• Informacje na temat:

  napoleon bonaparte

Artykuły na temat: napoleon bonaparte
 • Scarlett Johansson przyjaciółką Napoleona

  Scarlett Johansson, bohaterka głośnego filmu "Między słowami" , zagra tytułową rolę w dramacie "Napoleon and Betsy". Produkcja ma opowiadać o przyjaźni pomiędzy Napoleonem Bonaparte i młodą Angielką Betsy.

 • Al Pacino zagra Napoleona

  Al Pacino ( "Ludzie, ktorych znam" , "Bezsenność" ) zagra Napoleona Bonaparte w filmie zatytułowanym "The Monster of Longwood". Współautorem scenariusza, który jest adaptacją powieści Stationa Rabina, jest wybitny amerykański pisarz Paul Auster.

 • Pacino jako Napoleon

  Al Pacino, jeden z najwybitniejszych aktorów światowego kina, zagra Napoleona Bonaparte w filmie "Betsy and the Emperor", w reżyserii francuskiego twórcy Patrice'a Chereau - poinformował w czwartek, 26 października, dyrektor sprzedaży TF1. Przedstawiciele aktora potwierdzili tę informację.

 • Scarlett Johansson u boku Napoleona

  Scarlett Johansson ( "A Good Woman" , "Między słowami" , "Dziewczyna z perłą" ) zagra tytułową rolę w dramacie "Napoleon and Betsy". Produkcja ma opowiadać o przyjaźni pomiędzy Napoleonem Bonaparte i młodą Angielką Betsy.

 • Film o Napoleonie: historycy oburzeni

  Najnowszy film Scarlett Johansson ( "Wyspa" , "Dziewczyna z perłą" ), w którym aktorka wcielić ma się w rolę nastolatki zaprzyjaźnionej z Napoleonem Bonaparte, wzbudził protesty historyków. Specjaliści zajmujący się biografią legendarnego francuskiego przywódcy są oburzeni faktem, iż filmowcy zamierzają czysto platonicznej znajomości nadać charakter poważnego związku.

 • Pacino jako Bonaparte

  Legenda kina Al Pacino ( "Bezsenność" , "Rekrut" ) wreszcie otrzyma szansę zagrania długo oczekiwanej roli Napoleona. Film wyreżyseruje Michael Radford ( "10 minut później: Wiolonczela" ), z którym Pacino spotkał się w zeszłym roku na planie filmu "Kupiec wenecki".

 • Zmarł francuski aktor Pierre Mondy

  Francuski aktor Pierre Mondy zmarł w wieku 87 lat - poinformowała w sobotę reprezentująca go agencja w Paryżu. Wystąpił w ponad setce filmów, zagrał Napoleona w "Bitwie pod Austerlitz" i sierżanta w komedii "Gdzie się podziała siódma kompania?".

 • Kim Basinger i Al Pacino razem

  ...realizacji ani daty rozpoczęcia zdjęć. Al Pacino będzie w tym roku dość zajęty - oprócz "People I Know", pojawi się na planie dramatu "Simone" w reżyserii Andrew Niccola oraz jako sam Napoleon Bonaparte...

 • AC/DC: Gitarzysta kurduplem wszech czasów

  Ranking jednak nie opierał się na kryterium wzrostu, bo w pierwszej piątce niższy od Angusa Younga, liczącego 157 cm, jest tylko Turek pochodzenia bułgarskiego Naim Suleymanoglu (4. miejsce, 150 cm), znany także jako Naim Sulejmanow, trzykrotny mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów. Na podium obok gitarzysty AC/DC znaleźli się amerykański koszykarz Spud Webb (170 cm) i Napoleon Bonaparte (162

 • Daniel Auteuil - francuski Al Pacino

  ...pierwiastkiem człowieczeństwa. Z tym większym niepokojem należy oczekiwać go w roli Napoleona w przygotowywanej przez Paolo Virziego produkcji "N- Napoleon". Nie trzeba dodawać, że największym marzeniem i wyzwaniem aktorskim Ala Pacino jest właśnie rola cesarza Francji. W 2006 roku mają ruszyć zdjęcia do filmu Michaela Radforda, w którym Pacino wcieli się w postać Bonaparte. Daniel Auteuil jest synem...

Wideo na temat: napoleon bonaparte
 • "Noc w muzeum 2"

  trwającej 3 000 lat jest nieco nie w sosie. Łączy siły z Iwanem Groźnym (Christopher Guest), Napoleonem Bonaparte (Alain Chabat) i Alem Capone'em (Jon Bernthal). Mają plan, żeby przejąć nie tylko muzeum

Dyskusje na temat: napoleon bonaparte