• Informacje na temat:

  narzeczony marta wierzbicka

Artykuły na temat: narzeczony marta wierzbicka
 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka kończy 24 lata

  Marta Wierzbicka, znana z roli Oli w serialu "Na Wspólnej", urodziny świętuje najpierw ze znajomymi, potem na rodzinnym obiedzie. "Tym razem będzie bez szpinaku" - żartuje autorka bloga "Lubię szpinak", która 30 stycznia kończy 24 lata.

 • Marta Wierzbicka: W młodym ciele stary duch

  Marta Wierzbicka, znana z roli Oli w serialu "Na Wspólnej", urodziny świętuje najpierw ze znajomymi, potem na rodzinnym obiedzie. - Tym razem będzie bez szpinaku" - żartuje autorka bloga "Lubię szpinak", która 30 stycznia kończy 24 lata.

 • Maciej Zawadzki i Tola Szlagowska są parą?! Co na to Marta Wierzbicka?!

  Były narzeczony Marty Wierzbickiej (24 l.) nie próżnuje. Okazuje się, że Maciej spotyka się już z nową gwiazdką!

 • Marta Wierzbicka nie umówi się z Czesławem Mozilem

  W jednym z wywiadów Czesław Mozil wyznał, że podoba mu się młoda aktorka Marta Wierzbicka, znana z serialu "Na Wspólnej". Ona jednak deklaruje, że nigdy nie miała okazji poznać muzyka i raczej nie zdecydowałaby się z nim umówić, gdyby złożył jej taką propozycję.

 • Marta Wierzbicka wróci do byłego narzeczonego?

  Marta Wierzbicka (24 l.) niedawno rozstała się z wieloletnim partnerem. Okazuje się jednak, że para nadal się spotyka... Czy planują powrót do siebie?

 • Marta Wierzbicka rzuciła narzeczonego, bo Zborowska jej tak kazała?!

  Jak podaje jeden z tabloidów, to Zosia Zborowska (28 l.) stoi podobno za rozstaniem Marty Wierzbickiej (25 l.) ze swoim narzeczonym. Czyżby zdanie przyjaciółki było ważniejsze od tego, co połączyło kiedyś Macieja Zawadzkiego (27 l.) z gwiazdą "Na Wspólnej"?

 • Marta Wierzbicka potwierdziła plotki o rozstaniu! "Nie jestem już w związku"

  ...faktycznie każde z nich poszło w inną stronę. Do tej pory para nie komentowała tych sensacyjnych doniesień. Jednak teraz Marta Wierzbicka uznała, że to najlepszy moment, aby rozwiać wszelkie wątpliwości(...) obrzydliwe i krzywdzące mnie oraz Maćka kłamstwa" - zapewniała w internecie. Czyżby jej narzeczony miał dość tego, że Wierzbicka ma coraz większe parcie na szkło?

 • "Na Wspólnej": Kryzys w związku Marty Wierzbickiej to plotka!

  Według najnowszych plotek Wierzbicka i jej narzeczony rzekomo przechodzą kryzys w związku spowodowany obopólnymi zdradami. Ponoć miały go uleczyć bajeczne wakacje, ale za granicą para także nie dochowywała sobie wierności. Z doniesień portali plotkarskich wynika także, że Marta i Maciek zapisali się na terapię dla par, która ma pomóc scementować nadszarpniętą relację. Młoda gwiazdka...

 • "Na Wspólnej": Czy Marta Wierzbicka nagrała swoją sekstaśmę?

  W czerwcu tego roku media obiegła wiadomość o rzekomej sekstaśmie, jaką nagrała gwiazdka "Na Wspólnej" - Marta Wierzbicka. Aktorka dopiero teraz postanowiła sprawę skomentować. Co powiedziała?

 • Marta Wierzbicka: Bałabym się spotkać z Mozilem!

  Marta Wierzbicka (23 l.) po paru miesiącach odpowiada na propozycję Czesława Mozila (35 l.), który w jednym z wywiadów oznajmił, że chętnie by ją "wyru**ał"!

Zdjęcia na temat: narzeczony marta wierzbicka