• Informacje na temat:

  narzeczona mroczka

Artykuły na temat: narzeczona mroczka
 • Rafał Mroczek rozstał się z narzeczoną?

  Związek Rafała Mroczka (37 l.) z matką jego córki ponoć należy już do przeszłości!

 • "M jak miłość": Prawda wyjdzie na jaw

  Marek wreszcie dowie się, co robi w Stanach jego ukochana Ewa, Madzia poprosi Pawła, by został ojcem jej dziecka, a Piotrek będzie miał poważne kłopoty w pracy przez zakochanego w Monice teścia! Oto co nas czeka w najbliższych odcinkach "M jak miłość".

 • ...doświadczeniach z Agnieszką Popielewicz (30 l.), którą mocno promował. Kiedy tylko stała się popularna, zostawiła go. Nowa narzeczona miała pretensje, że trzyma ją w ukryciu, przez co nawet się rozstali. Na(...) poznała Rafała Mroczka, który zasiadał w jury konkursu. Było to 9 lat temu! Tytuł miss ułatwił jej pracę modelki, ale Joanna nie chciała poprzestać na pokazywaniu się na wybiegu. Skończyła studia...

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • Rafał Mroczek Ślub tuż-tuż!

  Zwariował z miłości do dwóch kobiet: Joanny i półrocznej Zosi. Zwłaszcza ta ostatnia zawładnęła sercem Rafała Mroczka tak bardzo, że każde rozstanie z nią jest dla świeżo upieczonego ojca prawdziwym nieszczęściem. Na ostatni mecz Reprezentacji Artystów Polskich w Busku Zdroju oczywiście zabrał ze sobą narzeczoną Joannę i ich córeczkę. Nosił ją na rękach i woził w wózeczku nawet w przerwie meczu...

 • Dokąd wybrać się w podróż z okazji pierwszej rocznicy ślubu? Przed taką decyzją staną Ala i Paweł Zduńscy, bohaterowie "M jak miłość". Ich wybór padnie na Wenecję, ale nie tę we Włoszech tylko w naszych rodzimych Pałukach!

 • Marcin Mroczek zakochany w bratanicy!

  Gwiazdor "M jak miłość" został ojcem na początku tego roku - na świat przyszedł jego synek Ignaś. Kilka miesięcy później wyszło na jaw, że także jego brat bliźniak wraz ze swoją narzeczoną oczekują potomstwa. Córeczka Rafała Mroczka urodziła się na początku października. Celebryta pochwalił się tym faktem na Instagramie, podpisując zdjęcie "moje szczęście". Teraz z kolei Marcin opublikował...

 • Romans Marcina Mroczka?

  Dla Marcina Mroczka najważniejsza jest teraz piękna Ukrainka Ganna Pelipienko, dla której kompletnie stracił głowę - pisze "Fakt".

 • Rafał Mroczek zostanie tatą! Plotki potwierdziły się!

  W maju zaręczył się z młodszą o 8 lat partnerką, Joanną. Teraz planują ceremonię ślubną. Ale zanim to nastąpi powitają na świecie swoje dziecko.

 • Popielewicz kusi

  Agnieszka Popielewicz, młodziutka fotomodelka zwana "dziewczyną Mroczka", a ostatnio "porzuconą narzeczoną Mroczka" postanowiła zawalczyć o swoje.

Zdjęcia na temat: narzeczona mroczka
Wideo na temat: narzeczona mroczka
 • "M jak miłość": Klęska urodzaju

  ​W 1371 odcinku "M jak miłość" (emisja 8 maja) Paweł (Rafał Mroczek) rozpocznie pracę w firmie Kaliny (Karolina Sawka). Już pierwszego dnia szefowa poprosi go o przysługę... Marczewska najpierw przedstawi mu swoją przyjaciółkę Katię (Joanna Jarmołowicz), a potem zasugeruje Zduńskiemu, by wziął z dziewczyną fikcyjny ślub. - To tylko papierek, formalność! I szansa na dodatkowy zarobek, ale możesz w ten sposób też komuś pomóc. Jeśli chodzi o pieniądze, to możemy się jakoś dogadać - oświadczy...