• Informacje na temat:

  największe piersi świat

Artykuły na temat: największe piersi świat
 • Największe "afery" 2013

  Piersi Angeliny Jolie, łobuzerski urok Jennifer Lawrence, lesbijski seks "Życia Adeli", zadyma w Starym Teatrze - tymi sprawami emocjonowaliśmy się w 2013 roku.

 • Drastyczne Piersi ostrzegają (teledysk "System")

  ..."'Bałkanica' to nie jest, ale niech idzie w świat, jak się wam podoba" - w ten sposób grupa Piersi zapowiedziała nowy teledysk "System". Jednocześnie formacja ostrzega młodszych widzów przed odtwarzaniem wideo.

 • Świat Prawdziwej Muzyki

  Diamonds") i na dodatek nikt tak wcześniej nie wyglądał, tak nie mówił oraz nie miał tak gigantycznej popularności, to największe nawet dokonania Red Hot Chilli Peppers wyglądają blado. Ale takie mamy(...). W jakimś momencie Ewa powiedziała mi, że odreagowuje w ten sposób swoją samotność - w czasie dnia studiowała na Uniwersytecie Warszawskim i świat dzieliła między naukę i prostytucję. Ta profesja...

 • Minnie Riperton: Jak jej "najbardziej żenujący kawałek" stał się jej największym przebojem

  Minnie Riperton przyszła na świat 8 listopada 1947 roku w Los Angeles, w muzykalnej rodzinie. Od dziecięcych lat miała kontakt ze sztuką i mimo że zaczynała od baletu i tańca nowoczesnego, to(...) 1976 roku usłyszała diagnozę: rak piersi. Lekarze prognozowali jej wówczas sześć miesięcy życia, lecz mimo to Minnie postanowiła dalej koncertować. W sierpniu ujawniła, że w związku z chorobą przeszła...

 • Open'er Festival 2015: Największa impreza roku (relacja z drugiego dnia)

  ...", "Ślady" oraz nieco bluesowy "Karate") do klubowych przebojów, czyli "Pyłu" oraz "Zwiedzam świat". Kompozycje z "Mamuta" nie były jednak jedyną atrakcją. Kapitalnie zabrzmiała nowa, bardzo bujająca wersja "Dynamitu" z płyty "F3". Emocji na koncercie dostarczył również jeden z festiwalowiczów, który w trakcie wspomnianego "Zwiedzam świat" postanowił wspiąć się na maszt podtrzymujący namiot. Po...

 • Paweł Kukiz: Płyta "Wyspa zielona" z zaskoczenia. Zobacz teledysk

  Niemal bez żadnych zapowiedzi w piątek 9 listopada nową płytę "Wyspa zielona" wydał Paweł Kukiz, poseł i były wokalista grupy Piersi. Towarzyszy mu nowy skład Perverados.

 • Christopher Nolan: Najlepsze sceny

  ...30 lipca 1970 roku, czyli dokładnie 50 lat temu, w Londynie na świat przyszedł jeden z największych wizjonerów współczesnego kina. Każdy kolejny film w jego portfolio określa się wydarzeniem przełomowym dla sztuk wizualnych, ludzie śledzą jego poczynania z wypiekami na twarzach. Wszystko dlatego, że Christopher Nolan mimo upływu lat pozostaje ewenementem na tle współczesnych trendów.

 • Kylie odwołała Glastonbury

  Z powodu wykrytego niedawno raka piersi, Kylie Minogue odwołała występ na największym brytyjskim festiwalu w Glastonbury. Australijska piosenkarka miała być jedną z gwiazd imprezy.

 • Liliana Głąbczyńska-Komorowska: Polka w Kanadzie

  ...i zawalczyć o karierę międzynarodową" - mówiła w rozmowie z Polską Agencją Prasową. W Stanach Zjednoczonych początkowo otrzymywała telewizyjne role. W serialu NBC "Inny świat" wcieliła się w postać(...)". W "Blondynce" zagrała dawną gwiazdę muzyki, prowadzącą w swoim domu przytulisko dla psów. - Bella występowała niegdyś na estradach całego świata, ale ludzie o niej zapomnieli, skończyły się...

 • "Muzyczna podróż"

  Wydana pod koniec 2007 roku, trzecia płyta niemieckiej grupy The Ocean stała się priorytetowym wydawnictwem legendarnej amerykańskiej Metal Blade Records, która na swej piersi wykarmiła takich tuzów jak choćby Slayer. Nie może to zresztą dziwić, skoro wieloosobowa formacja z Berlina jest dziś jedną z największych nadziei szeroko rozumianej sceny metalowej.