• Informacje na temat:

  natalia kukulska i jej mama

Artykuły na temat: natalia kukulska i jej mama
 • Natalia Kukulska przygotowuje wydarzenia poświęcone Annie Jantar

  ...14 marca minie 40 lat od dnia tragicznej śmierci Anny Jantar. Jej córka Natalia Kukulska szykuje w związku z rocznicą kilka wydarzeń poświęconych słynnej piosenkarce. Pokazała również fanom jedno z ulubionych zdjęć matki.

 • Natalia Kukulska odwiedziła miejsce śmierci Anny Jantar. "Kiedyś to musiało nastąpić"

  W dniu 39. rocznicy śmierci Anny Jantar, Natalia Kukulska po raz pierwszy odwiedziła miejsce katastrofy samolotu, w której zginęła właśnie jej mama.

 • Natalia Kukulska pokazała na zdjęciach swoją 14-letnią córkę

  Prywatne Natalia Kukulska jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Niedawno jedna z jej córek - Ania - obchodziła swoje czternaste urodziny i z tej okazji jej sławna mama zdradziła w mediach społecznościowych, jak spędzają wspólne chwile.

 • Natalia Kukulska śpiewa piosenkę Anny Jantar "Witaj mi": Do teraz trudno się z tym pogodzić

  Natalia Kukulska postanowiła przypomnieć piosenkę "Witaj mi" swojej mamy Anny Jantar, która zginęła w katastrofie samolotu w 1980 r., gdy Natalia miała zaledwie 4 lata.

 • Natalia Kukulska prezentuje nowy singel. Posłuchaj "Z wyjątkiem nas"

  ...przypominającego nam o wielkości pierwowzoru" - opowiada Natalia Kukulska. Do promocji wybrano utwór "Czułe struny " .  Drugim singlem został "Z wyjątkiem nas " . "Temat Etiudy E-dur op. 10 nr(...) i słowa ( sprawdź! ) wspaniałej artystki Meli Koteluk dotykają czegoś wrażliwego, przenoszą nas 'daleko stąd i blisko tak'" - komentowała Natalia Kukulska. Punktem wyjścia dla reżyserki teledysku...

 • Natalia Kukulska: Zhumanizowana elektronika

  Adam Drygalski, Interia: - Jak rozmawiać z Bogiem? Natalia Kukulska: - Nie czuję się specem od dawania takich rad. Nie jest mi do tego potrzebna ani pielgrzymka, ani nawet kościół, ani różaniec(...) od rzeczywistości podczas gdy proza życia potrafi przytłaczać. Jej dźwięki w sekundę przestawiają mnie w inny klimat. Potrafię wsiąść do auta, przejechać kilka ulic, włączyć jakiś album i wysiąść...

 • Natalia Kukulska: Bateria wysiada w najgorszych momentach (wywiad)

  Natalia Kukulska doskonale zdaje sobie sprawę, jak często postrzegana jest przez pryzmat małej Natalki śpiewającej "Puszka Okruszka", większej Natalki z hitem "Im więcej ciebie tym mniej", a także rodziców - Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Spomiędzy tych perspektyw wychyla się ambitna i mająca wiele do powiedzenia wokalistka, która właśnie wydała nową płytę "Ósmy plan".

 • Natalia Kukulska: Patrzę w lustro ze zdziwieniem

  Choć fryzurę zmieniała nieraz, najlepiej czuje się w swoich naturalnych włosach. Słynąca z burzy loków Natalia Kukulska o włosach śpiewała nawet piosenki. "Babcia uważała, że moje włosy to cała moja uroda" - wspomina w wywiadzie dla PAP Life wokalistka.

 • N. Kukulska: Córka Anna

  Tydzień temu, 4 maja, na świat przyszła córka Natalii Kukulskiej i jej męża Michała Dąbrówki, perkusisty towarzyszącego jej zespołu. Dziecko otrzymało imię Anna, na cześć swojej babci, nieżyjącej już wokalistki Anny Jantar. Natalia i jej córka są już w domu.

 • Już 23 kwietnia w sklepach muzycznych pojawi się kolejny, długo oczekiwany, album Natalii Kukulskiej, jednej z najbardziej popularnych w ostatnich latach polskich wokalistek. Na płycie "Tobie", podobnie jak w przypadku poprzednich wydawnictw, Natalia śpiewa teksty napisane dla niej przez innych autorów. Dzieje się tak dlatego, iż wokalistka sama jeszcze nie czuje się na siłach, aby pisać teksty.

Wideo na temat: natalia kukulska i jej mama
 • Natalia Kukulska nie do poznania w nowym klipie!

  Natalia Kukulska (41 l.) na początku stycznia po raz trzeci została mamą. Piosenkarka przyznała, że ciąża to był dla niej wspaniały czas, który wykorzystała bardzo aktywnie. Koncertowała niemal do porodu, jurorowała w "The Voice of Poland" i nagrywała nową płytę. Teraz Kukulska postanowiła podzielić się efektami swojej pracy, zamieszczając w sieci teledysk do najnowszej piosenki pt. "Kobieta

 • Maja Sablewska: Przeszłam ciężką drogę. Pracowałam na stacji benzynowej w Sosnowcu

  Nie wstydzę się niczego, co robiłam w swoim życiu – mówi Maja Sablewska. Nie wypiera się pracy w myjni samochodowej czy opieki nad synem Natalii Kukulskiej.Twierdzi, że zdarzenia z przeszłości ukształtowały ją jako odważną i pewną siebie kobietę. – Ciężką pracą doszłam do momentu, w którym mogę śmiało powiedzieć, że jestem pewna siebie i tej pewności siebie uczę inne kobiety – mówi Sablewska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. – Nie będę udawała, że pochodzę z bogatej rodziny albo że...