• Informacje na temat:

  natalia kukulska dla mamy i taty

Artykuły na temat: natalia kukulska dla mamy i taty
 • Natalia Kukulska: Rok ważnych rocznic

  ...imienia Anny Jantar. Fani mają nadzieję, że wręczy ją Natalia. Wokalistka przygotowuje też koncerty "Życia mała garść" z piosenkami swojej mamy i kompozycjami taty, Jarosława Kukulskiego (†66(...)Nowy rok przywitała w Hiszpanii. W pięknej Barcelonie Natalia Kukulska zbierała siły, bo czeka ją teraz bardzo intensywny czas. To rok ważnych rocznic w rodzinie Kukulskich, pięknych i tych...

 • Natalia Kukulska została mamą

  O trzy tygodnie wcześniej niż przewidywali lekarze przyszedł na świat syn Natalii Kukulskiej. Jaś, bo takie chłopczyk otrzymał imię, urodził się w dniu swych imienin, 24 czerwca. Ważył 3,2 kg i mierzył 52 centymetry.

 • Natalia Kukulska: Długo skrywała to, czego dokonał jej tata!

  Okazuje się, że Natalia Kukulska (43 l.) bardzo dużo zawdzięcza swojemu tacie, Jarosławowi Kukulskiemu (†66 l.) Dopiero też zdecydowała się wyznać, przed czym ją ochronił.

 • Natalia Kukulska dokonała niezwykłego znaleziska. Wzruszające!

  Natalia Kukulska (43 l.) nadal odnajduje nieznane pamiątki po swoich rodzicach. Ostatnio natrafiła na niezwykle wzruszające nagrania z jej rodzinnego domu. Aż trudno uwierzyć, że się zachowały!

 • Natalia Kukulska zrozpaczona po tym, co zobaczyła w TVN!

  Natalia Kukulska (43 l.) chyba nigdy nie była w centrum żadnego skandalu. Artystka stroni od medialnych plotek i stara się skupiać na komponowaniu muzyki i swojej rodzinie. Niestety, teraz wszystko wskazuje na to, że prawdopodobnie rozpęta się medialna burza, gdyż władze TVN sprawiły piosenkarce wielki ból. Stacja w kontrowersyjny sposób wykorzystała jeden z utworów jej zmarłej matki.

 • Natalia Kukulska jest rozdarta!

  Natalia Kukulska (40 l.) jest rozdarta pomiędzy własną karierą a zobowiązaniami wobec zmarłych rodziców. Chciałaby pielęgnować ich pamięć, ale musi też myśleć o swoich fanach. Są tacy, którym się to nie podoba.

 • Natalia Kukulska wyjawiła gorzką prawdę! Chodzi o rodzinę!

  Natalia Kukulska (42 l.) doskonale odnajduje się w roli mamy i żony. Jednak nie zawsze było jej łatwo… Niedawno wyznała, że w jej życiu brakowało jej wsparcia mamy.

 • Natalia Kukulska opiekowała się chorym ojcem. Ostatnie chwile Jarosława Kukulskiego nie były łatwe

  Jarosław Kukulski (†66 l.) starał się zastąpić córce zmarłą matkę. Kibicował jej przez całe życie. Natalia Kukulska (42 l.) odwdzięczyła mu się opieką w chorobie i nieustającą pamięcią. A ostatnie chwile jej ojca nie należały do łatwych.

 • Rodzinne tajemnice Natalii Kukulskiej mogą wyjść na jaw! Będzie wielki skandal?

  ...o Annie Jantar ( sprawdź! ), a także jej mężu, cenionym kompozytorze Jarosławie Kukulskim.  Natalia Kukulska nie chce nawet słyszeć o tym przedsięwzięciu, z kolei Piotr ( sprawdź! ) uważa, że to(...) dla nich czymś nieosiągalnym. Jednak w końcu nastał przełom. Oboje dużo czasu spędzili na rozmowach, wszystko sobie wyjaśnili. Nie wykluczają nawet muzycznej współpracy. Natalia docenia zmiany, które...

 • Natalia Kukulska dzięki niej nie czuła się samotna po śmierci mamy! Szczęście nie trwało długo

  Natalia Kukulska (42 l.) była malutka, gdy jej mama, Anna Jantar (†29 l.) zginęła w katastrofie. Niedługo potem pojawiła się w jej życiu wyjątkowa kobieta. Do dziś pozostaje z nią w kontakcie.