• Informacje na temat:

  najwięksi przegrani i wygrani

Artykuły na temat: najwięksi przegrani i wygrani
 • Filmowe podsumowania: Najwięksi przegrani 2015 roku

  Grudzień to czas podsumowań. Przed tygodniem pisaliśmy o największych zwycięzcach ostatnich 12 miesięcy. Nie wszyscy mieli jednak tyle powodów do zadowolenia. Zastanówmy się zatem, kto z szeroko pojętego "przemysłu filmowego" miał w kończącym się roku najmniej powodów do świętowania?

 • Największe oscarowe wzruszenia

  W nocy z 28 na 29 lutego po raz 88. zostaną przyznane Oscary, najważniejsze wyróżnienia w przemyśle filmowym. Podczas gali będziemy świadkami dowcipów prowadzącego, pokazu pięknych strojów na czerwonym dywanie, wybuchów radości oraz mniej lub bardziej ukrywanego rozczarowania przegraną. Rozdanie nagród Akademii to także czas wielkich wzruszeń. Oto nasza subiektywna lista najbardziej poruszających momentów w historii oscarowych ceremonii.

 • Eurowizja: Wygrani i przegrani

  Ich Troje, Kasia Cerekwicka i duet The Jet Set - to pierwsza trójka sobotniego (28 stycznia) konkursu krajowych eliminacji Eurowizji. Bez wątpienia oni są głównymi zwycięzcami tego wieczoru. Rozczarowanie przeżyły na pewno dziewczyny z Queens, które nie zostały zauważone przez jury, co pogrzebało ich szanse na zwycięstwo, mimo iz były jednym z faworytów. Polscy słuchacze nie zaakceptowali z kolei uczestników z zagranicy - belgijskiego "Idola" Danzela oraz holenderskiej wokalistki Leonie...

 • Pierwszy przegrany "Tańca..."

  Michał Lesień w "Tańcu z gwiazdami" miał podwójnie trudną rolę. Nie tylko zatańczył jako pierwszy uczestnik 7. edycji, ale także jako pierwszy odpadł...

 • Radosław Pazura przegrał z żoną Dorota Chotecką

  Radosław Pazura wielokrotnie już mówił publicznie o swoim udanym związku z Dorotą Chotecką. W dwunastym odcinku "Kocham Cię, Polsko!" również nie zabrakło miłosnych wyznań.

 • Oscary: "Avatar" wielkim przegranym

  "The Hurt Locker - W pułapce wojny" otrzymał aż 6 statuetek i zdystansował "Avatara" i "Bękarty wojny" podczas dzisiejszej gali rozdania Oscarów. Wojenny dramat został nagrodzony m.in. w kategorii najlepszy film, za najlepszą reżyserię (Kathryn Bigelow) i najlepszy scenariusz oryginalny (Mark Boal).

 • Wielcy przegrani "Mam talent"

  "Narodzie, jest mi smutno i trochę jest mi wstyd. Mamy fatalny gust narodowy" - pieklił się Kuba Wojewódzki po odpadnięciu jego faworytki w "Mam talent" - Anny Gogoli. Z uczestników, którzy nie znaleźli się w finale programu, można by zmontować ekipę nie gorszą niż ci, którym się udało.

 • Popek: Wygram "Taniec z Gwiazdami"

  - Już ogłosili, więc mogę powiedzieć: biorę udział w "Tańcu z Gwiazdami". Będzie cza cza cza! Wygram ten program - Paweł Mikołajuw, znany jako Popek, zapowiada walkę o Kryształową Kulę.

 • Przegrali proces o plagiat

  Australijska grupa Men At Work została uznana winnym bezprawnego wykorzystania fragmentu dziecięcej piosenki w swoim największym przeboju "Down Under".

 • Wielcy przegrani "Mam talent"

  "Narodzie, jest mi smutno i trochę jest mi wstyd. Mamy fatalny gust narodowy" - pieklił się Kuba Wojewódzki po odpadnięciu jego faworytki w "Mam talent" - Anny Gogoli. Z uczestników, którzy nie znaleźli się w finale programu, można by zmontować ekipę nie gorszą niż ci, którym się udało.

Wideo na temat: najwięksi przegrani i wygrani
 • Odeta Moro jest "Agentem"! Wygrała Ładocha. Kret największym przegranym!

  TVN zakończył właśnie emisję drugiej edycji programu "Agent. Gwiazdy". Tytułowym agentem okazała się Odeta Moro, którą najlepiej rozgryzła wschodząca gwiazda Daria Ładocha. O krok od zdobycia ponad 70 tysięcy złotych był Jarek Kret. I pomyśleć, że za pieniądze z wygranej mógł zabrać Tadlę na jakieś ekstra wakacje... (Dzień Dobry TVN/x-news)