• Informacje na temat:

  najpiękniejsze kobiety 2012

Artykuły na temat: najpiękniejsze kobiety 2012
 • ​Córka Ewy Sałackiej wyrosła na piękną kobietę

  ..., podchodziła z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem.  Grała zazwyczaj piękne i eleganckie, nieco ekstrawaganckie kobiety z charakterem i charyzmą. Taka właśnie była jej Elwira Kozioł w "Tygrysach Europy(...) kierunku psychologia biznesu dla menedżerów. W 2012 roku była bohaterką książki Małgorzaty Puczyłowskiej pt. "Być dzieckiem legendy".  "Minęło sześć lat. Jestem pogodzona z tym, co się stało w dużej...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • "Na Wspólnej": Małgorzata Socha marzy, by zmienić się dla roli

  ...roku wystąpiła w show "Taniec z gwiazdami", w którym w parze z Robertem Kochankiem zajęła dziewiąte miejsce. W 2012 roku zdobyła tytuł Najpiękniejszej Polki w plebiscycie "Viva! Najpiękniejsi 2011", zaś rok później otrzymała statuetkę Plejada Top Ten 2013 w kategorii Gwiazda stylu oraz tytuł Kobiety Dekady "Glamour". Rozmawiała: Paulina Persa (PAP Life)

 • Futbol. Gra o wszystko

  "Do przerwy 0:1", "Piłkarski poker", "Boisko bezdomnych" - to tylko kilka przykładów dowodzących, że piłka nożna w Polsce jest tematem, który świetnie sprawdza się także w kinie. W piątek, 23 maja, na ekrany wchodzi kolejny film "kopany" - dokument Michała Bielawskiego "Mundial. Gra o wszystko".

 • Naga Kate Moss w kalendarzu

  ...najlepsi fotograficy, którzy w wyjątkowych miejscach uwieczniali najpiękniejsze kobiety świata. Kalendarz otrzymywali jedynie najwybitniejsi koneserzy sztuki - filmowcy, aktorzy, muzycy, artyści(...) narzeczony modelki - był przez cały czas obecny podczas sesji. W kalendarzu Pirelli na rok 2012 nie zabraknie też innych gorących nazwisk świata mody - Lary Stone, Milli Jovovich czy Isabeli Fontany. Autor...

 • Marian Dziędziel: Aktor na koniec roku

  Ostatni kinowy weekend roku rozpoczyna się już w środę, 26 grudnia, kiedy na ekrany naszych kin wchodzą 4 filmy. Dwa kolejne, w tym "Hobbit" Petera Jacksona, oficjalnie zamkną dystrybucyjny sezon AD 2012 w piątek, 28 grudnia. Gwiazdą końca roku jest bezdyskusyjnie Marian Dziędziel, którego zobaczymy aż w dwóch obrazach: komedii "Piąta pora roku" oraz thrillerze "Supermarket".

 • Beata Kozidrak: Spełnione życie rodzinne, miłość i seks

  ...martw się, zaraz przyjdzie kolejny dzień i damy sobie radę". Wie pani, to jest najpiękniejsze, kiedy ma się obok siebie człowieka, na którego ramieniu można się wypłakać i poczuć szczęście. Kłócicie(...) tej miłości są dzieci. To są kolejne etapy, które my, kobiety, przeżywamy. Teraz doszedł Sebastian i ja kompletnie zwariowałam na jego punkcie. I cieszę się, ze spędzamy razem każdą wolną chwilę...

 • Dojrzała miłość, czyli "Piąta pora roku"

  Trwają zdjęcia do nowego filmu Jerzego Domaradzkiego "Piąta pora roku". Obraz opowiada o niespodziewanej miłości dojrzałych kochanków. W głównych rolach Marian Dziędziel i Ewa Wiśniewska.

 • Anna Dereszowska kończy dziś 32 lata

  ...była wtedy na urlopie macierzyńskim i na komisariacie brakowało kobiety. Widocznie spodobałam się, bo od razu zaproszono mnie na przymiarkę kostiumów - wspomina Anna Dereszowska, która w Kalinę wcielała(...) filmach. Od 2010 roku gra Sandrę Matuszewską w "M jak miłość", od 2011 wciela się w Magdę Soszyńską w "Na dobre i na złe", w 2012 oglądaliśmy ją jako Dorotę w "Sile wyższej". W ubiegłym roku na ekrany...

 • Seans Seryjnych Morderców

  W piątek, 13 stycznia, odbędzie się niezwykły maraton filmowy. Wieczór Seryjnych Morderców rozpocznie się o godzinie 22.00 w sieci Multikino w całej Polsce.