• Informacje na temat:

  najpopularniejsze ślub

Artykuły na temat: najpopularniejsze ślub
 • Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: Jak wyglądał ślub?

  Wszyscy czekali na ślub Martyny i Przemka, tymczasem okazuje się, że już jest po fakcie...

 • Barbara Kurdej-Szatan gotowa na ślub i duet z Liberem

  Można już obejrzeć teledysk promujący "Dzień dobry, kocham cię" - najnowszą komedię twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!". Nową wersję hitu "Dzień dobry, kocham cię" z repertuaru grupy Strachy Na Lachy wykonują wspólnie zdobywca tytułu Artysta Roku Eska Music Awards i VIVA Comet Awards - Liber oraz Barbara Kurdej-Szatan.

 • ​Olga Kalicka planuje ślub. Aktorka korzysta z pomocy

  Olga Kalicka jest jedną z najpopularniejszych młodych aktorek w polskim show-biznesie. Fani chętnie komentują posty sympatycznej gwiazdy. Po urodzeniu synka często pojawiały się pytania o ślub(...) otwarcie przyznaje, że jest osobą wierzącą i marzy o ślubie kościelnym.  Z partnerem Cezarym Nowakiem zaręczyła się jeszcze przed narodzinami synka. Zakochani odłożyli jednak ślub w czasie. Aktorka skupiła...

 • Na co finaliści "Celebrity Splash!" wydadzą 50 tys. zł?

  Już w sobotę wielki finał pierwszej edycji "Celebrity Splash!". Z 24 gwiazd które próbowały swoich sił w skokach do wody w finale zobaczymy czterech najlepszych i najpopularniejszych uczestników wybranych przez widzów i jurorów: paraolimpijczyka Andrzeja Szczęsnego wokalistkę Saszan oraz aktorki Julię Wróblewską i Misheel Jargalsaikhan.

 • Kinga Rusin: Szykuje się ślub w rodzinie dziennikarki?

  Była pełna obaw, kiedy jej córka Iga Lis (19 l.) związała się ze znanym raperem Taco Hemingwayem (29 l.). Czy już może spać spokojnie? Jej przyszły zięć zaczął śpiewać o "desperackim posmaku małżeńskiej zazdrości".

 • Marta Żmuda Trzebiatowska popularna w Londynie

  - Jestem bardzo popularna wśród młodych Polaków w Londynie - mówi Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka wielokrotnie odwiedzała już stolicę Wielkiej Brytanii z Teatrem Kwadrat, który często daje gościnne występy za granicą.

 • .... Wzięła ślub z Robertem, nadal buszuje po sklepach i jest szczęśliwa. Bez wątpienia ostatnie miesiące należały do tego lekko przebrzmiałego showmana. Wszystko z powodu dziwnego "ataku" na Wojewódzkiego(...) i to od razu z nowym bogatym facetem, co jeszcze bardziej zwiększyło zainteresowanie jej osobą. Ponoć para niebawem zamierza wziąć ślub. W kolejnym roku o Młynarskiej pewnie znów nieraz przeczytamy...

 • Zbigniew Cybulski: Noc w łóżku Brigitte Bardot

  Jakie kobiety lubił Zbigniew Cybulski? Choć aktor z lubością przytaczał anegdotę o nocy spędzonej w 1961 roku z Brigitte Bardot, z natury był nieśmiały, a od blondynek wolał brunetki.

 • Barbara Sołtysik i Jan Englert: Ukrywali swój ślub nawet przed rodziną!

  ...zamierzali czekać, aż ostygnie – już na początku drugiego roku wzięli ślub. Nie było obrączek ani kwiatów. "Ale było romantycznie" – dodaje aktorka. Pieprzu na pewno dodawał fakt, że pobrali się po kryjomu, towarzyszyły im tylko ciocia i przyjaciółka panny młodej.  Englert o wszystkim powiedział swojej mamie całe pół roku później, a nieprzychylne raptownym ślubom władze uczelni dowiedziały się dopiero...

 • Lidia Popiel: W służbie piękna

  Niegdyś modelka, od lat po drugiej stronie obiektywu. Uczy też robić zdjęcia innych.

Zdjęcia na temat: najpopularniejsze ślub
Wideo na temat: najpopularniejsze ślub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?