• Informacje na temat:

  natalia modelki

Artykuły na temat: natalia modelki
 • Modelka została "kurą domową"

  ...kilka różnych części, z których każda stanowi inną historię. Zaczęłam pracować już w wieku 15 lat i prowadziłam zawsze bardzo intensywny tryb życia. Zawód modelki, latanie po świecie, do tego szkoła(...) największy luksus - podsumowuje. Z Magdaleną Mielcarz rozmawiała Natalia Hołownia . Kolejny odcinek programu "Top Model. Zostań modelką" już w najbliższą środę, 3 listopada, o godz. 21:30 w telewizji...

 • Natalia Janoszek: Dzielę swój czas między wszystkie kontynenty

  Natalia Janoszek nie zamierza rezygnować z kariery w Indiach. Twierdzi, że w tamtejszej kinematografii zdobyła dobrą pozycję, jest rozpoznawalna i może liczyć na zainteresowanie ze strony lokalnych mediów. Ma też nadzieję, że jej przygoda z indyjskim kinem będzie trwała jak najdłużej.

 • Małgorzata Szumowska przed laty była modelką

  ..."? Znalazły się wśród nich m.in. Magdalena Boczarska, Maja Ostaszewska, Maffashion i Zuzanna Bijoch. Autorką książki jest Natalia Hołownia.

 • Natalia Siwiec wybrała już suknię ślubną

  Natalia Siwiec ma już suknię ślubną. Wciąż nie jest jednak pewna, czy dokonała dobrego wyboru, podobały jej się bowiem aż dwie kreacje. Żałuje też, że w podjęciu decyzji nie pomógł jej Mariusz Raduszewski. Suknię, w której modelka weźmie ślub, Polacy będą mogli zobaczyć w programie "Salon sukien ślubnych".

 • Natalia Siwiec: To jest masakra

  Zakończył się pierwszy sezon reality show "Enjoy the View:

 • Natalia Siwiec była bliska rozstania z mężem

  Natalia Siwiec była przekonana, że ze swoim mężem Mariuszem Raduszewskim znają się doskonale. Tymczasem podróż modelki do Indii sprawiła, że dowiedzieli się o sobie wielu nowych rzeczy. Niektóre informacje były tak zaskakujące, że para prawie się rozstała.

 • Natalia Janoszek: Na razie nie czuję potrzeby pozowania do nagich zdjęć

  ...- Nie chcę być postrzegana wyłącznie jako ładna buzia - mówi Natalia Janoszek. Między innymi z tego powodu dotychczas nie zdecydowała się na rozbieraną sesję dla pisma dla mężczyzn. Nie wyklucza jednak, że jeśli otrzyma propozycję zdjęć zrobionych ze smakiem, zmieni zdanie. Na razie pokazała spory kawałek ciała na potrzeby kampanii charytatywnej.

 • Natalie Portman: Nudziara

  Niebawem w filmie "Vox Lux" zobaczymy Natalie Portman jako ikonę muzyki pop, która za wczesną sławę płaci wysoką cenę. W prawdziwym życiu aktorka bardzo wcześnie wyrwała się z trybów gwiazdorskiego przemysłu.

 • Posłuchaj, jak śpiewa Natalia Siwiec!

  ...modelki, a wiele opinii nie nadaje się nawet do zacytowania. "Trochę się na tym znam i słyszę, że jej prawdziwego głosu praktycznie tutaj nie ma" - to fragment stonowanego komentarza użytkownika...

 • Natalia Siwiec drażni internautów tym, że nie siedzi w domu

  W niedzielę, 15 marca, Natalia Siwiec zamieściła na Instagramie kolejne zdjęcie z Meksyku, w którym przebywa od stycznia. Tym razem pochwaliła się wizytą w Azulik Uh May, "miasteczku sztuki(...) myślałaś o sm (social media - red.). Na insta często zdjęcia i filmy są nagrane wcześniej z różnych względów" - wytłumaczyła Natalia Siwiec. Jej uzasadnienie nie wszystkich przekonało, a jedna z fanek...

Zdjęcia na temat: natalia modelki
 • Natalia Vodianova
Wideo na temat: natalia modelki
 • Natalia Siwiec była bliska rozstania się z mężem

  Natalia Siwiec była przekonana, że ze swoim mężem Mariuszem Raduszewskim znają się doskonale. Tymczasem podróż modelki do Indii sprawiła, że dowiedzieli się o sobie wielu nowych rzeczy. Niektóre informacje były tak zaskakujące, że para prawie się rozstała.

 • Natalia Siwiec: Miss Euro już nie zostanę (źródło: 20m2 Łukasza / x-news)

  Natalia Siwiec została okrzyknięta Miss Euro podczas Mistrzostw Europy organizowanych przez Polskę oraz Ukrainę w 2012 roku. Zdjęcie modelki obiegło polski show-biznes czyniąc ją jedną z najpopularniejszych celebrytek w ostatnim czasie. Modelka wykorzystała swoje 5 minut i od czasu pamiętnej fotografii na stadionie utrzymała się na rynku, dorabiając się własnego show, roli w teatrze oraz

 • Natalia Siwiec dementuje: Nie zmniejszyłam piersi

  Modelka zaprzecza, że przeszła operację zmniejszenia piersi. Jej zdaniem to jedna z najgłupszych medialnych plotek na jej temat. Natalia Siwiec twierdzi, że jedyny zabieg jakiemu się ostatnio poddała to operacja zatok.

Dyskusje na temat: natalia modelki
 • Re: "Przyjaciółki": Joanna Liszowska świętuje 40. urodziny

  Joanna Liszowska zawsze mi się podobała jest piękna mądra a to że ma troche ciałka to dobrze mnie się podoba łade oczy ma piękna jest podkreśla kobiecość a nie tak te modelki które wyglądają sucho(...) wiesz, penelepa cruz, sandra boolok , Endy mMgdałel ,Natalia oreiro ,sal mahayek ,jenifer aiston piękne kobiety