• Informacje na temat:

  najważniejsze wydarzenia miejsce 27

Artykuły na temat: najważniejsze wydarzenia miejsce 27
 • Coachella 2016: Co działo się w trakcie drugiego weekendu?

  Masowo składane hołdy dla Prince’a, powrót N.W.A po 27 latach oraz kolejne zachwyty nad show Sii to najważniejsze wydarzenia drugiego weekendu Coachelli.

 • Oscary 2017 z Grażyną Torbicką

  Canal+ wyemituje 89. galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej jako jedyna telewizja w Polsce. Transmisja na żywo z najważniejszego wydarzenia w świecie kina będzie miała miejsce w nocy z 26 na 27 lutego. Oscary zostaną wyemitowane w paśmie odkodowanym dla wszystkich abonentów nc+ oraz abonentów wybranych sieci kablowych. Gospodarzem studia oscarowego będzie Grażyna Torbicka.

 • Pierwszy milion padnie już dziś!

  Już dzisiaj będzie miało miejsce najważniejsze wydarzenie w polskiej edycji teleturnieju "Milionerzy". Stacja pokaże odcinek programu, w którym padnie pierwszy milion złotych.

 • W Krakowie rozpoczyna się 11. festiwal Netia Off Camera

  Ok. 200 tytułów i 300 projekcji filmowych znajdzie się w programie 11. międzynarodowego festiwalu kina niezależnego Netia Off Camera, który w piątek, 27 kwietnia, rozpoczyna się w Krakowie. Jednym z najważniejszych wydarzeń będzie wizyta Romana Polańskiego.

 • MTV EMA w Monachium

  Znane są już miejsce i data 14. ceremonii wręczenia najważniejszych europejskich nagród muzycznych.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL

  ...79. ceremonia rozdania Oscarów rozpoczęła się w nocy z 25 na 26 lutego 2007 roku. Sala Kodak Theatre w Los Angeles już tradycyjne na jedną noc w roku stała się najważniejszym miejscem dla filmowego świata. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!

 • Audioriver 2015: Jubileusz na wysokim poziomie

  ...​Choć trudno nam w to uwierzyć, to upływającego czasu nie da się oszukać. Od pierwszej edycji festiwalu Audioriver minęła już dekada! W dniach 24-26 lipca w Płocku odbyła się dziesiąta, jubileuszowa edycja tej imprezy. Imprezy, która wciąż jest młoda duchem i ciałem, a co najważniejsze - wciąż się rozwija i z roku na rok trzyma stały, wysoki poziom.

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

 • Festiwal Muzyki Filmowej niebawem w Krakowie

  Dzień później publiczność czekają dwa niezwykłe muzyczne wydarzenia. O godz. 19.00 w Kościele św. Katarzyny zabrzmi muzyka do filmów jednego z najwybitniejszych niemieckich scenarzystów i reżyserów(...). A w finale - koncertowe wykonanie amerykańsko-australijskiej superprodukcji Matrix. Gościem honorowym wydarzenia i równocześnie dyrygentem będzie dwukrotny zdobywca nagrody Emmy, amerykański kompozytor...

 • Pamięci Roberta Brylewskiego. Mural Bruna Althamera w Warszawie

  W środę 27 czerwca w Warszawie odbędzie się impreza pod tytułem "Tribute to Robert Brylewski", poświęcona wokaliście, gitarzyście, kompozytorowi i współzałożycielowi zespołów Kryzys, Brygada Kryzys, Izrael oraz Armia.