• Informacje na temat:

  najpiękniejsza polska dziennikarka

Artykuły na temat: najpiękniejsza polska dziennikarka
 • Najpiękniejsze Polki 2008

  Marta Żmuda Trzebiatowska, Justyna Steczkowska, Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza 2008". W ubiegłym roku zwyciężyła Natasza Urbańska.

 • Popielewicz Miss Polski? Prawie...

  W niedzielę, 7 grudnia, odbędzie się gala 25-lecia Miss Polski z jedyną w tym roku koronacją najpiękniejszej - Miss Polski 2014. Jubileuszową imprezę poprowadzi m.in. Agnieszka Popielewicz. Jak się okazuje, dziennikarka brała udział w wyborach Miss Polski 2005 i znalazła się w finałowej dziesiątce tego konkursu!

 • Eurowizja Junior 2019 w Polsce. Mateusz Szymkowiak i Agata Konarska wśród prowadzących

  I Want to Be" ( sprawdź! ). Prezes TVP Jacek Kurski niemal natychmiast po zwycięstwie 14-letniej Polki zadeklarował, że będziemy gotowi na organizację wydarzenia. "Telewizja Polska(...). Gospodarze i organizatorzy wydarzenia, Europejska Unia Nadawców i Telewizja Polska, chcą pokazać kilkudziesięciu milionom widzów, że można wiele rzeczy robić razem. Wspólna aktywność sprawia, że...

 • Polski filmowiec komplementuje Toma Cruise'a

  "Wygląda rewelacyjnie! Obserwując go z bliska przez pół roku twierdzę, że nie poszedł pod nóż, chyba że mistrza magika" - mówi o Tomie Cruisie operator filmowy Łukasz Bielan. Polak, który pracował z aktorem na planie "Niepamięci", nie szczędzi mu komplementów.

 • Nie żyje Piotr Szczepanik. Przyjaciele wspominają artystę

  ...kormorany" ( posłuchaj! ), "Żółte kalendarze" ( posłuchaj! ), "Kochać" ( sprawdź! ), "Nigdy więcej" ( posłuchaj! ) to utwory, które zna cała Polska. Piotr Szczepanik wylansował ballady(...) uspokójmy się, porozmawiajmy spokojnie'. A tu nagle żyłka rajdowca. Gdzieś widocznie emocje musiały znaleźć ujście" - wspominała dziennikarka  Maria Szabłowska w rozmowie z "Super Expressem...

 • "Amator": Jedna z najważniejszych scen w historii polskiego kina

  ...i powiedział, że film Kieślowskiego dostanie nagrodę, ponieważ jak zdradził mu radziecki juror, jest to dobra... socjalistyczna komedia obyczajowa" - wspominała dziennikarka Maria Malatyńska. "Amatorowi...

 • "Rozmowy w toku": Pożegnanie z Ewą Drzyzgą

  Wszyscy znają i cenią Ewę Drzyzgę. Po 16 latach popularny talk-show "Rozmowy w toku", który prowadziła ta doświadczona dziennikarka, schodzi z anteny TVN.

 • Dorota Gardias i Maja Popielarska pracują pełną parą

  Lato to pracowity czas dla pogodynek, a teraz również dziennikarek TVN Meteo Active. Maja Popielarska szuka w Polsce ciekawych ogrodów, a Dorota Gardias promuje zdrowy styl życia.

 • Kino, kanapa i książka

  Dorota Wellman wraz z Karoliną Korwin-Piotrowską poprowadzi od kwietnia "Kino, kanapa, książka" - program kulturalny zachęcający do dobrej lektury i filmu. Dziennikarka opowiada o czytelnictwie w Polsce, historii GROM-u i literaturze kobiecej.

 • ​Karolina Korwin-Piotrowska pracuje nad nową książką

  ...połączenie różnych cech - mówi Karolina Korwin-Piotrowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.  Do tego typu artystów dziennikarka zalicza m.in. Marcina Dorocińskiego, Agatę Kuleszę, Monikę(...), stałego punktu odniesienia. Dziennikarka jest zdania, że w budowaniu kariery najważniejszy jest moment jej startu. - Wtedy musisz sobie powiedzieć, czy rozkładasz nogi i mówisz: jesteście moimi...