jako juror w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wkrótce wchodzi na plan dziewiątej serii tego show.

 • Najmniej seksowni faceci

  Coraz częściej pojawiają się różnego rodzaju sondaże, w których wybiera się najpiękniejsze lub najseksowniejsze osoby na świecie. Tymczasem magazyn "Company" ogłosił listę najmniej seksownych facetów na ziemi. W tegorocznej edycji zabawy, na mało zaszczytnym 1. miejscu znalazł się australijski wokalista Peter Andre, który w 2004 roku był trzeci na tej liście.

 • Jennifer Lawrence: Faceci sprawiają mi przykrość

  ..."Faceci sprawiają mi tyle przykrości. Wiem, z czego to wynika. Chcieliby mnie zdominować, ale to rani moje uczucia. Chciałabym, żeby po prostu byli dla mnie mili" - mówi o swoich problemach na łamach amerykańskiego "Vogue'a". "Wydaje mi się, że potrzebuję kogoś, kto przez pięć lat żył na końcu świata i nie wiedział, kim jestem" - dodaje. 25-letnia Lawrence zdradza, że marzy o wyjściu za mąż...

 • Teresa Palmer: Po prostu kocham pracować z facetami

  - Moim zdaniem to, w jaki sposób Mel Gibson przedstawia okrucieństwo wojny, służy jego filmom, bo zmusza widza do konfrontacji. Osobiście na "Przełęcz ocalonych" zareagowałam bardzo emocjonalnie - mówi Teresa Palmer, która zagrała główną kobiecą bohaterkę filmu.

 • Miloš Forman: Robił filmy, by bronić ludzi

  Został reżyserem, bo zauważył, że kochają ich najpiękniejsze kobiety.

 • Patrick Swayze: Jak on pięknie kochał!

  Wysoki, dobrze zbudowany, idealnie pasował do filmowych ról twardych facetów. A jednak Patrick Swayze sławę zdobył jako romantyczny kochanek.

 • Charlize Theron i Seth Rogen o filmie "Niedobrani": To nie jest tania komedia romantyczna

  Ona ma 44 lata i jest wciąż jedną z najpiękniejszych, najseksowniejszych i najbardziej rozchwytywanych gwiazd Hollywood. On jest siedem lat młodszy i potrafi rozbawić każdego do łez. Film "Niedobrani", w którym główne role zagrali Charlize Theron i Seth Rogen, trafi na ekrany polskich kin 10 maja.

 • Patrick Swayze: To już dziesięć lat

  Wysoki, dobrze zbudowany, idealnie pasował do filmowych ról twardych facetów. A jednak sławę zdobył jako romantyczny kochanek. W sobotę, 14 września, mija dziesięć lat od chwili, gdy odszedł jeden z najbardziej uwielbianych hollywoodzkich aktorów, Patrick Swayze. Co ciekawe, już po śmierci aktora wybuchła głośna afera, w którą zamieszana była jego żona.

 • "#WszystkoGra": Polski musical nowej generacji

  Najpiękniejsze polskie piosenki w nowoczesnych aranżacjach. Porywające układy choreograficzne. Tak zapowiadany jest film "#WszystkoGra" Agnieszki Glińskiej, który na ekranach polskich kin zadebiutuje 12 lutego 2016 roku.

 • Mirosław Baka: Miękkie kapcie

  Od ról twardych facetów przechodzi do ról facetów w... kapciach. W reżyserowanym przez Krystynę Jandę spektaklu "Raj dla opornych " Mirosław Baka gra Karola, który, będąc na przymusowej emeryturze postanawia wyjechać z żoną pod namiot. Premiera - 13 czerwca.