• Informacje na temat:

  największy pies świata

Artykuły na temat: największy pies świata
 • Największy teatr świata

  Teatr Telewizji to scena, której zazdroszczą Polsce największe telewizje świata. Powstał 58 lat temu i do dziś zaprezentował swoim wiernym widzom ponad 4 tysiące spektakli. Grali w nich najwybitniejsi aktorzy i najwspanialsze aktorki. W sezonie 2011/2012 Teatr Telewizji znowu zamierza zaskoczyć publiczność.

 • Franciszek Pieczka z Orłem za Osiągnięcia Życia

  Aktor Franciszek Pieczka, odtwórca ról w filmach "Żywot Mateusza", "Austeria", niezapomniany Gustlik z serialu "Czterej pancerni i pies", został laureatem Polskiej Nagrody Filmowej Orła za Osiągnięcia Życia - ogłoszono w środę w Warszawie.

 • "Świat według Kiepskich": Marzena Kipiel-Sztuka nadal wierzy w miłość

  ...​Chociaż na swoim koncie wiele ciekawym ról, widzowie kojarzą ją głównie jako Halinkę ze "Świata według Kiepskich". Od 21 lat gra żonę Ferdka Kiepskiego. Na ekranie rozśmiesza, w życiu prywatnym spotkało ją wiele tragedii.

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • Nie żyje Wojciech Pokora

  ...". Wnuczką aktora jest aktorka Agata Nizińska (m.in. "Na Wspólnej", "Wataha", "To nie konie świata").

 • "Przyjaciel do końca świata": Apokalipsa nie wybiera

  Kiedy przeciętny agent ubezpieczeniowy Dodge (Steve Carell) dowiaduje się, że już za miesiąc gigantyczna asteroida zniszczy Ziemię, podobnie jak reszta obywateli przeżywa szok. Jednak następnego ranka wstaje punktualnie do pracy i próbuje zgodnie z planem wypełnić wszystkie swoje obowiązki. Żona Dodge'a w przeciwieństwie do niego wpada w panikę. Informacja o zbliżającej się katastrofie oznacza dla niej jedno - zostawić wreszcie tego naiwnego nudziarza!

 • Koniec zdjęć, ale to nie koniec przygody!

  ...20. października zakończyły się zdjęcia do pierwszej serii "To nie koniec świata!" - nowego hitu Polsatu.

 • Patryk Vega o "Służbach specjalnych"

  Aktorzy Wojciech Zieliński, Janusz Chabior, Olga Bołądź, Eryk Lubos i Agata Kulesza oraz "autentyczni przestępcy oraz byli oficerowie służb i policjanci" są w obsadzie "Służb specjalnych", które trafią do kin 3 października - poinformował reżyser Patryk Vega.

 • Pieczony aligator, grillowany kangur, czyli wakacje Kasi Glinki

  Katarzyna Glinka bardzo lubi podróże. Często wyjeżdża wraz z mężem do różnych egzotycznych zakątków świata. Jak sama mówi, stara się wtedy być otwarta na kulturę kraju, który zwiedza. Nie obawia się także kosztować miejscowych specjałów...

 • W lipcu szósta edycja festiwalu Animator

  Polskie animacje eksperymentalne oraz pokazy animacji rosyjskiej i francuskiej to - obok międzynarodowego konkursu - najważniejsze wydarzenia rozpoczynającego się w lipcu w Poznaniu 6. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator.