• Informacje na temat:

  najpiękniejszy człowiek na świecie

Artykuły na temat: najpiękniejszy człowiek na świecie
 • "On jest najpiękniejszym mężczyzną na świecie"

  Mickey Rourke jest tak zauroczony swoją nową partnerką, Anastassiją Makarenko , że wyznał, iż ich związek jest dla niego lepszy od wygrywania prestiżowych nagród filmowych. Dziewczyna twierdzi natomiast, że aktor jest "najpiękniejszym mężczyzną na świecie".

 • Najseksowniejsza na świecie!

  Amerykański magazyn "Esquire" uznał, że Penélope Cruz jest najseksowniejszą kobietą świata. Trudno o lepszy wybór!

 • "W rytmie serca": Gwiazdy seriali definiują miłość

  Miłość. Każdy inaczej ją definiuje. Co o tym najpiękniejszym na świecie uczuciu sądzą gwiazdy polskich seriali?

 • Bella znaczy piękna

  Tytułowa bohaterka filmu "Bella i Sebastian" należy do jednej z najpiękniejszych ras psów na świecie.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała piękne zdjęcie! Już wszystko wiadomo!

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan (47 l.) nie mogą doczekać się aż na świecie pojawi się ich dziecko. Gwiazda w najnowszym wpisie zdradziła więcej szczegółów tego ważnego dla nich dnia.

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • ​"Doktor Quinn": Jak zmienił się przystojny Sully?

  ...26 lat temu miliony widzów zasiadało przed telewizorami, by z zapartym tchem oglądać przygody "Dr Quinn". Tytułowa pani doktor i przystojny Sully byli ulubioną parą widzów na całym świecie. Jak dzisiaj wygląda Joe Lando?

 • Słodka "gangsta żona" hitem internetu

  Mąż ukradkiem nagrał swoją żonę, jak rapuje do piosenki grupy Salt-n-Pepa. Wideo momentalnie stało się viralem!

 • Joe Dempsie: Skoki spadochronowe, wino i "Gra o tron"

  ...z najpiękniejszych miejsc na Ziemi, więc nigdy się nie nudziliśmy. Skakałem nawet na spadochronie, czego nie powinienem był robić podczas zdjęć do serialu telewizyjnego. Bywam niegrzeczny. Podczas pobytu(...) apatyczni, melancholijni. Na świecie dzieje się teraz wiele rzeczy, z którymi się nie zgadzamy, ale realnie nie możemy nic zrobić. Możemy podzielić się w mediach społecznościowych spostrzeżeniami na temat...

 • Mirosław Baka: Miękkie kapcie

  Od ról twardych facetów przechodzi do ról facetów w... kapciach. W reżyserowanym przez Krystynę Jandę spektaklu "Raj dla opornych " Mirosław Baka gra Karola, który, będąc na przymusowej emeryturze postanawia wyjechać z żoną pod namiot. Premiera - 13 czerwca.

Zdjęcia na temat: najpiękniejszy człowiek na świecie