• Informacje na temat:

  najpiękniejsza niemka

Artykuły na temat: najpiękniejsza niemka
 • "W sercu miasta": Miss przy fortepianie

  Trudno się oprzeć jej uroczemu uśmiechowi, prawda? Nic więc dziwnego, że dziewięć lat temu Lydia Leyla Tuğutlu - czyli Derin z telenoweli "W sercu miasta" - zdobyła tytuł najpiękniejszej Turczynki.

 • Terrazzino w niemieckim "Tańcu z gwiazdami"

  Stefano Terrazzino nigdy nie bał się wyzwań. Przed nim kolejne: niemiecki "Taniec z gwiazdami". Czy Niemki pokochają go tak jak Polki?

 • Najpiękniejsza Niemka w Polsce

  Alexandra Maria Lara, gwiazda "Młodości stulatka" Francisa Forda Coppoli i nominowanego do Oscara "Upadku", będzie gościem specjalnym tegorocznej edycji Off Plus Camera. Zdobywczyni tytułu najpiękniejszej Niemki pojawi się w Krakowie, by promować "Imagine" - najnowszy film Andrzeja Jakimowskiego, w którym gra jedną z głównych ról.

 • Płyty na święta

  Do sklepów muzycznych w ostatnich tygodniach trafiły płyty, muzycznie związane ze świętami Bożego Narodzenia. Przygotowaliśmy dla was zestawienie tego rodzaju wydawnictw, wśród których coś dla siebie znajdą sympatycy dyskotekowych rytmów spod znaku Crazy Frog i Schnappi'ego, ale i bardziej wyrafinowanych nagrań np. Briana Wilsona, Kenny'ego G, czy Diany Krall. Przy wigilijnym stole możecie także zaśpiewać najpiękniejsze polskie kolędy z Golec uOrkiestrą i Krzysztofem Kiljańskim.

 • Zachwyciła Francisa Forda Coppolę

  12 kwietnia na ekrany kin wejdzie "Imagine" - nowy film w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego, twórcy "Zmruż oczy" i "Sztuczek". Jedną z głównych ról zagrała w nim Alexandra Maria Lara, aktorka wybrana przez Bild najpiękniejszą Niemką roku, dobrze znana ze swoich kreacji w "Młodości stulatka" Francisa Forda Coppoli i nominowanym do Oscara "Upadku", gdzie wcieliła się w... sekretarkę Hitlera.

 • 20 lat temu zmarła Marlena Dietrich

  W niedzielę, 6 maja, minęło 20 lat od śmierci Marleny Dietrich. Filmowe role aktorki, m.in. w "Błękitnym aniele", uczyniły z niej ikonę kina. Do historii przeszły również jej piosenki: "Lili Marleen", "Where Have All the Flowers Gone" czy "Falling in Love Again".

 • Sam Riley: Postępowy wampir

  Brytyjski aktor Sam Riley, znany z roli lidera Joy Division w filmie "Control", może mówić o sporym szczęściu do urodziwych kobiet.

 • Ingrid Bergman prywatnie

  Za wyjątkowy film w swojej karierze uważała nie "Casablankę" lecz rolę w "Joannie d'Arc" - mówi Aleksandra Ziółkowska-Boehm, autorka wydanej właśnie książki "Ingrid Bergman prywatnie", która jest bardzo osobistą opowieścią o życiu aktorki.

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  Edyta Górniak? Niezły początek i sprzedażowa klęska na do widzenia. Tatiana Okupnik? Zarzynanie "Skyfall" i śpiewanie do pustych foteli. Natasza Urbańska? Szumne zapowiedzi i kompromitujący występ dla sytych krawaciarzy w klubie w Los Angeles. Ilekroć polska piosenkarka próbuje zrobić światową karierę, tylekroć kończy się to powrotem na tarczy. Przynajmniej w ostatniej dekadzie.

Wideo na temat: najpiękniejsza niemka
 • Imagine

  Akcja jego nowego filmu toczy się w Lizbonie. Instruktor Ian z Wielkiej Brytanii uczy orientacji w przestrzeni międzynarodową grupę dzieci - pacjentów kliniki dla niewidomych. Posługuje się techniką echolokacji. Sam także jest niewidomy. Podopiecznym tłumaczy, że również człowiek niewidomy potrafi zobaczyć wiele rzeczy. Zwraca też uwagę, że w przypadku ludzi, którzy nie są niewidomi, "patrzeć" nie zawsze równoznaczne jest z "widzieć". Podopieczną instruktora zostaje również osoba dorosła -...

 • Odrobina nieba

  Takie filmy zdarzają się raz na dziesiątki lat! "Odrobina nieba" to najpiękniejsza historia miłosna od czasów "Love Story" i najzabawniejsza słodko-gorzka komedia od oscarowego sukcesu klasycznych dziś "Czułych słówek". Jedna z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood - Kate Hudson ("Nine. Dziewięć", "Jak stracić chłopaka w 10 dni", nominacja do Oscara za "U progu sławy") wciela się w beztroską singielkę Marley, która po serii przelotnych romansów poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń,...

 • Combat Girls. Krew i honor

  Marisa, dwudziestoletnia Niemka, nienawidzi obcokrajowców, Żydów, glin i wszystkich tych, których obwinia o kłopoty swojej ojczyzny. Zachowuje się prowokująco, pije, wdaje się w bójki, a do swojej kolekcji tatuaży zamierza włączyć portret Adolfa Hitlera. Jej domem jest gang neonazistów, gdzie rządzą nienawiść i przemoc, a na porządku dziennym są suto zakrapiane imprezy. Gdy przyłącza się do nich czternastoletnia Svena, Marisa staje się dla niej wzorem do naśladowania. Jest ona podręcznikowym...