• Informacje na temat:

  najstarsza kobieta na świecie

Artykuły na temat: najstarsza kobieta na świecie
 • Warren Beatty: Słabość do wyrazistych kobiet

  ...i wyskoczył zagrać na Broadwayu. Flirt z teatrem zakończył się nominacją do Tony, najważniejszej nagrody teatralnej na świecie i zachwytami krytyków: "Beatty, ze zmysłowością ćmiącą się wokół ust(...) o swoich i cudzych przygodach. Przez jakiś czas znosiła jego fascynacje innymi kobietami, a przede wszystkim samym sobą. Obserwowała, jak nabiera ogłady i wystudiowanego luzu i z nowicjusza zmienia się...

 • Festiwal Filmowy w Gdyni: Polonica, czyli polscy filmowcy na świecie

  Polonica to najstarsza, obok Konkursu Głównego, sekcja Festiwalu Filmowego w Gdyni. Prezentuje międzynarodowe koprodukcje z polskim udziałem oraz filmy ze znaczącym udziałem artystycznym polskich twórców. 41. Festiwal Filmowy w Gdyni zaprezentuje pięć takich filmów: "Niewinne" Anne Fontaine, "Kosmos" Andrzeja Żuławskiego, "Czerwony kapitan" Michała Kollara, "Maquinaria Panamericana" Joaquina del...

 • Rok 2013 rokiem kobiet?

  ..." odpowiedzialne będzie kalifornijskie siostrzane trio Haim . Zespół tworzą Este, Danielle i Alana Haim. Najmłodsza z sióstr ma 21, a najstarsza 26 lat. Przed nimi ogromne wyzwanie, jakim stawienie czoła(...) Adele status gwiazdy Numer Jeden na świecie. Zobacz klip Mikky'ego Ekko do singla "Pull Me Down": Sprawdź tekst "Pull Me Down" w serwisie Tekściory.pl!

 • Anthony Quinn: Życie jak film

  Anthony Quinn, odtwórca roli Alexisa Zorby, był kochliwy jak mało który aktor w Hollywood. Dorobił się aż trzynastu dzieci z pięcioma kobietami.

 • "Chwała dziwkom": Seks-turysta patrzy

  ..."Chwała dziwkom" to ostatnia część "trylogii pracy" Michaela Glawoggera ("Megacities" - 1998; "Śmierć człowieka pracy" - 2005). Tym razem reżyser tropiący skutki globalizacji i zmiany w świecie pracy współczesnego człowieka próbuje udokumentować najstarszy zawód świata. Wybiera trzy lokalizacje: Tajlandię, Bangladesz i Meksyk.

 • "$eks - kup teraz": Kulisy polskiej seks-branży w TLC

  Seria dokumentalna "$eks - kup teraz" to nowe spojrzenie na kulisy polskiej seks-branży i najstarszego zawodu na świecie. Kamery programu towarzyszą byłej tancerce erotycznej, Marcie Szulawiak-Turskiej podczas intymnych spotkań z osobami, które świat nocnych rozrywek znają od środka.

 • Najbardziej oczekiwane polskie filmy 2020

  Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska w pierwszym współczesnym polskim horrorze skierowanym do szerokiej publiczności? Łysy i wytatuowany Mateusz Damięcki w dramacie o świecie kiboli i stadionowych chuliganów? Wreszcie - Dawid Ogrodnik jako legendarny oszust i król złodziei... Oto 10 najbardziej oczekiwanych polskich filmów 2020.

 • Mick i Keith. Portret podwójny liderów The Rolling Stones

  ..., burzliwe związki Jaggera z kobietami, spotkanie Keitha z ojcem po 20 latach, liczne machlojki podatkowe zespołu, ucieczkę do Francji czy aferę narkotykową w posiadłości Richardsa w Redlands. Przywołuje(...) detektywa. Niczym szpiegowski satelita śledzi ruchy liderów najlepszej rockandrollowej grupy na świecie. Kroczy za nimi przez garderoby, hotele, jamajskie spelunki, prywatne jachty, hale koncertowe...

 • Rawa Blues Festival obchodzi 30. urodziny

  Najstarszy festiwal bluesowy w Polsce, jeden z najbardziej uznanych w Europie i największy na świecie odbywający się "in-door" (pod dachem), w tym roku odbędzie się już po raz 30. Jak zwykle - w katowickim Spodku! Z okazji jubileuszu organizatorzy na podstawie opinii fanów, dziennikarzy i muzyków wybrali gwiazdy zza Oceanu, których występ na poprzednich edycjach festiwalu szczególnie zapadł...

 • M. Jackson: Jest ława

  Wcześniej niż przewidywano, bo już w środę, 23 lutego, wybrano ławę przysięgłych, która wyda wyrok w głośnym na całym świecie procesie Michaela Jacksona. Wcześniej dwudziestu potencjalnych kandydatów został odrzuconych przez sąd, oskarżycieli i obronę piosenkarza.