• Informacje na temat:

  natalia kukulska samochód

Artykuły na temat: natalia kukulska samochód
 • Jak czytamy w jednym z tygodników, po urodzeniu trzeciego dziecka Natalia Kukulska (41 l.), narzeka na zmęczenie. Artystce coraz trudniej połączyć pracę z życiem rodzinnym.

 • Natalia Kukulska na gazie

  Piosenkarka do biednych nie należy, ale nie przestała być oszczędna...

 • Kukulska wściekła na brata. Usunęła go z Facebooka!

  ...ten wyjątkowo wkurzył Natalię Kukulską (37 l.). Wcześniej Piotrek żalił się w mediach, że znana siostra jest złym człowiekiem i nie chce pomóc mu w karierze. Teraz miarka się przebrała! "Natalia(...) nie chce mieć z nim już nic wspólnego! "Natalia zerwała z Piotrem kontakt, usunęła go z grona znajomych na jednym z portali społecznościowych" - dodaje jej koleżanka. Wokalistka nie chce tego...

 • Queens: Z myjni na plażę

  "Zabawa, radość, optymizm i energia" - takimi słowami dziewczyny z nowej polskiej grupy Queens reklamują teledysk do piosenki "Everybody Loves The Sunshine". Wideoklip wyreżyserował Mariusz Palej, doświadczony twórca filmów reklamowych i teledysków (znany m.in. ze współpracy z Mandaryną, Natalią Kukulską, Norbim czy zespołem Bajm). Klip możecie już zobaczyć na stronach INTERIA.PL.

 • Kukulska przesadziła z żądaniami

  Natalia Kukulska od lat ma opinię oszczędnej do przesady. Tym razem przesadziła w negocjacjach.

 • "Jesteśmy wojownikami"

  Holenderski duet R’N’G ma w Polsce ogromną rzeszę oddanych fanów. Ricardo Overman i Gerald Koeningsverdraag gościli już kilka razy w naszym kraju, ostatnio są specjalnymi gośćmi trasy koncertowej Natalii Kukulskiej, z którą swego czasu nagrali utwór "We'll Be Together". Swymi występami promują swój drugi album "The Right Time". Z tej okazji z Ricardem i Geraldem o fanach, listach przebojów i swobodzie artystycznej, rozmawiał Konrad Sikora.

 • Tajemnica Anny Jantar ujawniona!

  Natalia Kukulska (36) do dziś nie dopuszcza do siebie myśli, że w ostatnich miesiącach przed tragiczną śmiercią jej mamy, Anny Jantar (†30), między nią a jej mężem, Jarosławem Kukulskim (†66), nie układało się najlepiej.

 • Maja Sablewska: Skąd ona się wzięła?

  Dzisiaj o Sablewskiej mówią wszyscy i wszyscy ją znają. Jednak niewiele osób wie, skąd się wzięła.

 • Piotr Kukulski wspomina zmarłego ojca

  ...być razem" - mówi na łamach tabloidu. Śmierć taty pokazała mu, jak ważna jest dla niego siostra Natalia, z którą relacja nie zawsze była dobra. "Dopiero teraz jesteśmy ze sobą naprawdę blisko...

 • Telewizja Polska już po raz dziewiąty będzie towarzyszyła uroczystościom Dnia Papieskiego, obchodzonego w tym roku 11 października pod hasłem "Jan Paweł II - Papież Wolności". Zaplanowano m.in. transmisję koncertu "Papież poeta - na spotkanie wolności".

Wideo na temat: natalia kukulska samochód
 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...