• Informacje na temat:

  narzeczona pawła

Artykuły na temat: narzeczona pawła
 • Paweł Deląg rozstał się z narzeczoną!?

  Wygląda na to, że Paweł Deląg (43 l.) znów jest singlem. Jak donosi „Życie na gorąco”, narzeczona oddała mu pierścionek zaręczynowy!

 • "M jak miłość": Prawda wyjdzie na jaw

  Marek wreszcie dowie się, co robi w Stanach jego ukochana Ewa, Madzia poprosi Pawła, by został ojcem jej dziecka, a Piotrek będzie miał poważne kłopoty w pracy przez zakochanego w Monice teścia! Oto co nas czeka w najbliższych odcinkach "M jak miłość".

 • Paweł Królikowski: Musi żyć dla wnuka!

  Nieopisana radość zapanowała przed tygodniem w domu Pawła Królikowskiego. Syn aktora, muzyk i kompozytor Jan (27), i jego narzeczona, aktorka Joanna Jarmołowicz (25), zostali rodzicami! "Synek ma na(...) pana Pawła.  "Narodziny pierwszego wnuka dodały mu jednak skrzydeł i sił. Wie, że musi żyć dla małego Józia" - czytamy. ***

 • Dokąd wybrać się w podróż z okazji pierwszej rocznicy ślubu? Przed taką decyzją staną Ala i Paweł Zduńscy, bohaterowie "M jak miłość". Ich wybór padnie na Wenecję, ale nie tę we Włoszech tylko w naszych rodzimych Pałukach!

 • Paweł Deląg: Jego była wyszła za mąż!

  Była narzeczona Pawła Deląga, którą często możemy oglądać na imprezach celebryckich, Emma Kiworkowa, wzięła ślub we Włoszech!

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • Paweł Królikowski: Rodzina wspiera go po operacji

  ...szpitala, zdiagnozowano u niego tętniaka mózgu, konieczna była interwencja chirurga. Troskliwie opiekowała się nim żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska (54 l.). - Gdy spotkałam Pawła, byłam bardzo(...), że współczesna medycyna radzi sobie nawet ze skomplikowanymi przypadkami. Dla Małgosi i Pawła także wiara była zawsze ogromnie ważna. Z niej czerpią nadzieję i siłę. W tych trudnych chwilach...

 • Piotr Rubik: Gdzie będzie ślub?

  Dowiedz się, gdzie popularny kompozytor i jego narzeczona Agata Paskudzka wezmą ślub!

 • "Rolnik szuka żony": Paweł Szakiewicz ma już nową narzeczoną!

  Paweł Szakiewicz, uczestnik pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony", właśnie się zaręczył! Wygląda na to, że zapomniał już o pięknej Natalii Wodzianowskiej, którą poznał w show TVP.

 • Paweł Deląg: Zagrać kobietę

  Paweł Deląg ( "Quo vadis" , "Haker" , "Młode wilki" ), często określany mianem amanta polskiego kina, wyznał niedawno, że niektórzy mają go za bufona, a narzeczona nie wypuszcza go z domu. Dodał także, iż chciałby kiedyś zagrać w filmie... kobietę.

Zdjęcia na temat: narzeczona pawła
Wideo na temat: narzeczona pawła
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1593.

  Bernard przynosi Marcie złe wieści o sytuacji w Himalajach - Filip i Iwo nie żyją, a Artur jest w ciężkim stanie. Agata chce wracać do starego domu do Pawła. Iwona i Hubert starają się wybić to(...) tylko narzeczona Borysa pojawia się na Zacisznej, Grzelakowa daje jej odczuć swoją niechęć.

 • Jan Paweł II. Szukałem Was...

  "Jan Paweł II. Szukałem Was..." to pełnometrażowy film dokumentalny o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. Film ukazuje jego wyjątkowe miejsce w historii kościoła i świata oraz to, jak jego niezwykła osobowość, naturalność, otwartość i poczucie humoru łączyły ludzi na wszystkich kontynentach - niezależnie od ich statusu społecznego, wieku, wyznawanych wartości czy religii. W produkcji zostały użyte unikalne materiały archiwalne z Janem Pawłem II pochodzące ze zbiorów...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1609.

  Tolek znowu trafia do szpitala, a Małgorzata i Grażyna odkrywają, że mają wspólnego narzeczonego. Agata i Paweł ze wzruszeniem czytają znaleziony wraz z monetami dziennik, będący zapisem wspomnień z czasów okupacji hitlerowskiej. Postanawiają odnaleźć żydowską rodzinę Szumanów, do której należą pamiątki odkryte w starym domu. Marta próbuje opanować chaos w firmie Artura i uratować dorobek męża przed bankructwem. Zdesperowana Walawska prosi o spotkanie Hannę, narzeczoną Filipa, który zmarł w...

 • Jan Paweł II. Szukałem Was...

  "Jan Paweł II. Szukałem Was..." to pełnometrażowy film dokumentalny o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. Film ukazuje jego wyjątkowe miejsce w historii kościoła i świata oraz to, jak jego niezwykła osobowość, naturalność, otwartość i poczucie humoru łączyły ludzi na wszystkich kontynentach - niezależnie od ich statusu społecznego, wieku, wyznawanych wartości czy religii. W produkcji zostały użyte unikalne materiały archiwalne z Janem Pawłem II pochodzące ze zbiorów...

Dyskusje na temat: narzeczona pawła
 • Re: "M jak miłość": Paweł Zduński ożeni się dla pieniędzy!

  Przecież taki wątek już był. Była taka Olga z Ukrainy, którą prześladowal narzeczony biznesmem, u którego jej rodzina miała długi. Taka delikatna brunetka to była. Chyba też narzeczona Pawła. Scenarzyści gonią w pietke :)

 • Re: "M jak miłość": Obietnice i groźby

  Ja cię smole, z tymi tragediami w życiu Pawła to już naprawdę przeginają. Najpierw mu jedna narzeczona uciekła, potem pierwsza żona doprawiła rogi, teraz kolejna. Czy ten facet ma jaja ?

 • Re: "M jak miłość": Zawirowania u Rogowskich! Marysia też będzie miała kochanka?

  Dodam, że obecna narzeczona Pawła (Olga Frycz ) grała już w tym serialu epizodyczna rolę zupełnie kogoś innego.Nawet się nie wysilają :-)

 • Re: Pierwsza miłość

  "Zdradzam, że słodką blondynkę uprowadzi narzeczona Pawła, Anna (Agnieszka Włodarczyk). Zdesperowana po stracie własnego dziecka, w dalszym ciągu nie doszła do siebie. Dlaczego Anna zdecydowała się porwać Julkę? Czy w ten sposób chciała upewnić się, że ukochany mając przy sobie dziecko, nie wróci do Marysi? " ;)

 • Re: W dniu swojego ślubu przeżyją koszmar

  zniknęło... Marysia będzie zrozpaczona, a Hubert od razu zacznie podejrzewać, że porywacz chciał nie tylko zabrać dziecko, ale również stanąć na drodze do ich szczęścia. Podejrzenia padną na Pawła (Mikołaj Krawczyk), który odgrażał się, że odbierze Majce dziecko. Jednak okaże się, że Krzyżanowski będzie miał alibi. Kto zatem porwał roczną Julkę? Zdradzam, że słodką blondynkę uprowadzi narzeczona

 • Re: Pierwsza miłość

  1420 Paweł ma dość bycia oszukiwanym przez bliskich. Pyta Anny, czy wiedziała, że Julka jest jego córką. Nie ma wątpliwości, że narzeczona nim manipulowała, a samobójstwo było na pokaz. Organizm(...), by za niego wyszła i aby razem wyjechali z Polski. Dzięki temu odseparują się od Pawła. Artur ma problem z wyjściem z domu. Okazuje się, że ktoś przykleił drzwi do framugi.