• Informacje na temat:

  najtrudniejsza decyzja

Artykuły na temat: najtrudniejsza decyzja
 • Newsted opuścił Metallikę!

  Autorzy strony metallica.com donoszą, że Jason Newsted, basista formacji Metallica, zdecydował się opuścić grupę. "Ze względu na powody osobiste oraz szkody fizyczne, które wyrządziłem sobie grając muzykę, którą kocham, muszę opuścić zespół. To najtrudniejsza decyzja mojego życia" - oświadczył Newsted.

 • Tomasz Sekielski: Schudł dzięki żonie

  Małżeństwo Sekielskich zdecydowanie jest wzorem do naśladowania przez każdą parę. Ostatnio wypowiedzieli się o recepcie na udany związek małżeński w wywiadzie dla "Vivy!". Okazuje się, że oboje są dla siebie nieocenionym wsparciem w najtrudniejszych sytuacjach. Szczególnie gdy w grę wchodzi walka o zdrowie. To właśnie żona Anna zmotywowała Tomasza Sekielskiego do walki z nadwagą.

 • Kolejne tajemnice "Na Wspólnej"

  Dolegliwości, niepokój i zaskakująca diagnoza. Maja (Agnieszka Żulewska) jest zdrowa, ale czekają ją kłopoty. Musi podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w swoim życiu.

 • Będzie pośmiertny album Maca Millera. Zobacz klip "Good news"

  Rodzina tragicznie zmarłego Maca Millera podjęła decyzję o wydaniu ostatniej płyty, nad którą pracował raper.

 • Aborcja w "Na Wspólnej"?!

  Weronika, bohaterka serialu "Na Wspólnej" , będzie musiała podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu. Czy wystarczy jej determinacji, by usunąć ciążę, a tym samym utrzymać swą zdradę w tajemnicy przed mężem?

 • Piotr Kraśko w regatach Sydney-Hobart

  Pod koniec roku Piotr Kraśko chce wziąć udział w najsłynniejszych, a zarazem najtrudniejszych na świecie regatach Sydney-Hobart i wierzy, że jego załoga znajdzie się co najmniej w pierwszej dziesiątce.

 • Jurek Owsiak: To był dzień tworzenia kolejnej legendy Przystanku Woodstock

  ...i wzmocnieniem ochrony. Po raz kolejny Jurek Owsiak zasugerował, że wydana na trzy tygodnie przed startem decyzja była podjęta przez wojewodę, czyli przedstawiciela rządu. "Ni cholery to nie wychodzi...

 • "The Voice of Poland": Wiemy, kto wystąpi w odcinkach na żywo!

  Ostatni etap "The Voice of Poland" przed odcinkami na żywo to czas, w którym trenerzy dokonują jednych z najtrudniejszych wyborów. Decyzjom towarzyszą oczywiście wielkie emocje i kontrowersje. Jednym z najbardziej zaskakujących momentów w programie było odpadnięcie Aleksandry Turoń z drużyny Edyty Górniak.

 • "Czas honoru": Do boju

  ...zakupu broni zostanie ranny w ramię i trafi do Szpitala Wolskiego. - Decyzja, że mój bohater ginie okazała się jak widać zbyt pochopna. Teraz z przyjemnością wracam na plan "Czasu honoru", tym bardziej że...

 • "Obywatel" Jerzy Stuhr kręci film

  Aktor i reżyser Jerzy Stuhr kręci w Warszawie "Obywatela". Jak mówi , "to najtrudniejszy film" w jego dorobku. Akcja obejmuje okres od lat 50. po współczesność. Bohaterem jest "zwykły obywatel, miotany wiatrem historii".

Zdjęcia na temat: najtrudniejsza decyzja
Wideo na temat: najtrudniejsza decyzja
 • Joanna Przetakiewicz o współpracy z synem

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać Joannę Przetakiewicz o współpracę z najstarszym synem, Alexem. Okazuje się bowiem, że była Kulczyka już przekazała mu rządy w je modowym imperium. Jakie obowiązki ma jej syn, jako prezes La Manii? "Zrzuciłam mu na głowę wszystkie najtrudniejsze, najnudniejsze decyzje, czyli budżetowe i operacyjne" - zdradziła Joanna. Ponoć równie nieoceniona jest pomoc jego przyjaciela Kamila, który z kolei odpowiada za finanse! (Dzien Dobry TVN/x-news)