• Informacje na temat:

  narzeczony britney spears

Artykuły na temat: narzeczony britney spears
 • Intercyza Britney Spears

  Gwiazda pop Britney Spears jednak uległa namowom rodziców i zdecydowała się podpisać przedślubną umowę ze swoim narzeczonym Kevinem Federlinem. Wcześniej deklarowała, że nie zamierza niczego podpisywać.

 • B. Spears: Narzeczony musi poczekać

  Dwa tygodnie musi poczekać na odpowiedź na zaręczyny Kevin Federline, narzeczony Britney Spears. Tyle czasu potrzebuje na zastanowienie gwiazda pop. To efekt rozmowy z matką, która chyba nie jest najlepiej nastawiona do wybrańca córki.

 • Britney Spears zerwała zaręczyny

  W życiu osobistym i zawodowym Britney Spears wielkie zmiany!

 • Britney Spears bez tatuażu

  Britney Spears i jej narzeczony Kevin Federline planowali uczcić ceremonię ślubną sesją w studio tatuażu. Wygląda jednak na to, iż z ich planów nic nie wyjdzie. Matka piosenkarki, Lynne Spears, kategorycznie zabroniła córce umieszczania na ciele jakichkolwiek ozdób!

 • Britney Spears jest w Internecie osobą bardziej znienawidzoną niż sam Saddam Husajn! Tak przynajmniej można wywnioskować z danych ogłoszonych przez najpopularniejszą internetową wyszukiwarkę Google. Wynika z nich, że motto: "Nienawidzę Britney Spears", ma około 2 tysięcy stron stworzonych przez użytkowników światowej sieci www.

 • Tajemnicza choroba Britney Spears

  Przypomnijmy, że po kłopotach ze zdrowiem i załamaniu nerwowym, w 2008 roku sąd powierzył opiekę nad pieniędzmi Britney Spears jej ojcu Jamiemu. Niedawno współopiekunem majątku stał się narzeczony(...) Britney Spears, która cierpi na zaburzenia uniemożliwiające podejmowanie logicznych i rozsądnych decyzji. Według TMZ, prawnicy zajmujący się sprawą opatrzyli dokumenty dotyczące stanu zdrowia gwiazdy...

 • Britney Spears zaproszona na ślub Dido

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, otrzymała zaproszenie na ślub Dido, swej brytyjskiej koleżanki po fachu, która zasłynęła przebojem "Thank You". Obie piosenkarki miały okazję poznać się podczas prac nad najnowszym albumem wykonawczyni piosenki "Baby One More Time", w które Dido była zaangażowana.

 • Britney Spears stawia ultimatum narzeczonemu

  Gwiazda muzyki pop Britney Spears ma dość i postawiła swojemu narzeczonemu ultimatum: albo zdecyduje się w najbliższym czasie na ślub, albo się rozstają. To o tyle zaskakujące, że wokalistka ma już za sobą dwie nieudane małżeństwa.

 • Britney Spears: Drogie prezenty dla narzeczonego

  Niespełna 60 minut wystarczyło Britney Spears do uszczuplenia konta bankowego o 105 tysięcy dolarów. Amerykańska gwiazda przeznaczyła tę sumę na prezent gwiazdkowy dla swego ukochanego, Justina Timberlake'a. Zakupu dokonała w miniony weekend, w kilku ekskluzywnych sklepach w Beverly HIlls, w Kalifornii.

 • Spears urodziła córkę

  Jamie Lynn Spears, 17-letnia siostra Britney Spears, w czwartek (19 czerwca) została matką. Córeczka Maddie Briann przyszła na świat przez cesarskie cięcie.