• Informacje na temat:

  natalia kukulska mąż

Artykuły na temat: natalia kukulska mąż
 • Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka świętują 20. rocznicę ślubu: Nie będę się rozwodzić

  Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka poznali się w 1990 roku. Po 10 lata znajomości para pobrała się. Mąż wokalistki, tak samo, jak jego ukochana związany jest z branżą muzyczną - występuje jako(...)?" - napisała Natalia Kukulska na Instagramie. Pod wpisem posypały się gratulacje od fanów. Post skomentowało wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Miłe słowa zostawiła między innymi  Kayah, Sonia...

 • Natalia Kukulska razem z najstarszym synem w projekcie z muzyką Fryderyka Chopina. Jan Dąbrówka pójdzie w jej ślady?

  Natalia Kukulska i perkusista Michał Dąbrówka mają trójkę dzieci: syna Jana (ur. 2000) i dwie córki: Annę (ur. 2005) i Laurę (2017). Wspomniany Jan Dąbrówka poszedł w ślady swojego ojca - gra(...) pierwowzoru" - opowiada Natalia Kukulska. Jan Dąbrówka nagrywa też w duecie z Bogdanem Sękalskim .

 • Natalia Kukulska w ciąży!

  Wokalistka Natalia Kukulska na swojej oficjalnej stronie internetowej poinformowała o tym, że jest w ciąży. Drugie dziecko piosenkarki urodzi się w maju 2005 roku. Ojcem potomka jest jej mąż Michał Dąbrówka, zarazem perkusista zespołu towarzyszącego wokalistce.

 • Natalia Kukulska wróciła do Polski

  Natalia Kukulska, jej mąż i perkusista, Michał Dąbrówka oraz synek Jasiu, ostatnie trzy miesiące spędzili w prestiżowym Musicians Institute w Los Angeles. W tym czasie wokalistka pobierała lekcje śpiewu. Natalia powróciła już do Polski, jest pełna entuzjazmu i przygotowuje się do nagrania kolejnego albumu.

 • Natalia Kukulska: Do USA po naukę

  Natalia Kukulska, jej mąż i perkusista, Michał Dąbrówka oraz synek Jasiu, wyruszają do USA. Jadą na studia do prestiżowego Musicians Institute w Los Angeles. Będą tam trzy miesiące. W tym czasie wokalistka będzie pobierała lekcje śpiewu.

 • Natalia Kukulska: "Mam za czym gonić"

  .... Na sofach, tuż obok niej, usiedli m.in. mąż-perkusista Michał Dąbrówka, gitarzysta Ryszard Sygitowicz i basista Wojtek Pilichowski. Wspólnie wykonali akustyczną wersję piosenki "Cicho ciepło". Album(...) przed wejściem do studia. Ale to dobrze, bo przynajmniej mam za czym gonić i mam motywację do dalszej pracy" - powiedziała Natalia. Po zakończeniu części oficjalnej, do klubu zostali wpuszczeni fani...

 • Natalia Kukulska: Nowa płyta "Ósmy plan" w lutym 2015 r.

  ...3 listopada Natalia Kukulska ujawni maksisingel, który będzie zapowiedzią nowej płyty "Ósmy plan".

 • Natalia Kukulska zbliża się do 40-tki: Kiedy, jak nie teraz

  ..."Trasa klubowa musi być bardziej na luzie, natomiast mój perfekcjonizm ostał się jedynie w tym, żeby dobrze brzmiało, żeby były dobre światła... Bo to jest całość" - opowiada Natalia Kukulska, która obecnie w klubach promuje swój najnowszy album "Ósmy plan".

 • Nowa płyta Natalii Kukulskiej

  ...23 kwietnia trafi do sklepów nowa płyta Natalii Kukulskiej. Kolejny krążek popularnej polskiej wokalistki będzie nosić tytuł "Tobie", a wyda go wytwórnia Universal. Album wyprodukuje sama Natalia, z pomocą Piotra Siejki. Wcześniej, między 12 a 19 marca premierę ma mieć pierwszy singel z nowej płyty oraz teledysk i oficjalna strona internetowa piosenkarki. Na maj planowana jest także trasa...

 • Piotr Kokosiński nie żyje. Były mąż Małgorzaty Walewskiej miał 50 lat

  Robert Gawliński poinformował na Facebooku o śmierci basisty i realizatora dźwięku Piotra Kokosińskiego, z którym współpracował na początku kariery Wilków.

Wideo na temat: natalia kukulska mąż
 • Kukulska i inni artyści wzruszyli ludzi do łez. "To jest chyba najpiękniejsze"

  Natalia Kukulska (43 l.) zorganizowała koncert z udziałem wielu artystów, by uczcić pamięć o rodzicach Annie Jantar i Jarosławie Kukulskim. "Oni zostawili tak wiele piękna w swojej twórczości(...) zabrał również Kuba Badach, który zaśpiewał na scenie hitowego „Puszka Okruszka”. "Byłem świetny, byłem po prostu wspaniały. (…) Zmierzyć się z takim hiciorem to… mogłem zrobić tylko ja” – mówił mąż