• Informacje na temat:

  najpopularniejsze rozrywkowe

Artykuły na temat: najpopularniejsze rozrywkowe
 • Rusza nowy rozrywkowy kanał

  Zawartość programową kanału stanowią nadawane przez 18 godzin na dobę najpopularniejsze obecnie na świecie seriale telewizyjne oraz programy rozrywkowe, z których część po raz pierwszy zagości na polskich ekranach. Zawartość programowa pochodzi z największych amerykańskich studiów filmowych, m.in. z wielokrotnie nagradzanego studia 20th Century Fox. FOX Life to międzynarodowe gwiazdy...

 • Niska oglądalność rozrywkowych show

  Bardzo niską oglądalność miały wszystkie programy rozrywkowe wyemitowane w ostatni weekend tegorocznych wakacji w polskiej telewizji. W tych warunkach najlepiej poradziły sobie show TVN-u.

 • Najciekawsze muzyczne epizody 2016 roku w programach rozrywkowych USA

  Gwiazda potrzebuje wypromować nowy projekt, płytę lub trasę koncertową? W Stanach Zjednoczonych idealnym miejscem do zaprezentowania swojej osoby są programy m.in. Jimmy'ego Fallona, Jimmy'ego Kimmela lub Ellen DeGeneres. Oprócz klasycznych występów, artyści starają się też podejmować wyzwania twórców show. Oto 10 momentów, które warto przypomnieć raz jeszcze.

 • Najpopularniejsze płyty marca

  Nie mogło być inaczej - na liście najpopularniejszych w marcu płyt w Polsce, pierwsze miejsce zajmuje składanka "RMF FM. Moja i Twoja muzyka", na której polscy wokaliści śpiewają największe hity światowej muzyki rozrywkowej. Nie bez znaczenia jest na pewno cena wydawnictwa, które kosztowało tylko 9,99 zł. Dzięki temu do sklepów trafiło w zeszłym miesiącu już 535 tys. sztuk tej płyty.

 • Polskie seriale wciąż najpopularniejsze

  "M jak miłość", "Ranczo" i "Na dobre i na złe" notują w Polsce największą oglądalność. Od momentu premiery wiosennych ramówek, jak dotąd żadna inna pozycja nie przyciągnęła przed ekrany więcej widzów.

 • Kamil Bednarek najpopularniejszy

  Debiutancka płyta wokalisty reggae zadebiutowała na szczycie zestawienia najchętniej kupowanych albumów muzycznych w Polsce.

 • "Must be the Music" najpopularniejsze

  ...widzów). Czy za tydzień w rywalizacji o miano najpopularniejszego weekendowego programu rozrywkowego również zwycięży "Tylko muzyka. Must be the Music"? Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy...

 • Najlepsze występy w amerykańskich programach rozrywkowych w 2015 roku dot. muzyki

  Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel, Ellen DeGeneres oraz goście ich programów w 2015 roku niejednokrotnie podbijali sieć. Wszystko za sprawą niebanalnych pomysłów prowadzących. Oto 10 momentów z amerykańskich programów, które warto zapamiętać.

 • Kamil Bednarek najpopularniejszy w Polsce

  Wydany jeszcze w 2012 roku album "Jestem..." zespołu Kamila Bednarka znalazł się na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

 • "Must be the Music" najpopularniejszym show

  W miniony weekend Polsat wyemitował finałowe odcinki swoich dwóch show: "Tylko taniec. Got to dance" i "Tylko muzyka. Must be the Music". Oprócz tego można było zobaczyć także kolejną odsłonę "X Factora" oraz odcinek specjalny "Bitwy na głosy".