• Informacje na temat:

  najpopularniejsza kwestia

Artykuły na temat: najpopularniejsza kwestia
 • Najpopularniejsze filmowe cytaty

  Wiele razy groziliśmy komuś, że "jeszcze tu wrócimy" albo dodawaliśmy odwagi słowami "niech moc będzie z tobą"? Filmowe cytaty mają to do siebie, że często "odklejają" się od filmu i swobodnie funkcjonują w naszym życiu.

 • Jennifer Lopez z nagrodą MTV Vanguard. Oto jej pięć najpopularniejszych klipów

  ...kobiet i to, jak dorośliśmy do pewnych spraw, ale i jak w pewnych kwestiach nic się nie zmieniło. Od lat 50. do teraz walczymy o wszystko, na co zasługujemy" - zwracała uwagę.  Sasha Geffen...

 • Serial "The Crown" dłuższy niż zapowiadano

  Peter Morgan, twórca jednego z najpopularniejszych seriali Netfliksa - "The Crown", zmienił zdanie w kwestii długości trwania tej produkcji. Od jakiegoś czasu zapowiadano, że zakończy się ona na piątym sezonie. Informacje te są już jednak nieaktualne. Morgan poinformował, że widzowie będą mogli liczyć na sezon numer sześć!

 • Andrzej Duda o delegalizacji k-popu: Muszę walczyć z ostrym cieniem mgły

  Podczas sesji Q&A na Facebooku prezydent Andrzej Duda odpowiedział na pytanie o delegalizację k-popu, jednego z najpopularniejszych gatunków muzycznych. Największą gwiazdą jest obecnie zespół BTS, którego teledyski zbierają regularnie po kilkaset milionów odsłon.

 • Aleksandra Zawieruszanka: Bardziej kobieta niż aktorka

  Jej nazwisko pod koniec lat 60. wymieniano w jednym szeregu z Elżbietą Czyżewską, Kaliną Jędrusik, Ireną Karel... "Jako aktorka miałam swoje 'pięć minut' i chyba nie potrafiłam ich wykorzystać dla zrobienia prawdziwej kariery. To kwestia charakteru: obca jest mi filozofia, wedle której cel uświęca środki - przyznała w jednym z wywiadów Aleksandra Zawieruszanka. - Kochałam i kocham teatr, nigdy mi...

 • "The Florida Project" : Dzieciaki rządzą

  Znajdujący się na Florydzie Walt Disney World stanowi jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc na świecie. Ogromna przestrzeń, zapełniona atrakcjami stylizowanymi na najpopularniejsze filmy animowane w historii, dla niektórych może wydawać się rajem, dla innych nieprzyswajalnym nagromadzeniem kiczu - kwestia gustu, acz nie da się przejść obok obojętnie. Niemniej fascynujące i niejednoznaczne...

 • "Głodne kawałki", czyli blogerzy i vlogerzy w TVP

  W sobotę, 22 kwietnia, w telewizyjnej Dwójce wystartuje nowy cykl zatytułowany "Głodne kawałki". Jego bohaterami będą najpopularniejsi polscy blogerzy, vlogerzy i ich goście.

 • Monty Python w Uciesze

  11 listopada w krakowskim Kinoteatrze Uciecha odbędzie się spektakl muzyczny, podczas którego usłyszymy najpopularniejsze piosenki grupy Monty Pythona.

 • John Belushi: Żyć szybko, umierać młodo

  W całej swojej karierze nakręcił zaledwie kilka filmów. Większość z nich nie okazało się hitami kasowymi, poza przebojowym i uwielbianym na całym świecie "Blues Brothers". Ale w swoim czasie był najpopularniejszym komikiem w Stanach Zjednoczonych. 24 stycznia 2019 roku John Belushi obchodziłby 70. urodziny.

 • Fenomen. Jak ona to robi?

  ...20-letnia Taylor Swift to od dwóch lat najpopularniejsza wokalistka Ameryki. Na czym polega jej fenomen?

Zdjęcia na temat: najpopularniejsza kwestia