• Informacje na temat:

  natalia lesz trzebiatowska

Artykuły na temat: natalia lesz trzebiatowska
 • Wielka przyjaźń Lesz i Żmudy Trzebiatowskiej

  Młode gwiazdki Natalia Lesz i Marta Żmuda Trzebiatowska poznały się podczas VII edycji "Tańca z gwiazdami". Mimo że na parkiecie były rywalkami, zapałały do siebie wielką sympatią. Co je połączyło?

 • Lesz zagrozi Trzebiatowskiej?

  Wszystko wskazuje na to, że krytykowana Natalia Lesz może zagrozić Marcie Żmudzie Trzebiatowskiej. Po niedzielnym odcinku "Tańca z gwiazdami" wyrosła na faworytkę programu.

 • Żmuda Trzebiatowska wygra "Taniec z gwiazdami"

  Zdaniem internautów, Marta Żmuda Trzebiatowska zgarnie Kryształową Kulę i zostanie zwyciężczynią VIII edycji "Tańca z gwiazdami".

 • Natalia Lesz nie ma szans

  Jedyna wokalistka w stawce "Tańca z gwiazdami" nie ma szans na zwycięstwo w programie - twierdzi kolorowa prasa.

 • Odpadła absolutna faworytka!

  Marta Żmuda Trzebiatowska nie znajdzie się w finale VIII edycji "Tańca z gwiazdami". Widzowie chętniej zobaczą taneczny pojedynek Natalii Lesz i Agaty Kuleszy.

 • Trzebiatowska już nie zatańczy!

  Przedostatni odcinek 8. edycji "Tańca z gwiazdami" zakończył się sensacją. Odpadła główna faworytka, Marta Żmuda Trzebiatowska. Kryształowa Kula przeszła jej więc koło nosa...

 • Porsche dla Kuleszy!

  Sprawdziły się przewidywania internautów i telewidzów po odejściu faworytki, Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Finał "Tańca z gwiazdami" należał do Agaty Kuleszy.

 • Nowa przyjaciółka Natalii Lesz

  Rywalizowały na parkiecie, a teraz zostały najlepszymi przyjaciółkami - mowa o wokalistce Natalii Lesz i aktorce Marcie Żmudzie Trzebiatowskiej.

 • Sambor już nie zatańczy

  ..., Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król, Agata Kulesza i Stefano Terrazzino oraz Steve Allen i Anna Głogowska. Natalia Lesz i Łukasz Czarnecki, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk i Agnieszka Pomorska(...) Winiarska oraz Natalia Lesz i Łukasz Czarnecki. Jak zwykle nie zabrakło też gościa specjalnego, tym razem był nim Danny, który zaśpiewał swój największy przebój "Tokyo".

 • "Temat tatusia już się wyczerpuje"

  Natalia Lesz opowiada nam o problemach z zaciąganiem, o przyjaźni z Martą Żmudą-Trzebiatowską, a także o drugiej płycie, którą zapowiada singel "Coś za coś" .

Zdjęcia na temat: natalia lesz trzebiatowska
Wideo na temat: natalia lesz trzebiatowska
 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...