• Informacje na temat:

  najpopularniejszy polityk

Artykuły na temat: najpopularniejszy polityk
 • Najpopularniejsi w TV

  ...wielki świat można było jednak poczuć dopiero wewnątrz. Wystarczy spojrzeć na tegorocznych laureatów. Premier Donald Tusk odebrał Wiktora 2007 w kategorii Najpopularniejszy Polityk, prezydentowa Maria(...) "Party". Pełna lista laureatów plebiscytu: Najpopularniejszy Polityk 2007 Roku Donald Tusk Najwyżej Ceniony Komentator Lub Publicysta Bogdan Rymanowski Najpopularnieszy Aktor Telewizyjny 2007

 • Bayer Full: Sława, polityka i podróż za Mur Chiński

  Szczycą się tym, że są najpopularniejszym zespołem w Polsce. Ich koncerty, mimo że nie są promowane przez media, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jednak popularność w naszym kraju to dla nich za mało i od kilku lat próbują podbić Chiny. Bayer Full 19 listopada świętuje 30-lecie działalności.

 • Krzysztof Jackowski szczerze o przerażającej wizji związanej z koronawirusem! A jednak!

  ...wielu polityków, lekarzy i całego społeczeństwa. Analizując jego słowa, faktycznie można odnieść wrażenie, że wizjoner, wie, co czeka nas po tym, gdy panika opadnie. Trzeba przyznać, że strach...

 • W doborowym towarzystwie: "Beverly Hills, 90210" i "Przyjaciele"

  Relacje między grupą przyjaciół to jeden z najwdzięczniejszych tematów produkcji telewizyjnych. Dlaczego mimo upływu lat wspólne wygłupy, przygody i romanse grupy znajomych obojga płci ogląda się z podziwem i nieskrywaną zazdrością? Na czym polega fenomen serialowej paczki? Prześledźmy go na przykładzie najpopularniejszych seriali lat 90. - "Beverly Hills, 90210" i "Przyjaciół".

 • Robert Biedroń (40 l.) jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i aktywnych polityków w Polsce. Realizuje się jako prezydent Słupska, dostaje też propozycje, by kandydować nie tylko na stanowisko prezydenta Warszawy, ale i w 2020 roku na prezydenta Polski. Czy się skusi?

 • Cieszanów Rock Festiwal 2015: Pablopavo razy trzy

  Tegoroczna edycja Cieszanów Rock Festival odbędzie się w dniach 20-23 sierpnia. Poznaliśmy pierwszych wykonawców tej imprezy.

 • Marta Kaczyńska alarmuje Polaków! Szokujące, co ujawniła!

  Marta Kaczyńska (39 l.) nie mogła dłużej milczeć w tej niezwykle ważnej dla wszystkich Polaków sprawie. Jej głos wpłynie na polityków?

 • Sean Penn szuka odkupienia

  W filmie "Gunman: Odkupienie" Sean Penn gra zgorzkniałego, samotnego wilka, który pada ofiarą własnej przeszłości. Czy jako były likwidator, pracujący w Afryce na zlecenie amerykańskiego rządu, zdoła dotrzeć do ludzi, którzy wydali na niego wyrok?

 • "Daleko od szosy": Pamiętacie Leszka Góreckiego? Krzysztof Stroiński szczerze go nie znosi!

  ...dziennikarzy zadaje aktorom, jakby byli oni politykami czy socjologami, po prostu wprawiają go w zakłopotanie. Bardzo rzadko udziela wywiadów, a jeśli zgadza się na rozmowę z dziennikarzami, zastrzega...

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.

Wideo na temat: najpopularniejszy polityk
 • Robert Biedroń popularniejszy od Dudy

  Robert Biedroń jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i aktywnych polityków w Polsce. Realizuje się jako prezydent Słupska, dostaje też propozycje, by kandydować na stanowisko prezydenta Warszawy, a nawet by wziąć udział w krajowych wyborach prezydenckich w roku 2020. "Jestem najpopularniejszy jeśli chodzi o zaufanie w Polsce" - mówił w "dzień dobry TVN, cytując badania sprzed kilku dni