• Informacje na temat:

  najpiękniejsze dziecko

Artykuły na temat: najpiękniejsze dziecko
 • "Wiedźmin": To ona zagra "najpiękniejszą kobietę świata"

  ​Od grudniowej premiery fani niecierpliwie wyczekują każdej informacji dotyczącej drugiego sezonu "Wiedźmina". Produkcja serialu powoli odsłania swoje karty i poznajemy nowe twarze w obsadzie. Kilka dni temu zdradzono, kto wcieli się w potężną czarodziejkę.

 • Charlotte Gainsbourg i Chiara Mastroianni jak siostry

  Ich matki to najpiękniejsze kobiety świata, a charyzmatyczni ojcowie stali się ikonami. Dorastały w świecie europejskiej bohemy artystycznej i znają się od dzieciństwa. Obie zdecydowały się pójść w ślady swoich rodziców i wybrały aktorstwo. Po latach spotkały się razem na ekranie - Charlotte Gainsbourg i Chiara Mastroianni w filmie "3 serca" wystąpiły razem jako siostry.

 • Najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa

  Paulina Holtz, czyli Agnieszka Lubicz z "Klanu", uwielbiała wspinać się na drzewa, Grażyna Szapołowska, czyli Urszula Podhorecka z "Rezydencji", nigdy nie zapomni babki kartoflanej, którą robiła jej mama, a Jan Wieczorkowski, czyli Mateusz Rybicki ze "Szpilek na Giewoncie", uczył się od babci stawiania pasjansów. Przeczytajcie, jak gwiazdy wspominają najpiękniejsze chwile ze swojego dzieciństwa.

 • Aneta Kopacz o "Joannie": To film o tym, co w życiu ważne

  - Wielkie chwile wydarzają się nam co dzień - w rozmowie z dzieckiem, z mężem, w porannym piciu kawy. O tym jest ten film; o tym, co w życiu ważne - powiedziała Aneta Kopacz, reżyserka "Joanny", nominowanej do Oscara w kategorii krótkometrażowy dokument.

 • Barbara Kurdej-Szatan już szykuje wyprawkę dla dziecka

  ...domu pojawi się kolejna mała osóbka do kochania. - Mamą być... Najpiękniejsze, co mnie w życiu spotkało - stwierdziła aktorka.

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza kulisy ich walki o dziecko! Było ciężko!

  Gosia i Radek, którzy są małżeństwem od 2016 roku, nie ukrywali od samego początku, że starają się o dziecko, korzystając z metody in vitro. Synowie gwiazdy z poprzedniego związku z Jackiem Rozenkiem(...) o dziecko.  "Nasz przypadek nie był prosty, wymagał niestandardowego podejścia, cierpliwości i jak się okazało czasu. Nigdy przez te kilka lat nie wątpiliśmy, że jesteśmy pod najlepszą opieką" - napisała...

 • Marek Kaliszuk zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Marek Kaliszuk wygrał finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Między Niebem a Ziemią", która zajmuje się wspieraniem niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych dzieci oraz pomocą ich rodzinom.

 • "Na dobre i na złe": Awantura o dziecko

  ...niej i czule ją przytuli, przyzna, że jeszcze nie ma pewności. - W takim razie na co czekasz? - Adam poda jej test, dodając z rozbrajającym uśmiechem: - Będziemy mieli najpiękniejsze dzieci na...

 • Reese Witherspoon odkrywa dzikość serca

  Reese Witherspoon zagrała w ponad 30 filmach, pracowała z największymi reżyserami w Hollywood i zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki. Ma 38 lat, trójkę dzieci i stałe, bezpieczne miejsce na liście najbardziej pożądanych nazwisk w branży. Można by sądzić, że osiągnęła już wszystko. Tymczasem niedawno aktorka dopisała do listy swoich sukcesów jeszcze jeden powód do radości.

Zdjęcia na temat: najpiękniejsze dziecko
Wideo na temat: najpiękniejsze dziecko
 • Zwiastun 1185. odcinka "M jak miłość"

  adoptowała dziecko. Przy bistro nadal działa także sklep z dopalaczami. A mała Lenka znajduje obok śmietnika woreczek z "cukierkami"…

 • "Demakijaż": Małgorzata Pieczyńska

  Aktorka telewizyjna i teatralna gościem Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż”. Małgorzata Pieczyńska nie miała innego planu na życie niż ten, aby wcielać się w różnorakie role. Uparcie dążąc do celu, stała się najbardziej rozchwytywaną artystką w Polsce i Szwecji. W jaki sposób dba o doskonałą formę duchową i fizyczną? Małgorzata Pieczyńska od dziecka pielęgnowała marzenie o aktorstwie. W podstawówce założyła klasowy teatr, dla którego sama pisała scenariusze, obsadzając się wyłącznie w...

 • Gardias o macierzyństwie: Żałuję tylko jednego

  Dorota Gardias to aktywna młoda mama. Z powodzeniem łączy pracę zawodową z opieką nad córeczką Hanią, którą urodziła kilka miesięcy temu. Od kiedy poznała uroki macierzyństwa, żałuje, że nie zdecydowała się na dziecko wcześniej. – Hania, która pojawiła się w moim życiu, to najpiękniejsza historia, jaka mi się przydarzyła. Zastanawiam się, dlaczego tak późno zdecydowałam się na to, żeby

Dyskusje na temat: najpiękniejsze dziecko
 • Re: Karolina Sawka: Życie po "W pustyni i w puszczy"

  Jak to "najpiękniejsze dziecko polskiego kina" ???? Co za absurd!! Ładna z niej była dziewczynka i tyle. Jeśli brać pod uwagę Nel to jej poprzedniczka była zdecydowanie ładniejszym dzieckiem.

 • Re: "Królowa jednej nocy": Ślub na bogato

  najpiękniejsze jest małżeństwo z milośći,takie którego owocem a nie przyczyna jest dziecko

 • Re: Karolina Sawka: Życie po "W pustyni i w puszczy"

  Obecnie -buzia przyjemna, ale bez przesady. Z takim nosem, twarzą bez wyrazu? Zaś stwierdzenie "najpiękniejsze dziecko polskiego kina" jest po prostu nadużyciem. PRZECIĘTNE! Tyle, że to potomstwo Sawki, nazwisko jako tako znane, medialne. Zrobiliby poszukiwania ślicznego dziecka, znalazołoby się wiele, dużo urokliwszych.

 • Re: "M jak miłość": Ojciec idealny?

  dla każdej matki jej dziecko jest najpiękniejsze ,ale nie mieliście mniejszego dziecka ,ładniejszego?rodzice (aktorzy)szczupli ładni a daliście im takiego Azjata.

 • Re: Radosne dziecko. Wychowała się w...

  Fajna babka pięknie się starzeje, tylko pozazdrościć. Jedna z moich ulubionych aktorek.... Kto tu się starzeje ? Bo Pani Danuta ma swoje najpiękniejsze lata jeszcze przed sobą :)