• Informacje na temat:

  najpiękniejsze suknie polskich gwiazd

Artykuły na temat: najpiękniejsze suknie polskich gwiazd
 • "Taniec z Gwiazdami": Oto uczestnicy 9. edycji

  Znamy wszystkich uczestników dziewiątej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". We wtorek, 29 stycznia, ogłoszono, że dwunastą osobą walczącą o Kryształową Kulę będzie Tomasz Działowy znany jako Gimper.

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  Hanka Ordonówna - to była gwiazda! W latach 30. jej występy oklaskiwano - na stojąco, a jakże - w Paryżu, Berlinie, Wiedniu, Atenach, Kairze... A Violetta Villas? "Biały kruk wokalistyki światowej" - tak nazywano ją w amerykańskiej prasie. Od 1966 roku przez wiele sezonów błyszczała w Las Vegas. Na scenę wjeżdżała na białym koniu lub w jaguarze, a suknie projektował jej Dior. Śpiewała z nią m.in...

 • Socha średniowieczną księżniczką

  Ona - jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. On - jeden z najsłynniejszych polskich projektantów. Ona - nigdy nie popełnia modowych pomyłek. On - dla kobiet projektuje tylko na specjalne okazje. Małgorzata Socha i Tomasz Ossoliński spotkali się przy projekcie The Sims Średniowiecze, czego efektem jest niezwykła suknia zainspirowana najnowszą grą Electronic Arts.

 • Salma Hayek jako wyniosła królowa w filmie "Pentameron"

  W październiku w polskich kinach będzie można podziwiać jedną z najpiękniejszych aktorek Hollywood - Salmę Hayek - w widowiskowym i mrocznym filmie Matteo Garrone "Pentameron".

 • Na co do kina?

  Monstrualnych Transformersów, obok legendarnej Coco Chanel można już od dzisiaj oglądać w polskich kinach. Na ekranach debiutują również opowieść o wynalazcy, który walczy o odszkodowanie z największymi koncernami samochodowymi oraz komedia o kręceniu porno. Zapowiada się prawdziwa filmowa mieszanka wybuchowa.

 • "Popularność zespołu trochę nas przerosła"

  ...umarłabym tam ze strachu - byle tylko nikt mnie nie oglądał, tej prywatnej Chylińskiej, żeby widział mnie niczym postać z kreskówki i nigdy nie widział na przykład zapłakanej na ławce Najpiękniejsze(...) wiem, gdzie się wypełnia. I to nie wynika z tego, że jestem taką gwiazdą, która coś tam robi, tylko mój ojciec tak mnie wychował. Nie mam do niego o to pretensji. Życzę wielu dzieciakom, żeby mieli...

 • Polska noc w Cannes z... Robertem de Niro?

  ..."Luksus i piękno" - pod takim hasłem w nocy ze środy na czwartek odbędzie się "Polska Noc" na festiwalu filmowym w Cannes. Wśród zaproszonych znalazł się szef jury w festiwalowym konkursie głównym i gwiazdor Robert De Niro - poinformował organizator imprezy, Mariusz Pujszo.

 • Aneta Kręglicka: Życie po 50-tce

  ...w głowie to, co chciałam zrobić w życiu. To mnie gdzieś spinało, deprymowało, bo byłam skromną dziewczyną - dodaje. Korona najpiękniejszej wywróciła do góry nogami życie polskiej studentki piątego roku(...) Świata wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami" i w jej małżeńskie relacje ponoć wkradła się zazdrość. Ale miłość zwyciężyła. - Mam nadzieję, że przede mną jeszcze wiele szczęśliwych chwil - wyznała kiedyś...

 • Oscary 2011: "Jak zostać królem" triumfuje

  ...: 1:12 Już za kilkanaście minut początek transmisji w telewizji Canal +. Na początek zobaczymy która z gwiazd zachwyci najpiękniejszą kreacją. Start "red carpet" już o 1:45. 1:16 Czy para(...). 1:50 Wszyscy zastanawiają się, dlaczego w tym roku brakuje polskich twórców w gronie nominowanych. Dziwi ich zwłaszcza nieobecność Romana Polańskiego i jego "Autora Widmo". 1:53 Teraz nadszedł...