• Informacje na temat:

  natalia kukulska fryzura

Artykuły na temat: natalia kukulska fryzura
 • Natalia Kukulska: Patrzę w lustro ze zdziwieniem

  Choć fryzurę zmieniała nieraz, najlepiej czuje się w swoich naturalnych włosach. Słynąca z burzy loków Natalia Kukulska o włosach śpiewała nawet piosenki. "Babcia uważała, że moje włosy to cała moja uroda" - wspomina w wywiadzie dla PAP Life wokalistka.

 • "Dwór" stylistów Kukulskiej

  Natalia Kukulska ma dość spore wymagania, jeżeli chodzi o swój wygląd i to nie tylko wówczas, gdy robi się "na bóstwo" przed wyjściem na scenę w trakcie koncertu.

 • Kukulska w "Miss Saigon"

  Natalia Kukulska wystąpi w ostatnich przedstawieniach cieszącego się ogromną popularnością musicalu "Miss Saigon", wystawianego w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma. Oficjalnie tę informację potwierdziła we wtorek, 6 kwietnia, sama piosenkarka, podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej w Warszawie.

 • Queens: Z myjni na plażę

  "Zabawa, radość, optymizm i energia" - takimi słowami dziewczyny z nowej polskiej grupy Queens reklamują teledysk do piosenki "Everybody Loves The Sunshine". Wideoklip wyreżyserował Mariusz Palej, doświadczony twórca filmów reklamowych i teledysków (znany m.in. ze współpracy z Mandaryną, Natalią Kukulską, Norbim czy zespołem Bajm). Klip możecie już zobaczyć na stronach INTERIA.PL.

 • Gal Gadot i inne gwiazdy śpiewają "Imagine"

  ...m.in. akcja czytania bajek na Instagramie. Anna Dereszowska, Natalia Kukulska, Katarzyna Zielińska, Barbara Kurdej-Szatan, Marta Żmuda Trzebiatowska, Mela Koteluk i Michał Piróg ustalili półgodzinne(...) fryzurami. Do inicjatywy Gal Gadot dołączyli: Natalie Portman, Mark Ruffalo, James Marsden, Sarah Silverman, Kristen Wiig, Amy Adams, Sia, Pedro Pascal, Jamie Dornan, Zoe Kravitz, Chris O'Dowd, Leslie...

 • Gwiazdy muzyki powiedziały - sierpień 2016

  .... Kilka razy autentycznie popłakałam się ze śmiechu. Naprawdę bawiłam się znakomicie" - Natalia Kukulska dla PAP Life o udziale w "The Voice of Poland".

 • Miennta: Kąpiel w mleku

  Adama Fidusiewicza, pamiętnego Stasia z "Pustyni i w puszczy", znanego także z serial u "Na Wspólnej", możecie już zobaczyć w teledysku grupy miennta do utworu "Podkowa". W ciekawym klipie, który możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL, występują również aktor Artur Chamski ("Na dobre i na złe") i Magda Depczyk, znana m.in. z "Metra". Jednak główną rolę odgrywa... mleko.

Zdjęcia na temat: natalia kukulska fryzura