• Informacje na temat:

  najważniejsza sprawa

Artykuły na temat: najważniejsza sprawa
 • Mateusz Banasiuk zrezygnował z roli: Syn jest najważniejszy

  Choć lubił grę w popularnym serialu, uznał, że cenniejszy jest czas spędzony z rodziną.

 • "Bogowie": Opowieść o sprawach najważniejszych

  Dramat "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, uhonorowany główną nagrodą na festiwalu w Gdyni, trafi w piątek, 10 października, do kin. To film o zespole, który przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. W obsadzie są: Tomasz Kot, Kinga Preis i Piotr Głowacki.

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: Ta sprawa podzieliła małżonków

  ...przekonanie, że rodzina jest w życiu najważniejsza. Ale jest jedna sprawa, która małżonków dzieli, a teraz dała o sobie znać. Jak się dowiaduje "Rewia", była modelka dostała pewną propozycję ze strony TVP(...) jego wybór. Już nieraz się w rozmaitych sprawach różnili, ale nauczyli się z tym żyć - słyszymy. Warto zauważyć, że ich uczucie wcale nie było miłością od pierwszego wejrzenia i długo nic nie...

 • Co łączy Patryka Vegę ze sprawą Barbary Blidy?

  Jeszcze przed premierą "Służb specjalnych" reżyser Patryk Vega przekonywał: "Szalenie trudno będzie polemizować z tym, co zobaczymy na ekranie. Na miejscu osób, które będą próbowały to zrobić, byłbym ostrożny. Bo jeśli się okaże, że jednak zbiega się to z pewnymi wydarzeniami, które miały miejsce w rzeczywistości, to mogą popaść w śmieszność".

 • Marcin Gortat wygadał się. Najważniejsze jest teraz dziecko!

  Nie w Los Angeles i nie w Waszyngtonie, ale w Polsce Alicja Bachleda-Curuś (34 l.) i Marcin Gortat (33 l.) zamieszkali razem. Aktorka zaproponowała koszykarzowi, by wprowadził się do jej apartamentu w starej krakowskiej kamienicy. Sportowiec nie ukrywa, że najważniejsze obecnie jest dla niego... dziecko.

 • Leonard Pietraszak: Sprawa, która nie daje mu spokoju

  Jest szczęśliwym mężem i spełnionym aktorem. Jeżeli Leonard Pietraszak ("Vabank", "Kingsajz", "Listy do M.", Czarne chmury", "Czterdziestolatek") czegoś żałuje w życiu, to tylko tego, że stracił kontakt z jedynym synem.

 • Ewa Wachowicz dzięki córce zrozumiała, co jest najważniejsze w życiu!

  Ewa Wachowicz (47 l.) gdyby nie jej córka, może nie wiedziałaby o wielu istotnych sprawach. To właśnie ona pokazała sławnej mamie, co jest naprawdę ważne w życiu.

 • Anna Cieślak: Pomoc ofiarom seksbiznesu

  Przed jej serialową bohaterką z "Na Wspólnej" najważniejsze wydarzenie - ślub z Bogdanem. Anna Cieślak opowiada o weselu Joanny, a także, jak zawczasu zaplanować bezpieczne wakacje z fundacją La Strada.

 • Mateusz Damięcki o trzech najważniejszych kobietach swojego życia!

  ...koty. - To wspaniała osoba, której los ludzi i zwierząt nie jest obcy. Mimo że jest ode mnie kilka lat młodsza, w wielu sprawach była dla mnie przewodniczką i nauczycielką - dodaje Mateusz...

 • Bogusława Wołoszańskiego powrót po latach

  Odkrywa nieznane historyczne fakty i bohaterów, którzy mieli wpływ na najważniejsze światowe wydarzenia. - To, co najciekawsze, często dzieje się na drugim planie - wyjaśnia Bogusław Wołoszański.

Zdjęcia na temat: najważniejsza sprawa
Wideo na temat: najważniejsza sprawa
 • Książę i księżna Sussex na najważniejsze stanowiska zatrudniają tylko kobiety! Dlaczego?

  Książę i księżna Sussex demonstrują swoje poparcie dla feminizmu? Jak donoszą zagraniczne media, najbliższymi doradcami pary są wyłącznie kobiety. Zajmują one stanowiska m.in. prywatnych asystentek czy specjalistek do spraw komunikacji . Pracują też przy projektach księcia Harry’ego i Meghan oraz przy ich fundacji. Pałac Buckingham nie zdecydował się na komentarz w tej sprawie. Księżna Sussex od zawsze stawała w obronie praw kobiet. Wsparła też ruchy #MeToo i Time’s Up. (Cover Video/x-news)

 • Anna Mucha zabrała głos w sprawie rodzenia przez cesarskie cięcie!

  Anna Mucha w rozmowie z Wideoportalem skomentowała jedną z reklam, w której zasugerowano poród naturalny jako lepszy od porodu przez cesarskie cięcie. Aktorka, która urodziła swoją córkę Stefanię poprzez "cesarkę", uważa taki podział za dyskryminujący kobiety. Nie jest dla niej istotne w jaki sposób matki rodzą, najważniejsze, aby dzieci były zdrowe. (Wideoportal/x-news)

 • "Na Wspólnej": Waldemar Obłoza: Ten serial ma niezwykły potencjał

  Waldemar Obłoza, czyli serialowy Roman Hoffer zdradził nam, jaki jest przepis na sukces "Na Wspólnej". "Najważniejsze jest lubić to, co się robi, bo jak się to lubi, to nigdy nie chodzi się do pracy. Ja tak właśnie traktuję 'Na Wspólnej'. Czasami trzeba poczekać na wątek. Zdaję sobie sprawę, że istnieje coś takiego jak 'rola usługowa', niekiedy towarzyszę w innych wątkach, a kiedy indziej otrzymuje bardziej wymagające zadanie" - mówi o serialu Obłoza.

Dyskusje na temat: najważniejsza sprawa
 • Re: "M jak miłość": Najważniejsza jest rodzina

  i nie na czole ! w przypadku dziewczynek i kobiet sprawa jest bardzo prosta bo tylko Te OCZY TONANTZIN TETEOHINNAM -maluje się wszędzie !! -Od 40 ki prawie wszyscy już wymagali malowania symbolu

 • Re: "Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka chce rodzić po ludzku i... w obecności ukochanego mężczyzny!

  Pan i Glinka dlaczego obnosi się z tym brzuchem czyżby była najważniejsza na świecie to jest sprawa intymna

 • Re: Stare zdjęcia celebrytek

  Dlatego, że dla nas uroda i wygląd to nie jest sprawa najważniejsza, jak dla Was.

 • Re: Zarobki serialowych gwiazd. Kto dostaje najwięcej?

  Czy Kaczyńskiemu naprawdę zależy na obniżaniu poziomu kultury wśród Polaków? Patrząc na TVP można odnieść wrażenie że oprócz zakazu handlu w niedziele i poprawy sądownictwa w Polsce to jest najważniejsza sprawa dla Kaczyńskiego.

 • Re: "Wiedźmin": Kim jest Anya Chalotra? Serialowa Yennefer zachwyci wszystkich

  Mnie zawsze męczy jedna, podstawowa sprawa... zarówno w filmach, serialach, czy grach. Najważniejsza kwestia - Geralt. Czy ktokolwiek z tych twórców czytał powieść? Geralt był szpetnym, odrażającym mutantem, budzącym obrzydzenie, strach i pogardę. Ludzie spluwali za jego plecami, i gdyby się nie bali, zakłuliby go we śnie widłami. Tak prezentowali się wiedźmini, a wszyscy uparli sie na Jamesa

 • Re: "Pod powierzchnią": Alicja Bachleda-Curuś znika z serialu! Wiemy, kto ją zastąpi

  Uwielbiam seriale zwłaszcza polskie, uwielbiam Bachledę Curuś i jestem bardzo zawiedziony ,że nie będzie jej w nowym serialu. Alicja pewnie tęskni za nowym / bardzo przystojnym/ chłopakiem i należy ją zrozumieć. Szczęście osobiste to najważniejsza sprawa, jego nie można kupić za żadne pieniądze. Takiej okazji nie można przegapić.

 • Re: "Ranczo": Ilona Ostrowska jest sama... przez swojego tatę?!

  To prywatna sprawa Pani Ilony jakiego mężczyzny poszukuję, ale rodzice mają często rację....Fajni są australijczycy ...amerykanie...i polacy .....jak są fajni;)))) a miłość jest najważniejsza jak się tego nie ma to wszystko inne jest słabe...Miłości pogody ducha i kasy tego życzę Pani.

 • Re: Kryzys u Latoszków

  Uwaga ! !wątek sprawa Agata Witek wkracza na wokande sądową ! a znając nasze sądownictwo sprawa potrwa kilka lat wątek ! aż będą dowody w postaci dziecka ! O rany serial samo dno ,nie o jakość ale o ilość chodzi scenarzystą ! fuj fuj Latoszek nigdy nie przyzna sie do zdrady leny ,nigdy ! Wstrętny facet ! Dla niego najważniejsza była jest Agatka sałatka !

 • Re: Tacy ludzie żyją obok nas

  przenikają do języka popularnego. I najważniejsza sprawa, serial dzieje się w Polsce a nie na jakimś wydumanym księżycu.

 • Re: ​Pierwszy raz opowiedziała o swoim pierwszym mężu!

  Po pierwsze, skoro polski serial to nie aktorka tylko "aktorka", albo aktorzyna, albo twór aktoropodobny. Kiedyś była dobrą aktorką, teraz robi chałturę w szmirowatej bździnie. Po drugie - skoro o kimś mówią, to znaczy że lans się udaje. I to jest najważniejsza sprawa dla wielu prymitywów. Jedni pokazują tyłek jak niejaka Doda, inni negliżują życie prywatne i inymne jak jakieś tam Cichopki