• Informacje na temat:

  najpopularniejsze kobiety

Artykuły na temat: najpopularniejsze kobiety
 • Najpopularniejsze teledyski na Youtube

  ..., w którym (na bazie medialnych żartów z jej zmieniania facetów jak rękawiczki) wciela się w postać obłąkanej kobiety uwodzącej swój kolejny "obiekt". Na ekranie towarzyszy jej model Sean O’Pry...

 • "Kler", "Korona królów" i Meghan Markle najpopularniejsze w polskim Google

  ...- Meghan Markle. Najczęściej wyszukiwane w polskim Google - poniżej lista wybranych kategorii: Filmy: "Kler" "Bohemian Rhapsody" "Planeta Singli 2" "Nowe oblicze Greya" "Kobiety Mafii" "Venom...

 • Najpopularniejszy film weekendu

  ..."Eagle Eye" to thriller wyprodukowany przez Stevena Spielberga. Dwoje obcych sobie ludzi, Jerry i Rachel, staje się pionkami w grze tajemniczej kobiety. Problem w tym, że bohaterowie jej nie znają(...) The Family That Preys" - 3,1 mln. dol. W Polsce najpopularniejsze filmy minionego weekendu to: "Mamma Mia!", "Babylon A.D." oraz "Nie zadzieraj z fryzjerem".

 • Który Sopot najpopularniejszy?

  ...mln widzów, przede wszystkim kobiety oraz widzowie w wieku 30-59 lat). Otwierający festiwalowe lato TOPtrendy zdobyło ok. 2,6 mln widzów przy ok. 28 proc. udziału w widowni.

 • "Kobiety mafii 2": Ile osób widziało film?

  Najnowszy film Patryka Vegi z drugim najlepszym otwarciem roku. Ponad 370 tysięcy widzów obejrzało "Kobiety mafii 2" w ich premierowy weekend w polskich kinach.

 • Weekend w kinie: Czego pragną kobiety

  Osiem filmów wchodzi na ekrany polskich kin w pierwszy piątek marca. Bohaterkami zdecydowanej większości z nich ("Lady Bird", "Jestem najlepsza. Ja, Tonya", "Czerwona jaskółka", "Maria Callas"...) są kobiety.

 • "Rolnik szuka żony 5": Kobiety przyjechały!

  Już w niedzielę, 9 września, bohaterowie piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" po raz pierwszy spotkają się z kobietami, które napisały do nich listy. Jakie będzie pierwsze wrażenie? Czy pomiędzy kimś zaiskrzy?

 • "Kobiety mafii": To one rządzą

  ...czynami prawie zawsze stoją gotowe na wszystko kobiety. W doborowej obsadzie "Kobiet mafii" pierwsze skrzypce, w zupełnie zaskakujących rolach, grają aktorki: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska...

 • Tiësto i jego kobiety: Pięć największych przebojów z wokalistkami

  W sobotę (30 listopada) w Ergo Arenie (Gdańsk/Sopot) odbędzie się pierwsza polska impreza Don't Let Daddy Know podczas której wystąpią czołowe gwiazdy muzyki tanecznej. Z tej okazji postanowiliśmy przybliżyć największe przeboje Tiësto nagrane z udziałem wokalistek.

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?

Zdjęcia na temat: najpopularniejsze kobiety
Wideo na temat: najpopularniejsze kobiety
 • Tłumy gwiazd na gali "Twojego Stylu"!

  Magazyn "Twój Styl" to od lat najpopularniejszy luksusowy miesięcznik dla kobiet. Nic więc dziwnego, że niemal każda polska gwiazda marzy o tym, aby znaleźć się na jego okładce. Nic więc dziwnego, że znane panie tak tłumnie przybyły na uroczystą galę Kobiety 25-lecia "Twojego Stylu". Wyróżnienie to otrzymała Danuta Wałęsa. Kto jeszcze przybył na prestiżową imprezę? Szczególną uwagę fotoreporterów

Dyskusje na temat: najpopularniejsze kobiety
 • Re: ​"To chyba jakiś chory żart". Fani wściekli po finale "Zniewolonej"

  A co , przestali ją zniewalać ? Zaraz zrobią następny serial , a najlepsze i najpopularniejsze śród Polek są tureckie , bo tam cały czas zniewalają kobiety . Dziwię się w ogóle ,że w Polsce jeszcze nie ma Islamu . Kobiety nie musiałyby tak namiętnie oglądać tego typu seriali , bo miałyby wszystko w realu .