• Informacje na temat:

  najpiękniejsze polskie gwiazdy

Artykuły na temat: najpiękniejsze polskie gwiazdy
 • Grażyna Torbicka gwiazdą jesiennej ramówki TVN Fabuła

  Grażyna Torbicka będzie jedną z gwiazd jesiennej ramówki TVN Fabuła. Obok legendy polskiej telewizji autorskie programy poprowadzą również m.in. Rafał Zawierucha, Anna Wendzikowska i Andrzej Sołtysik.

 • Pol'and'Rock Festival 2020: Majka Jeżowska, Raz Dwa Trzy i Kwiat Jabłoni na Najpiękniejszej Domówce Świata

  ...formacja świętuje swoje 30-lecie. Początki zespołu to korytarz akademika w Zielonej Górze, by po latach cieszyć się statusem prawdziwej gwiazdy polskiej sceny. Podczas Przystanku Woodstock zespół Raz Dwa(...)W ramach Najpiękniejszej Domówki Świata na wirtualnych scenach grających od rana do późnego wieczora prezentowane będą zarówno materiały archiwalne, jak i występy zespołów, które miały...

 • Najpiękniejsze aktorki Allena

  ..."Woody Allen to najwybitniejszy reżyser kina kobiecego w Ameryce!" - napisał magazyn "Time" po premierze "Blue Jasmine". Opinię popularnego tygodnika potwierdzają Penelope Cruz, Scarlett Johansson i Cate Blanchett - gwiazdy ostatnich hitów słynnego nowojorczyka.

 • "Starsza pani musi fiknąć": Najpiękniejszy prezent. Nowy program TVN

  ...brytyjskiego formatu "50 Ways to Kill Your Mammy". Pierwszy sezon polskiej edycji to osiem trzymających w napięciu odcinków. Odkryją siebie na nowo W gronie gotowych na wszystko pań znalazły się mamy(...)! Podróż życia z własnym rodzicem to chyba marzenie wielu z nas. Dzięki stacji TVN realizują je nasze rodzime gwiazdy. W pierwszym odcinku (emisja 4 września w TVN) zobaczymy, co czeka mamę Dawida...

 • Jennifer Aniston najpiękniejszą kobietą świata

  Magazyn "People" uhonorował Jennifer Aniston tytułem Najpiękniejszej Kobietą Świata. 47-letnia aktorka, była gwiazda serialu "Przyjaciele", otrzymała ten tytuł po raz drugi.

 • Najpiękniejsza Niemka w Polsce

  Alexandra Maria Lara, gwiazda "Młodości stulatka" Francisa Forda Coppoli i nominowanego do Oscara "Upadku", będzie gościem specjalnym tegorocznej edycji Off Plus Camera. Zdobywczyni tytułu najpiękniejszej Niemki pojawi się w Krakowie, by promować "Imagine" - najnowszy film Andrzeja Jakimowskiego, w którym gra jedną z głównych ról.

 • Ogłosi nazwisko najpiękniejszej Polki

  Edyta Herbuś będzie gospodynią gali Miss Polonia 2013. To właśnie Edyta ogłosi nazwisko dziewczyny, która zasiądzie na tronie zarezerwowanym dla najpiękniejszej Polki!

 • Najpiękniejsze Polki 2007

  ...na tytuł tej najpiękniejszej. O tym, która z kobiet wygra, zadecydują czytelnicy za pomocą SMS-ów. Najpiękniejszą kobietą zostanie ta, która otrzyma najwięcej głosów. Loteria trwa od 15 listopada do(...) życie - najseksowniejszej polskiej singielki") Justyna Steczkowska ("Zatańczyła w Tańcu z gwiazdami tak, że cała Polska wstrzymała oddech"). Redakcja VIVY nie zapomniała również o prezenterkach...

 • Najpiękniejszy Polak na prowincji!

  ..., najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

 • Kolędowanie z polskimi gwiazdami

  Podczas koncertu widzowie usłyszą najpiękniejsze polskie kolędy, w gwiazdorskich wykonaniach Alicji Majewskiej, Anny Wyszkoni, Halinki Mlynkowej, Zbigniewa Wodeckiego, Piotra Cugowskiego oraz Pawła, Łukasza i Edyty Golców. Świąteczne piosenki zaśpiewają ponadto Seweryn Krajewski i Andrzej Piaseczny (m. in. utwór Czerwonych Gitar "Jest taki dzień"). Wokalistom towarzyszył będzie kwartet smyczkowy...

Zdjęcia na temat: najpiękniejsze polskie gwiazdy
Wideo na temat: najpiękniejsze polskie gwiazdy
Dyskusje na temat: najpiękniejsze polskie gwiazdy