• Informacje na temat:

  najpiękniejsze córki znanych rodzicow

Artykuły na temat: najpiękniejsze córki znanych rodzicow
 • Karol Strasburger ujawnił, dlaczego nie ochrzcił córki! Szok

  Karol Strasburger (72 l.) nie przestaje zaskakiwać. Dwa miesiące temu został po raz pierwszy ojcem, więc wielu sądziło, że na nic nie będzie miał teraz czasu. Jednak Karol potrafi świetnie go sobie zorganizować. Okazało się, że prowadzący "Familliadę” wyjechał do Włoch na narty. Niestety, sam. Niedługo ma w planach również ochrzcić córkę, bo do tej pory tego nie zrobił. Znamy powód!

 • Maria Niklińska córką Złej Królowej

  Maria Niklińska użyczyła głosu jednej z postaci w serialu "Ever After High", którego bohaterkami są lalki będące dziećmi słynnych postaci z baśni, takich jak Śpiąca Królewna, Królewna Śnieżka czy Alicja z Krainy Czarów. Dla Niklińskiej to nie pierwsza rola w dubbingu.

 • Sędzia Anna Maria Wesołowska, jakiej nie znacie!

  ...widowni kojarzy się głównie z serialem telewizyjnym. Pani Anna ma dwie córki, które poszły w jej ślady i również skończyły studia prawnicze. Ma także pięcioro wnucząt. - Z wnukami chciałabym...

 • Gabriela Kownacka: To jemu zawdzięczała nazwisko

  W nim kochały się wszystkie studentki szkoły teatralnej, za nią oglądali się koledzy. A oni zakochali się w sobie...

 • Gwiazda "M jak miłość" urodziła! Znamy płeć dziecka!

  Joanna Jarmołowicz, czyli Katia z "M jak miłość" została mamą w ubiegły czwartek, 19 września, jednak dopiero dziś podzieliła się radosną nowiną z fanami...

 • Zbigniew Cybulski: Noc w łóżku Brigitte Bardot

  Jakie kobiety lubił Zbigniew Cybulski? Choć aktor z lubością przytaczał anegdotę o nocy spędzonej w 1961 roku z Brigitte Bardot, z natury był nieśmiały, a od blondynek wolał brunetki.

 • Mundial 2014: Oto najpiękniejsze partnerki piłkarzy!

  Mundial 2014 za pasem! Podczas gdy piłkarze w pocie czoła przygotowują się do tych ważnych rozgrywek, ich partnerki pakują walizki, by kibicować swoim ukochanym. Kto zasiądzie na trybunach w Brazylii? Zobaczcie najpiękniejsze żony i partnerki piłkarzy (popularnie zwane WAGs) z różnych krajów.

 • Ostatnia bogini kina

  - Była niezwykłą osobą, która korzystała z życia w całej jego okazałości - mówili po jej śmierci bliscy. - Była jedną z najpiękniejszych kobiet w historii kinematografii - dodawali krytycy. Elizabeth Taylor - ostatnia z wielkich gwiazd Hollywood - zmarła 23 marca tego roku, w wieku 79 lat.

 • "M jak miłość": Krystian Wieczorek po raz pierwszy spędzi święta z... córką

  ...przygotowanie pokoiku dla maleństwa. W sypialni córki aktora królują słoneczne barwy, na ścianach namalowane są postacie z bajek, a na szafkach poukładane są zabawki. Narodziny córki to dla Krystiana Wieczorka(...) przyszła na świat bez żadnych komplikacji i - co najważniejsze - jest zdrowa! Nadchodzące święta wielkanocne Krystian Wieczorek z pewnością zapamięta jako najpiękniejsze w życiu. Po raz pierwszy spędzi...

 • Dojrzałe mamy

  Dziecko po czterdziestce? Dziś nikogo to nie szokuje. Późne macierzyństwo staje się wręcz modne. Wystarczy spojrzeć na gwiazdy show-biznesu. Kolejne, spełnione już zawodowo kobiety zachodzą w ciążę. I nie da się ukryć, że ten stan im służy!