• Informacje na temat:

  natalia lesz pokazała mamę

Artykuły na temat: natalia lesz pokazała mamę
 • Natalia Lesz się starzeje

  Piosenkarka szykuje nowy album, który ma zasadniczo różnić się od debiutanckiej płyty. - Starzeję się - tłumaczy ze śmiechem Natalia Lesz w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Natalia Lesz z Wiolą Fiuk!

  Jeden wieczór, jeden program, jedna słynna skórzana kanapa a na niej - finalistka "Tańca z gwiazdami" - Natalia Lesz i laureatka "You Can Dance" - Wiola Fiuk. Kandydatki na gwiazdy przetestuje w swym programie Kuba Wojewódzki.

 • Natalia Lesz z Wiolą Fiuk!

  Jeden wieczór, jeden program, jedna słynna skórzana kanapa a na niej - finalistka "Tańca z gwiazdami" - Natalia Lesz i laureatka "You Can Dance" - Wiola Fiuk. Kandydatki na gwiazdy przetestuje w swym programie Kuba Wojewódzki.

 • Natalia Lesz o ciemnych stronach showbiznesu (klip "In Love")

  W sieci pojawił się już najnowszy klip piosenkarki Natalii Lesz do utworu "In Love". Utwór opowiada o tzw. sponsoringu.

 • "Natalia, nie znasz się, nic nie mów"

  W bardzo młodym wieku Natalia Lesz wyleciała do Stanów Zjednoczonych, by uczyć się w szkole średniej, a później na wydziale teatru muzycznego prestiżowej nowojorskiej uczelni. Wiedziała, że chce(...) Bedingfield, zachwycił się Natalią i postanowił umożliwić jej wydanie albumu. O historii niczym z "Kopciuszka" rozmawiała z Natalią Lesz Emilia Chmielińska.

 • "Mam talent" w potrzasku?

  ...pierwsze, zasłynął przecież jako despota w Radiu Zet. Po drugie, jako juror sopockiego festiwalu bezpardonowo, w ostrych słowach skrytykował Natalię Lesz, co odbiło się szerokim echem w show-biznesie...

 • "Temat tatusia już się wyczerpuje"

  Natalia Lesz opowiada nam o problemach z zaciąganiem, o przyjaźni z Martą Żmudą-Trzebiatowską, a także o drugiej płycie, którą zapowiada singel "Coś za coś" .

 • Sukienka kluczem do sukcesu

  Z Natalią Lesz spotkaliśmy się podczas festiwalu Opole 2008. Wokalistka podzieliła się na gorąco wrażeniemi po zdobyciu Superjedynki w kategorii "debiut roku", a także refleksjami na temat całego festiwalu. Opole to dopiero początek pracowitego lata Natalii - czeka ją m.in. występ przed Celine Dion w Krakowie oraz na festiwalu w Sopocie (o ile się zakwalifikuje głosami widzów).

 • "Strasznie trudno było mi dojrzewać"

  Natalia Lesz, debiutująca wokalistka, przyznaje, że nie zawsze wszystko układało się w życiu po jej myśli. Najpierw, jak mówi, próbowano zabić jej indywidualizm w szkole baletowej, później, kiedy wyleciała uczyć się do Stanów Zjednoczonych, miała bolesne starcie z samotnością i koniecznością zarabiania na własne utrzymanie - pracowała jako lokajka. Wydanie debiutanckiego albumu i sukces singla...

 • Wielki finałowy weekend

  ..., o godzinie 20:00 obejrzymy wyjątkowy, bo finałowy, odcinek popularnego tanecznego show. Na parkiecie królują już tylko dwie pary: aktorka - Agata Kulesza i Stefano Terrazzino oraz piosenkarka - Natalia Lesz i Łukasz Czarnecki. Która z nich wytańczy sobie zwycięstwo i Kryształową Kulę? Przekonamy się już niebawem. Wygrana kusi o tyle bardziej, że zwycięska para odjedzie ze studia dwoma samochodami...