• Informacje na temat:

  najstarsza babcia

Artykuły na temat: najstarsza babcia
 • Najstarsza aktorka "Złotopolskich"

  Antyczne meble, obrazy Malczewskiego na ścianach. Zapach świeżo skoszonej trawy i śpiew ptaków. Malowniczy domek w Zalesiu Dolnym pod Warszawą, od prawie 13 lat zmienia się w posiadłość zamieszkiwaną przez Julię Złotopolską (Anna Milewska). Najstarszą aktorkę z serialu "Złotopolscy".

 • Gdybym miała na to wpływ, byłabym babcią!

  Promienieje! Wydała pierwszą książkę, ma wymarzonego męża i kochającą córkę. Można chcieć czegoś więcej? Okazuje się, że tak!

 • "Sekret bogini Fortuny": Dwóch gejów i dzieci

  ...pociech przyjaciółki wywraca ich dotychczasowe życie do góry nogami, a sytuacji nie ułatwia babcia dzieci - egoistyczna i wyniosła arystokratka, która również chce odegrać swoją rolę w ich życiu. Czy...

 • Tina Turner kończy 80 lat. Musical "Tina" na Broadwayu urodzinowym prezentem

  26 listopada 80 lat skończy Tina Turner. To oznacza, że okrągłe urodziny "babci rocka" zbiegną się z musicalem "Tina" na Broadwayu, który będzie tam miał premierę dwa tygodnie wcześniej.

 • Agata Steczkowska zaprasza do wspólnego śpiewania (nowa płyta)

  Dyrygentka, pianistka, wiolonczelistka, kompozytorka i pedagog Agata Steczkowska jest najstarsza z dziewięcioosobowego klanu. To ona wraz ze swoim ojcem Stanisławem prowadziła w Stalowej Woli Chór Cantus. Siostra bardziej znanych Justyny i Magdy prowadzi Chór Dziecięcy Agaty Steczkowskiej. Z różnymi składami nagrała kilkadziesiąt płyt. Album "Śpiewajmy z Agatą Steczkowską" zawiera...

 • 72-letnia aktorka poleci w kosmos

  Mieszkająca w Rzymie "kosmiczna babcia", jak jest nazywana, po zakończeniu trzech cykli przygotowań i szczegółowych badań lekarskich w ośrodku olimpijskim, może rozpocząć oczekiwanie do startu(...) wyprawiasz, czujesz się dobrze, nie masz żadnych dolegliwości i bierzesz się za takie rzeczy'. Ale w głębi serca i one są ze mnie dumne" - podkreśliła "kosmiczna babcia".

 • Pożegnanie Króla Popu: Łzy i podziękowania

  W Staples Center w Los Angeles zakończyła się trwająca ponad 2 godziny publiczna ceremonia pożegnania Michaela Jacksona. "Brak mi słów" - mówił Jermaine Jackson, najstarszy brat Michaela.

 • "rodzinka.pl": Tomek Boski idzie na swoje

  Wyprowadzka najstarszego syna spędzać będzie sen z powiek Natalii Boskiej (Małgorzata Kożuchowska), ale bardzo... ucieszy Ludwika (Tomasz Karolak), który wpadnie na pomysł, by w pokoju zwolnionym przez Tomka (Maciej Musiał) urządzić siłownię.

 • Dzieci Michaela: Kochamy Cię!

  Podczas niedzielnej (31 stycznia) gali rozdania nagród Grammy na scenie pojawiła się dwójka najstarszych dzieci Michaela Jacksona. Paris i Prince Michael odebrali statuetkę przyznaną królowi popu za całokształt kariery.

 • Dzieci Michaela Jacksona mają kłopoty

  ...niejednomyślnie zapatrywali się na sprawę wysłania dzieci Michaela do szkoły. Katherine Jackson, babcia i zarazem prawna opiekunka pociech, była temu przeciwna. Jednak pod naciskiem innych członków...

Wideo na temat: najstarsza babcia
 • Anna Starmach: Jacy goście pojawią się w nowej edyji "MasterChefa"?

  - W tym sezonie "Masterchef" wybrał się za daleką wodę, do Nowego Jorku. Między uczestnikami jest olbrzymi rozstrzał wiekowy - najmłodszy uczestnik jest na pierwszym roku studiów, najstarsza uczestniczka jest babcią - powiedziała jurorka Anna Starmach. Czym zaskoczy nowa edycja kulinarnego show? Jacy goście pojawią się w odcinkach produkcji?