• Informacje na temat:

  natalia antoszczak klan

Artykuły na temat: natalia antoszczak klan
 • "Klan": Maciek i Martynka wezmą ślub w Kanadzie!

  Jak to możliwe, że Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) nie wie, że Maciek zamierza ożenić się w Kanadzie? Oto, co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "Klan".

 • "Klan": Trzy śluby i... rozwód?

  Aż trzy pary bohaterów "Klanu" chcą stanąć na ślubnym kobiercu. Jedni ustalili już termin ceremonii, ale inni mają do pokonania jeszcze długą drogę najeżoną przeszkodami.

 • Serialowe gwiazdy inne niż wszystkie

  Piotr Swend, czyli Maciek z "Klanu", Lauren Potter, czyli Becky Jackson z "Glee", i Chris Burke, czyli niezapomniany Corky z serialu "Dzień za dniem" - dziś oczy całego świata zwrócone są na ludzi takich jak oni. 21 marca to bowiem Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa.

 • Rodzina wciąż razem

  .... Czekają nas też miłosne perypetie Maćka (Piotr Swend) i Martynki (Natalia Antoszczak) oraz kłopoty Norberta (Jakub Świderski). A.IM./RO(...)Lata płyną, a scenarzyści serialu " Klan" ciągle potrafią nas zaskoczyć. Losy naszych ulubionych bohaterów wciąż nabierają tempa. Jednak to prawda, że życie jest... nowelą. Wbrew doniesieniom mediów...

 • Ostatnie pożegnanie Ryszarda

  Przypomnijmy, że Piotr Cyrwus po 15 latach pracy na planie "Klanu" postanowił rozstać się z rolą Ryszarda Lubicza. Od 1 stycznia br. został etatowym aktorem Teatru Polskiego w Warszawie, któremu szefuje Andrzej Seweryn. Aktor poprosił producentów sagi rodu Lubiczów o definitywne zakończenie jego wątku, a oni uszanowali jego decyzję. Zdradzamy, że 2238. odcinku "Klanu" (emisja w poniedziałek, 27

Zdjęcia na temat: natalia antoszczak klan
Dyskusje na temat: natalia antoszczak klan