• Informacje na temat:

  naomi campbell zdjęcia

Artykuły na temat: naomi campbell zdjęcia
 • Putin udzielił wywiadu Naomi Campbell

  Premier Rosji Władimir Putin udzielił znanej modelce Naomi Campbell wywiadu, w którym opowiedział o swoim stosunku do sportu, tygrysów i studentek, które podarowały mu erotyczny kalendarz. Wywiad ukazał się we wtorek w magazynie "GQ".

 • Naomi Campbell: 25 lat na wybiegu

  ..."Zdrowsza" nie jest określeniem, którego użyłoby większość czterdziestolatek mówiąc jak czują się w porównaniu z okresem, gdy miały 15 lat, ale tak właśnie uważa Naomi Campbell podsumowując 25 lat swojej pracy w branży mody. Jubileusz obchodziła podczas tygodnia mody w Londynie.

 • Naomi Campbell rozstała się z rosyjskim miliarderem

  Top modelka Naomi Campbell i rosyjski miliarder Władimir Woronin nie są już parą. Po pięciu latach ich związek znalazł się w poważnym kryzysie, więc postanowili się rozstać. A właściwie - jak twierdzą sami zainteresowani - "podjęli wspólnie decyzję o separacji".

 • Naomi Watts: Dziewczyna Bonda?

  Producenci filmu "Casino Royale", najnowszej opowieści o przygodach Jamesa Bonda, wyglądają na bardzo zdesperowanych. Kolejne gwiazdy, jedna po drugiej, odrzucają ich ofertę partnerowania Danielowi Craigowi w 21. części przygód agenta 007. Kolejną aktorką na ich celowniku została gwiazda "King Konga" Naomi Watts ( "21 gramów" , "Mulholland Drive" ).

 • Usher: Koniec z Naomi?

  Plotkarskie media za Oceanem podały, że związek wokalisty Ushera z modelką Naomi Campbell znalazł się na krawędzi rozpadu. Podobno ludzie ze środowiska pupila amerykańskiej publiczności próbują kontrolować każdy ruch i zachowanie piękności, co jej nie pasuje.

 • Kalendarz Pirelli 2018: Czarnoskóre gwiazdy w krainie czarów

  Naomi Campbell, Whoopi Goldberg, Lupita Nyongo - to gwiazdy kalendarza Pirelli na 2018 rok. Tematem przewodnim słynnego wydawnictwa zaprezentowanego w Nowym Jorku jest "Alicja w Krainie Czarów". Autorem zdjęć jest słynny fotograf Tim Walker.

 • Top Model? Ona już nią jest!

  Jako dziecko Anja Rubik marzyła, by być jak Naomi Campbell. Dziś razem z nią króluje na wybiegach. Jest gwiazdą.

 • Gwiazdy kina w Poznaniu

  Fotosy gwiazd kina - Sophii Loren, Penelope Cruz, Naomi Watts, Hilary Swank i Lou Doillon - które zdobią najnowszy kalendarz Pirelli, można od wtorku, 13 lutego, oglądać w Galerii Miejskiej Arsenał w Poznaniu.

 • Claudia Schiffer kończy 45 lat

  W latach 90. była najsłynniejszą blondwłosą modelką i największą muzą Karla Lagerfelda. Choć 45-letnia dziś Schiffer nie pojawia się już na wybiegach mody, wciąż pozostaje jedną z trzech - obok Lindy Evangelisty i Naomi Campbell - największych modelek wszech czasów.

 • Kate Winslet super-agentką?

  Kate Winslet ( "Titanic" , "Zakochany bez pamięci" ) została nową kandydatką do roli super-agentki Daisy Scarlett. Wszystko przez Naomi Watts ( "King Kong" , "21 gramów" ), która pierwotnie miała wcielić się w postać Daisy Scarlett, a teraz rozważa propozycję wystąpienia u boku Bonda - poinformował serwis Moviehole.net.