• Informacje na temat:

  najpopularniejsza stacja

Artykuły na temat: najpopularniejsza stacja
 • Szostak usunięta z ramówki Polsatu?! Mamy komentarz rzecznika stacji!

  Jeden z portali podał, że Karolina Szostak podpadła szefom redakcji sportowej Polsatu, dlatego przestała pojawiać się na wizji. Znamy prawdę!

 • Milky Chance "Stolen Dance" najczęściej granym utworem w 2014 roku

  Według zestawienia Airplay 2014 przygotowanego na zlecenie ZPAV najpopularniejszym utworem granym w stacjach radiowych w Polsce był singel duetu Milky Chance - "Stolen Dance".

 • ...fanów, których ciągle przybywa. Stacja TVN uznała to za kolejny sukces.

 • Rewolucja w emisji zagranicznych seriali

  Polska premiera piątej serii "The Walking Dead", jednego z najpopularniejszych seriali na świecie, odbyła się na kanale Fox zaledwie kilkanaście godzin po premierze amerykańskiej. Choć to w dalszym ciągu mało popularna praktyka w Polsce, z badań stacji wynika, że w dobie internetu polscy widzowie nie chcą już czekać na możliwość obejrzenia ulubionego programu dłużej niż fani zza Oceanu.

 • Żadna stacja nie chce zatrudnić "Superniani"!

  ...w 'Studiu' były epizodyczne i stacja nie ma wobec niej żadnych planów" - mówi "Party" pracownik stacji Solorza. Na Supernianię chrapki nie ma też TVP. Zwłaszcza po tym, jak skrytykowała popularny serial...

 • David Letterman odchodzi na emeryturę

  Jeden z najpopularniejszych gospodarzy show odchodzi na emeryturę. Legendarny David Letterman żegna się ze swoim programem po 33 latach pracy.

 • Rodowicz płaciła stacjom radiowym, by grały jej piosenki!

  ...relikt mijającej epoki napotkała duży opór w stacjach komercyjnych, które nie chciały grać jej piosenek. "Madonna RWPG" szybko przyswoiła sobie jednak prawa rynku i wraz z mężem postanowiła jakoś...

 • Jubileusz RMF FM: Perfect artystą 25-lecia!

  Artysta 25-lecia wybrany! Podczas koncertu Jubileusz 25 lat RMF FM nagrodę dla najważniejszego zespołu w historii stacji wręczono zespołowi Perfect.

 • Najpopularniejsi w TV

  Premier Tusk, prezydentowa Kaczyńska, Szymon Majewski i Ebi Smolarek znaleźli się wśród laureatów Plebiscytu Wiktory 2007. Gala wręczenia nagród dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych odbyła się 31 maja w Warszawie.

 • Adam Kraśko wciąż szuka żony!

  Adam Kraśko - najpopularniejszy rolnik w Polsce, wystąpi w sobotnim ćwierćfinale "Celebrity Splash!". Odpowiadając na kilka pytań najczęściej zadawanych przez internautów, mężczyzna ujawnił, że... wciąż szuka żony.

Zdjęcia na temat: najpopularniejsza stacja
Wideo na temat: najpopularniejsza stacja
 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...

 • Przychodzi facet do lekarza

  Znakomita komedia w reżyserii największego europejskiego komika Dany Boona, twórcy takich hitów jak "Jeszcze dalej niż północ" i "Nic do oclenia". Najpopularniejsza francuska komedia od czasu "Nietykalnych". Prawie 6 milionów widzów we Francji, więcej niż takie hity jak "Hobbit: Pustkowie Smauga" czy "Kraina lodu". Romain Faubert ma 40 lat i jest zdrowy jak ryba. Problem w tym, że nie chce w to uwierzyć. Gorzej - jest przekonany, że jego organizm jest kłębowiskiem bakterii, wirusów i...

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.