• Informacje na temat:

  najpopularniejsze pary

Artykuły na temat: najpopularniejsze pary
 • Najpopularniejsze pary w show-biznesie

  Ostatni raz emocjonowaliśmy się wyborem najpopularniejszej pary gwiazd gdzieś w okolicach 14 lutego. Nadeszły wakacje i czas na uaktualnienia. Magazyn "In Touch" postanowił sprawdzić, który znany związek cieszy się największa popularnością. Wygrał niezawodny Tom Cruise (42 l., "Mission: Impossible 3" ) ze swą partnerką Katie Holmes ( 28 l., "Batman - Początek" ).

 • Pary wszech czasów

  Czytelnicy miesięcznika "Rolling Stone" wybrali tym razem najpopularniejsze małżeństwa w dziejach muzyki rockowej. Na szczycie tego zestawienia uplasowali się legendarny Beatles John Lennon i Yoko Ono. Inny Beatles, Paul McCartney znalazł się wraz z Lindą McCartney dopiero na miejscu 5. Tuż za Lennonem na miejsce 2. trafiła para country Johnny Cash i June Carter Cash. Na podium nie mogło...

 • Znamy wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami"

  ...11. edycja "Tańca z Gwiazdami" wraca na antenę Polsatu 6 marca. Znamy już wszystkie pary tanecznego show.

 • Filmowe pary wszech czasów

  ...najpopularniejsze filmowe pary wszech czasów wypełniło ponad 4,5 tysiąca brytyjskich widzów. Pierwsza dziesiątka filmowych par wszech czasów: 1. Homer i Marge Simpson ( "Simpsonowie" ) 2. Romeo i Julia...

 • Maciej Kurzajewski: Widzowie stęsknili się za "Czarem par"

  Kurzajewski podkreśla, że wybrane podczas castingów pary stanowią przekrój polskiego społeczeństwa i każdy widz będzie mógł bez trudu się z nimi identyfikować. - Jest wesoło. Myślę, że bawią się...

 • Stare zdjęcie Seleny Gomez i Justina Biebera najpopularniejsze na Instagramie

  W marcu tego roku Justin Bieber opublikował na swoim Instagramie stare zdjęcie, na którym widać jego pocałunek z byłą dziewczyną Seleną Gomez. Jest to obecnie najpopularniejsza fotografia w tym serwisie społecznościowym.

 • Młoda para i... zombie

  20 kwietnia na ekrany polskich kin wejdzie " 3: Geneza" - prequel najpopularniejszej europejskiej serii filmów grozy. Obraz ma szansę przejść do historii za sprawą... najlepiej ubranych zombie w dziejach horroru!

 • Ty Dolla Sign i Lauren Jauregui są parą

  Raper Ty Dolla Sign potwierdził, że umawia się z wokalistką Fifth Harmony, Lauren Jauregui.

 • "Taniec z Gwiazdami": Znamy wszystkie pary ósmej edycji

  W ósmej edycji programu "Taniec z Gwiazdami" weźmie udział 11 uczestników. Wiemy już, kto będzie przygotowywał ich do tanecznych występów.

 • John Legend i Chrissy Teigen: Najlepsza para w internecie?

  Mówi się o nich, że są najciekawszą parą w sieci. John Legend i Chrissy Teigen lubią pokazywać fragmenty swojego życia prywatnego fanom. Oto ich historia i kilka popularnych zdjęć, którymi dwójka podbiła sieć.

Zdjęcia na temat: najpopularniejsze pary
Wideo na temat: najpopularniejsze pary