• Informacje na temat:

  największe piersi aktorka

Artykuły na temat: największe piersi aktorka
 • Najgorsze role hollywoodzkich aktorek

  Cameron Diaz - "Inna kobieta" i "Sekstaśma" Rok 2014 nie był szczególnie udany dla Cameron Diaz. Aktorka zagrała wtedy w dwóch filmach, a oba jej występy spotkały się z negatywnym przyjęciem(...) długi. Susan Sarandon wciela się w nauczycielkę, będącą miłością bohatera. Aktorka po zdobyciu Oscara za "Przed egzekucją" nie otrzymywała już propozycji filmowych ról na miarę swojego talentu. Te...

 • Największe "afery" 2013

  Piersi Angeliny Jolie, łobuzerski urok Jennifer Lawrence, lesbijski seks "Życia Adeli", zadyma w Starym Teatrze - tymi sprawami emocjonowaliśmy się w 2013 roku.

 • "Zawsze warto": Wieniawa prostytutką, Zielińska po amputacji piersi

  W nowym serialu Polsatu "Zawsze warto" Julia Wieniawa wciela się w samotną matkę, która utrzymuje się z prostytucji. Na ekranie partnerować będzie jej m.in. Katarzyna Zielińska, która zagrała kobietę po amputacji piersi.

 • Jej piersi... inspirują kobiety

  Wśród brytyjskich kobiet gwałtownie wzrósł popyt na operacyjne powiększanie biustu. Chirurdzy plastyczni uważają, że osobą, która po części przyczyniła się do tej mody jest zmysłowa aktorka Christina Hendricks, znana z serialu "Mad Man".

 • Jane Seymour: Aktorka naturalna

  ...- To oczywiste, że nie dostałam tej roli ze względu na moje umiejętności - mówi 61-letnia dziś aktorka. - Po prostu kamera wydawała się mnie "lubić". Nie mogłam pochwalić się jakimkolwiek(...) seriale "Wojna i pamięć" (1988-1989) i "Doktor Quinn" (1993 - 1998). - Kiedy podczas lektury scenariusza czuję, że przemawia on do mnie, po prostu staję się daną postacią - mówi aktorka. - Zgłębiam ją...

 • Marion Cotillard: Piersi na czole

  Marion Cotillard wystąpiła w reklamowej parodii dla serwisu FunnyOrDie.com, zachęcając kobiety do noszenia... sztucznych piersi na czole.

 • Olivia Newton-John walczy z rakiem. Nie chce wiedzieć, ile zostało jej czasu

  Znana głównie z występu u boku Johna Travolty w musicalu "Grease" aktorka i wokalistka Olivia Newton-John po raz trzeci walczy z rakiem piersi. Nowotwór w zaawansowanym stadium dał już przerzuty do kręgosłupa.

 • Joan Collins: Dobry seks i wieczna młodość

  Joan Collins znana jest na całym świecie nie tylko jako znakomita aktorka, ale również autorka bestsellerowych pozycji książkowych, producentka, kobieta sukcesu i aktywna uczestniczka akcji charytatywnych. 87-letnia aktorka, legendarna Alexis z serialu "Dynastia", przyznaje, że tym, co zapewnia jej wieczną młodość, jest... dobry seks!

 • Katarzyna Figura: Równie odważna jak Jolie

  Zdaniem Katarzyny Figury gwiazdy powinny uświadamiać Polkom jak ważne jest dbanie o zdrowie. Według niej przykład Angeliny Jolie, która usunęła piersi i jajowody z obawy przed rakiem, mogą pokazać, że życie jest skarbem i należy o nie walczyć. Aktorka przypuszcza, że sama także podjęłaby decyzję podobną.

 • Karen Montgomery, gwiazda "Star Treka", nie żyje

  Aktorka i producentka filmowa Karen Montgomery, znana dzięki roli księżniczki Beaty z serialu "Star Trek: Następne pokolenie", zmarła 4 grudnia w wieku 66 lat. Artystka przegrała wieloletnią walkę z rakiem piersi.

Zdjęcia na temat: największe piersi aktorka