• Informacje na temat:

  narzeczony bartek

Artykuły na temat: narzeczony bartek
 • "Przyjaciółki": Narzeczony, kumpel, mąż i nie mąż!

  Inga (Małgorzata Socha) marzy o ślubie z Robertem (Krzysztof Wieszczek). Jaśkowi (Marek Bukowski) udaje się namówić Zuzę (Anita Sokołowska) na aktywny relaks. Michał (Marcin Rogacewicz) robi ogromną niespodziankę Patrycji (Joanna Liszowska). Natomiast Anka spędza noc u Zuzy, zamiast z Pawłem (Bartek Kasprzykowski).

 • Podebrała jej narzeczonego?

  Nasze rodzime artystki uwielbiają wymieniać się partnerami tak, jak robią to bohaterowie brazylijskich tasiemców. Towarzyską transakcję przeprowadziły na przykład Patrycja Markowska (27 l.) i Małgorzata Kożuchowska (35 l.) - odkrył "Fakt".

 • "M jak miłość": Ula spędzi upojną noc z Bartkiem!

  Po wyjściu zza krat Bartek (Arkadiusz Smoleński) zaproponuje Uli (Iga Krefft), by razem wyjechali i zaczęli nowe życie. Mostowiaczka powie „tak”, po czym wyląduje z Lisieckim w łóżku.

 • Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski nareszcie wyznaczyli datę ślubu. Ceremonia ma odbyć się 30 sierpnia.

 • Bartek Świderski i Joanna Brodzik byli parą idealną! Dlaczego się rozstali?!

  Bartek Świderski (44 l.) i Joanna Brodzik (44 l.) byli dla siebie stworzeni, ale rozstali się po 4 latach znajomości. Aktor bardzo to przeżył, a ona do tej pory niechętnie to wspomina.

 • Kożuchowska: Święta z narzeczonym

  Małgorzata Kożuchowska spędzi tegoroczne święta z narzeczonym - dziennikarzem Bartkiem Wróblewskim. "Święta to taki moment w roku, który bezdyskusyjnie należy do rodziny" - mówi aktorka.

 • Narzeczony Kożuchowskiej wyleciał z pracy!

  ...31-letni Bartek Wróblewski jakoś nie ma szczęścia w życiu (oczywiście pomijamy fakt, że udało mu się poderwać jedną z najbardziej znanych polskich aktorek). Gdy tylko jego kariera zawodowa ruszyła(...) researcher, czyli osoba, która zajmuje się wyszukiwaniem tematów dla prezenterów, ściąganiem gości do programów itd. W 2007 roku, jak się wydawało, nastąpił przełom. Bartek dostał pracę w telewizji...

 • Zawirowania w "Przyjaciółkach"

  W najnowszym, 7. odcinku "Przyjaciółek" niczego nieświadoma Patrycja, którą gra Joanna Liszowska, zostanie okradziona. Z kolei Paweł (Bartek Kasprzykowski), mąż Anki, umówi się na randkę z ponętną przedszkolanką. Czy w serialu dojdzie do kolejnego romansu?

 • M jak miłość

  Przed ostatnim egzaminem maturalnym Mirek ostrzega Bartka, że powinien uciekać. Do wyjazdu z Grabiny namawiają go też Janek i Andrzejek. Niebawem w siedlisku zjawia się Grzelak, który od dawna pragnie się zemścić na Lisieckim. Bartek, chcąc ratować życie Uli, staje przed dramatycznym wyborem. Maria spotyka pod kościołem kobietę, która szuka Żaka. Zaczyna podejrzewać, że narzeczony Kisielowej...

 • Kożuchowska nie weźmie ślubu

  Małgorzata Kożuchowska, znana serial owa gwiazda i dziennikarz Bartek Wróblewski jedną nogą stali już na ślubnym kobiercu. Ślub planowano w Rzymie, następnie para miała wyruszyć na wspaniały miesiąc miodowy. Plany te jednak wzięły w łeb.

Zdjęcia na temat: narzeczony bartek
Wideo na temat: narzeczony bartek
 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 3. odcinka

  (Michał Czernecki), by omówić szczegóły ich wesela. Basia, Justyna (Agnieszka Więdłocha), Wiktor (Paweł Domagała) i Bartek (Nikodem Rozbicki) oblewają kolejne zlecenie. Barek i Justyna wpadają sobie(...). Przyjaciele są przeciwni. Basia obserwuje okolicę, w której widziała Artura z inną. Potem spotyka się na planie filmowym z Beatą. Informuje dziewczynę, że jej narzeczony ma romans. Zostawia jej

 • Pożyczony narzeczony

  Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...

 • "M jak miłość": Odcinek 1466.

  przypadkiem pod lokalnym kościołem kobietę, która szuka Żaka – i zaczynie podejrzewać, że narzeczony Kisielowej nadal jest oszustem. Mateusz kolejny raz zetrze się z Mikołajem – kolegą, który uparcie

 • Narzeczony mimo woli

  Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".