• Informacje na temat:

  najwięksi przegrani

Artykuły na temat: najwięksi przegrani
 • Najwięksi przegrani oscarowej gali

  "Jak zostać królem" i "Incepcja" zdobyły po cztery Oscary i okazały się największymi zwycięzcami tegorocznej oscarowej gali. Na drugim biegunie znalazły się natomiast filmy "Prawdziwe męstwo" i "The Social Network", wymieniane przed uroczystością w gronie faworytów.

 • Filmowe podsumowania: Najwięksi przegrani 2015 roku

  Grudzień to czas podsumowań. Przed tygodniem pisaliśmy o największych zwycięzcach ostatnich 12 miesięcy. Nie wszyscy mieli jednak tyle powodów do zadowolenia. Zastanówmy się zatem, kto z szeroko pojętego "przemysłu filmowego" miał w kończącym się roku najmniej powodów do świętowania?

 • Wiktory: Ibisz największym przegranym

  Krzysztof Ibisz okazał się największym przegranym Wiktorów 2009. Dziennikarz był nominowany w aż trzech kategoriach: Najlepszy Prezenter TV, Osobowość Telewizyjna i Wiktor Publiczności, ale nie otrzymał ani jednej statuetki.

 • Największa kasowa klapa w historii kina?

  Jeśli twórcy dramatu "The Rhythm Section" spodziewali się, że ich film przejdzie do historii, to z pewnością nie przypuszczali, że stanie się to z tak niechlubnego powodu. Wyreżyserowany przez Reed Morano film przez pierwsze trzy dni wyświetlania zarobił 2,8 miliona dolarów, mimo że był pokazywany w ponad trzech tysiącach kin. W historii kina nie było produkcji, która przy takiej dystrybucji zarobiłaby mniej.

 • Oscary 2015: Są pierwsi przegrani!

  Jennifer Aniston, animacja "LEGO: Przygoda" oraz dramat "Selma" - to najwięksi przegrani tegorocznych Oscarów.

 • Coachella przegrała z koronawirusem. Festiwal przesunięty na jesień

  Organizatorzy festiwalu Coachella potwierdzili, że festiwal nie odbędzie się w kwietniu. Nowa data wydarzenia to 23 – 25 października. Na razie nie podano, czy line-up imprezy ulegnie zmianie.

 • Kasprzykowski: Przegrałem...

  - Nie ma co ukrywać, przegrałem ten pojedynek - powiedział po finale "Tańca z gwiazdami" Bartek Kasprzykowski. Aktor musiał uznać wyższość Doroty Gardias.

 • Największe oscarowe wzruszenia

  W nocy z 28 na 29 lutego po raz 88. zostaną przyznane Oscary, najważniejsze wyróżnienia w przemyśle filmowym. Podczas gali będziemy świadkami dowcipów prowadzącego, pokazu pięknych strojów na czerwonym dywanie, wybuchów radości oraz mniej lub bardziej ukrywanego rozczarowania przegraną. Rozdanie nagród Akademii to także czas wielkich wzruszeń. Oto nasza subiektywna lista najbardziej poruszających momentów w historii oscarowych ceremonii.

 • Diana John: Największa przegrana "X Factor"?

  Zobacz, jak rewelacja castingów trzeciej edycji "X Factor" wykonuje utwór z musicalu "Dreamgirls"!

 • Pierwsi przegrani w "YCD"

  Znamy już pierwszych przegranych wśród finalistów "You Can Dance". Z programu musieli odejść Barbara Derkowska i Błażej Górski.

Zdjęcia na temat: najwięksi przegrani
 • Isis Gee
Wideo na temat: najwięksi przegrani
 • Odeta Moro jest "Agentem"! Wygrała Ładocha. Kret największym przegranym!

  TVN zakończył właśnie emisję drugiej edycji programu "Agent. Gwiazdy". Tytułowym agentem okazała się Odeta Moro, którą najlepiej rozgryzła wschodząca gwiazda Daria Ładocha. O krok od zdobycia ponad 70 tysięcy złotych był Jarek Kret. I pomyśleć, że za pieniądze z wygranej mógł zabrać Tadlę na jakieś ekstra wakacje... (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Oscary 2018: Kto otrzymał statuetkę?

  "Kształt wody" okazał się największym zwycięzcą tegorocznej jubileuszowej gali oscarowej. Produkcja otrzymała cztery Oscary, w tym tego najważniejszego - za najlepszy film. Nagrodzono również reżysera produkcji Guillermo del Toro, a także muzykę i scenografię. Trzy Oscary uzyskała "Dunkierka" Christophera Nolana. Wielkim przegranym gali okazały się "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri". Produkcja otrzymała co prawda dwie statuetki: Frances McDormand za najlepszą żeńską rolę pierwszoplanową i...